Klady a zápory modulární domy

Už jste někdy domníval koupi modulární domov, ne-li pro nic jiného, ​​než faktor pohodlnosti? No, pak je tento článek je tytfrn must-číst, protože to získává výhody a nevýhody se rozhodly pro modulární domov.
Věděl jsi?
Modulární domy jsou odlišné od vyráběných domů (také známý jako mobilní domy), protože ta má podvozku s koly trvale k němu připojené. To znamená, že mobilní domy mají s výhodou permanentní transportu, což není případ s modulární domovů.Modulární domy jsou postaveny montáže kousky postavené v továrně. Modulární domů je podobná tradičním domů, protože je postaven na místě, na rozdíl od mobilních nebo vyrobené domovů. Nicméně rozdíl mezi tradičními a modulární domy je, že sekce nebo kusy jsou tyto vyráběny na montážní lince továrny, a jsou pak přenášeny na místo pomocí vozíku.

Nyní, mnoho z nás by mohla být přemýšlel o tom, zda modulární domů by bylo stejně dobré jako tradiční domov, a jak by to pocit žít v domě, který je tvořen spojením jednotlivých prefabrikovaných kusů. Nicméně faktem je, že moderní modulární domy nabídnout mnohem víc než jen krabicovité struktury žijí. Ve skutečnosti, zjistíte, modulární domy, které mají dva nebo více příběhů, kompletní s verandy, luxusní interiéry, state-of-the-art kuchyně a mnohem více.

Zatímco modulární domov může být výhodné z více důvodů než jeden, to relativně nové pojetí stavby domů nepostrádá svého vlastního malého podílu nedostatků. Takže, je to vyplatí investovat do modulární doma? Stačí se podívat na klady a zápory vědět, zda prefabrikovaný domov je opravdu pro vás.

Výhody

Modulární domy jsou trend, který je rychle dohánějí. Zajímá vás, proč? No, je to kvůli jeho několik výhod, a budeme soustředit se na ně níže.

Šetří náklady na výstavbu

Protože velká část výstavby modulární domů se koná v továrním nastavení, můžete skončit úspory někde mezi 10-20% na náklady na výstavbu, ve srovnání s tradičním domově podobných rozměrů. To je hlavním důvodem, proč stále více a více lidí se rozhodly pro modulární domovů v těchto dnech, protože ušetřené peníze mohou být dány k použití při získávání položky domova, nábytku a dalších doplňků, které mohou pomoci zlepšit životní zážitek.

Nižší výrobní náklady, je vzhledem k tomu, že modulární domy jsou sériově vyrobené v továrně, která potlačuje plýtvání surovinami. Také, na rozdíl od tradičního domu, modulární domů nevyžaduje obrovské množství peněz vynaložených na mzdových nákladů. Dalším faktorem, který je odpovědný za obrovský rozdíl v nákladech, je skutečnost, že části domů jsou postaveny v kontrolovaném prostředí továrny, bez přerušení způsobené v důsledku nepříznivých klimatických podmínek.

šetří čas

Modulární domů je připraven v podstatně méně času než tradiční stick-postavený dům, který může být až 65% méně. Důvodem je skutečnost, že hlavní část je postavena na montážní lince továrny, a dostane dokončena ve stanoveném časovém rámci. Ve skutečnosti, budete překvapeni, učit se, že to trvá jen jeden den, aby shromáždili části dohromady, a za pár týdnů pro přidávání dotváří konečného produktu.

Takže, i když to může trvat několik měsíců až jeden rok dokončit tradiční domov v průměru modulární domov je připraven během několika málo týdnů. Kratší doba výstavby snižuje o vandalismu. Všimněte si, že doba výstavby, stejně jako kvalita závisí na společnosti, a vy byste měli udělat nějaký výzkum, než si vyberete jeden. Pokud hledáte pro domácnosti, kde se můžete pohybovat co nejdříve, jak můžete vy, pak modulární domů je to, co byste měli jít.

Ideální pro odlehlých oblastech

Při budování struktury v odlehlé oblasti, je to jednodušší a nákladově efektivnější dopravu prefabrikované kusy souladu s modulární strukturou na jeden zátah, než nést suroviny pro tradiční konstrukce, pokud je vyžadován. To je důvod, modulární struktury jsou vysoce doporučeno pro odlehlých oblastech.

Ideální pro regiony, které zažít špatném počasí

Budování tradiční domov může být velmi obtížné v oblastech, které zažijí časté záchvaty nepříznivé počasí, protože to může způsobit zbytečné zpoždění ve stavebnictví, kromě způsobení škody na stavebních materiálů. V takovém scénáři, modulární struktura může dělat věci mnohem jednodušší, protože trvá mnohem méně času na dokončení, a hlavní část stavebního procesu již byla provedena pryč.

