Klady a zápory domácí kapitálové půjčky

Domácí kapitálové půjčky (HEL) je půjčil si od vlastníka, obchodováním svůj domov jako kolaterál či bezpečnosti u banky nebo finanční instituce. Výhody a nevýhody se rozhodly pro takové půjčky, jsou popsány v následujícím článku.
Domácí kapitálové úvěry jsou vypůjčené sloužit mnoha účelům. Podnikatelé použít vypůjčené peníze, aby rozšířit své podnikání. Rodiče se mohou rozhodnout pro tyto půjčky na financování vzdělání svého dítěte. Ve srovnání s kreditními kartami, domácí kapitálové půjčky přijít s nižší úrokovou sazbou.

Co je to Home Equity?
Hodnota “vlastního domu” se vypočítá odečtením nedoplatku z zástavních práv od skutečné tržní hodnoty domu. Skutečná tržní hodnota nemovitosti je možné vypočítat pomocí podrobného výzkumu trhu s nemovitostmi. Domácí kapitálové úvěry jsou také označován jako druhý hypotečních úvěrů. Nicméně, tam je rozdíl mezi nimi a vlastního domu úvěrové linie (HELOC). HELOC nemá pevnou úvěrového limitu a úrokové sazby jsou variabilní. Na druhé straně, domácí kapitálové úvěry mají úvěrový limit a poskytnout jednorázovou částku, s pevnou úrokovou sazbou.

Existuje mnoho věcí, které bankách / finančních institucích se domnívají, před sankcionování těchto úvěrů. Úvěrová historie žadatele o úvěr je pečlivě prostudovat. Žádosti o úvěr může dojít k zamítnuta, pokud se zjistí, že žadatel nebyl odstraněn jeho předchozí příspěvky. Jedinci s dobrou úvěrovou historií dostat přednost, zatímco sankční úvěry. Úvěrové skóre může rozhodnout, zda je žadatel bonitní, či nikoliv.

Výhody
Banky preferují, aby předal úvěry tím, že nemovitosti jako zástavy. Důvodem pro to je jistota, že pokud dlužník v prodlení s platbami, banka může obnovit své peníze tím, že vydražit nemovitost. Proces podání žádosti o tyto půjčky je jednoduchá a levná.

Tyto úvěry mohou být použity pro konsolidaci dluhu, který zahrnuje náklady na zdravotní léčby a mimořádných událostí. Nejvýraznější výhodou rozhodly pro těchto úvěrů je sleva poskytována v dani z příjmu. Spolu s výše úvěru, věřitel poskytuje majitelům domů s pojistnou smlouvou.

Existují dva typy domácí kapitálové půjčky – zavřený konec a otevřený. V uzavřených HELS, žadatelem o úvěr dostane celou částku v době uzavření. Nemůže půjčit nějaké peníze dále. Uzavírání je posledním krokem při provádění realitní transakce. V některých případech banky postihnout půjčku až do výše 100% domácí hodnoty. Hlavním bodem je zde považován, je příjem žadatele. Stabilita příjmů ujišťuje banku, která bude dostat své zaměněn měsíční splátky (EMIS) na čas. Uzavřené end Hels mají pevné úrokové sazby a doba splatnosti zhruba 15 let.

V případě otevřeného konce HELS, že dlužník je libovolně zvolit, kdy a jak často si půjčit proti kapitálu. Stejně jako uzavřených Gely mohou získat až 100% hodnoty domu. Tento úvěr má dobou splácení asi 30 let s pohyblivou úrokovou sazbou. Instituce elektronických peněz může být tak nízké, jak zájmu, která je splatná.

Nevýhody
Existují určité nevýhody se rozhodly pro tyto půjčky. Největší nevýhodou dlužníkovi může být trvalá ztráta vlastnictví svého majetku, kdyby prodlení s úhradou instituce elektronických peněz. Vzhledem k tomu, doba trvání úvěru je vysoká, majitel domu může čelit vážným problémům, pokud tržní hodnota jeho domu pokračuje klesá.

Prudký pokles cen domů je běžné během fáze recese. Aby k tomu nedošlo, měl by dlužníci přemýšlet o jejich schopnosti splácet v budoucnu. Požádat o úvěr na bydlení, pouze tehdy, pokud jsou finančně dobře vyrovnány.

Starší lidé by měli být dobře vědomi komplikací zapojených do splácení, protože se blíží odchodu do důchodu. Plovoucí úrokové sazby zvýšit institucím elektronických peněz velkým množstvím a narušují náš měsíční rozpočet, protože měsíční příjem je pevná. Obchodník by měl mít víru v sebe, že bude vydělávat slušný zisk z jeho investice.

Jasně analyzovat stávající a plánovaný budoucí finanční pozici, před zvolilo za takovouto půjčku.