Zabraňuje plýtvání surovinami

Vzhledem k tomu, že části modulární domů jsou postaveny v továrně, neexistuje žádné riziko poškození zařízení v důsledku vlivů počasí. V důsledku toho, je zde menší plýtvání surovinami. Také výrobce si je dobře vědom množství surovin potřebných dát tvar na určitou konstrukci modulární bydlení, které snižuje o šancích na plýtvání. A protože generace menšího odpadu je dobré pro životní prostředí, modulární bydlení je šetrná k životnímu prostředí příliš!

Vysoce energeticky účinná

Rámování použit pro vybudování modulární domy má vrstvu izolačního materiálu umístěn uvnitř, což minimalizuje náklady na vytápění nebo chlazení, a snižuje účty za elektřinu. Vzhledem k tomu, kusy jsou vyráběny v továrně, jsou testovány na energetickou účinnost před přepravou na místo. Netřeba dodávat, domácí, která je energeticky úspornější pomáhá snížit svou uhlíkovou stopu, a je nákladově efektivní ve stejnou dobu.

vysoce univerzální

Pokrok v technologii bylo možné vytvořit různé návrhy modulární domovů. Takže, pokud si myslíte, že vaše představa o dům snů by neměla být k dispozici jako modulární strukturou, pak zamyslete se znovu! V současné době moderní modulární domy přicházejí v široké škále tvarů, velikostí a provedení. Další skvělá věc, o modulární domy je, že můžete snadno zahrnout více prvků, jako je například další místnost nebo veranda, kdykoliv chcete. Díky tomu je modulární skříň mnohem všestrannější ve srovnání s tradiční bydlení. Dalším prvkem, který zvyšuje univerzálnost z těchto domů je skutečnost, že mohou být použity k vytvoření vše od domů do kanceláře, školy, aby zdravotnických zařízení!

Jednodušší rozmontovat

Takže jste postavený svůj sen domů v Los Angeles, a jsou rádi, že jste udělal. Nicméně, jednoho krásného dne, dostanete velkou nabídku práce, která vyžaduje přemístit do jiného města. Jsi nadšený, ale myšlenka přesunu ze svého domu snů vám dělá něco trochu smutný. Ale s modulární doma, měli byste mít žádný důvod k obavám, protože tyto struktury mohou být bezpečně demontovat a přepravovány na jakékoli místo, které chcete. Takže, měli byste mít svůj sen domů přestavět znovu, tentokrát v novém místě! Zní to skvěle, že?

Splňuje standardy kvality

I když byste měli být obavy o investování v souladu s modulární doma, protože to nemusí mít stejnou kvalitu jako site-postavený dům, ale faktem je, že modulární domů neohrožuje na faktor kvality. Ve skutečnosti, to je stejně dobrý jako tradiční doma, když jde o schopnost odolávat počasí a přírodní pohromy, jako jsou bouře a tornáda. Pokud je udržován dobře, můžete modulární domy zůstat v dobré kondici po celá léta.

Nevýhody

Po zdánlivě nekonečný seznam výhod, pojďme se rychle podívat na několik nevýhod modulární domovů.

Financování může být obtížné

To by mohlo být obtížné získat finanční prostředky na modulární domy, jako Bohužel, mnoho pojišťovny stále nepovažuji je na roveň tradičním domovů. Musíte zaplatit Prodejce montovaných domů v plné výši před dokončením stavebních prací. Vzhledem k tomu, doba dokončení pro modulární doma je menší, jeden by mohl najít to trochu obtížné zařídit, aby peníze v tak krátkém čase.

nízká Equity

Modulární domy nestaví spravedlnosti, jelikož tradiční domy dělat. To může být problém, pokud máte v úmyslu prodat dům v budoucnu.

Není povoleno všude

Omezení územní zakazují instalaci modulárních domů v určitých oblastech. Nicméně, modulární domy jsou pomalu získávají na popularitě, a jsou považovány za par s tradičními domy v mnoha oblastech.

Nebezpečí poškození!

Jak víme, modulární domů je postavena sestavením díly vyrobené v továrně. To představuje riziko relativně větších částí dostat poškozen během přepravy. Nicméně, toto může být zabráněno tím, že zvýšené opatrnosti při balení kousky a jejich přepravě na místo.

Takže vidíte, že modulární domov může být ideálním řešením bydlení ve více než jedním způsobem. Vše, co musíte udělat, je zvolit výrobce, který vám může poskytnout půdorysu nebo design, který vám hledat, za přijatelnou cenu.