Koupi domu bez peněz Down

Lidé, kteří mají zájem o koupi domu bez peněz dolů, mohou těžit z následujících možností. Je důležité si uvědomit, rozměry metod níže uvedených, před podpisem na tečkovanou čáru.
Koupi domu bez peněz dolů bylo snadné před havárií na trhu s bydlením. Tam byl množství prodejců, kteří byli více než ochotni pomoci ctižádostivý domu nákup domů prakticky bez akontace. Potom tam byly přenosná úvěry, které byly poskytnuty primární hypotečního úvěru, nebo v některých případech je vlastník nemovitosti, a je-li žádný z těchto cest byly otevřené, kupující mohli vždy zvážit nákup soukromé pojištění hypoték. Pronájem vlastnit je modifikovaná forma financování prodejce, který byl k dispozici i pro lidi s omezenými financemi. Výše uvedené možnosti měly své výhody i nevýhody.

Piggyback půjčky představují nejpopulárnější způsob financování mezi nedostatkem hotovosti lidí, kteří touží po vlastní domov, aniž by na potřebnou akontace. Soukromé pojištění hypoték (PMI) byl další v pořadí popularity. Financování prodávající – v případě úvěrů na zádech – také stal se populární jako ceny domů nadále eskalovat.

Dnes, využít půjčky jsou mnohem těžší přijít, i když někteří věřitelé jsou stále ochotni uvažovat o soukromé pojištění hypoték (PMI). Kromě těchto možností, způsobilé dlužníci mohou využít nulu dolů VA-pojištěných úvěrů a 100% financování USDA. Kupující, financování prostřednictvím státních agentur financování bydlení a některých neziskových organizací, mohou využít slevy na dani $ 8000 pro výrobu zálohu na sekundární financování, které poskytly výše uvedených subjektů za využijí na FHA-pojištěné úvěru na bydlení.

proveditelné metody

► soukromé pojištění hypoték
Bez peněz dolů domovy byly umožněny tím, že umožňuje, aby dlužník získat hypoteční úvěr, který vyžaduje soukromý hypoteční pojištění jako alternativa k zaplacení potřebné dolů. Typicky, očekávaný akontace je 20 až 25% z kupní ceny domu. PMI umožňuje, aby člověk k získání hypotečního úvěru, bez placení desetník tím, že koupí pojištění, které chrání hypoték v případě bývalého neplacení úvěru. Samozřejmě, že dlužník / aspirující domu je povinen zaplatit pojistné v pravidelných intervalech.

I když je pojistné daňově uznatelné, lidé často preferované piggyback půjčky na soukromé pojištění hypoték, protože množství pojistného byla obecně vyšší než úroky z úvěrů na zádech. Nicméně, dnes PMI je nejlepší volbou pro osobu, která má zájem o koupi domu bez peněz dolů.

► USDA 100% programového financování
United States Department of Agriculture (USDA) má záruky za půjčky program, který je lépe známý jako § 502. Housing and Urban Development Program (HUD) pomáhá při financování kupujících, kteří jsou koupi domu nebo vlastnost poprvé. Tento program speciálně je určen pro rodiny s nízkými příjmy, aby mohli vlastnit majetek, aniž by utrpěla grind z záloh. Jeho smyslem je zajistit 100% financování pro první-time domů a lidí žijících v strukturálně nezdravou domech, které jim pomohou koupit dům v cílových venkovských oblastech. Nejlepší část o těchto úvěrů pro lidi, kteří se kvalifikují, je to, že dlužníci nemají na nákup soukromé pojištění hypoték i přesto, že úvěr je hypotéka s nulovou dolů. Navíc prodejci mohou financovat až 6 procent z kupní ceny nemovitosti namísto nákladů na uzavření. Sazba úroku z nulového dolů hypotečního úvěru je nastavitelná.

► VA-pojištěných úvěrů
Americké ministerstvo pro záležitosti veteránů (VA) poskytuje způsobilé veterány, zařízení v místě nákupu domů bez peněz dolů. Tyto úvěry jsou známé jako VA-pojištěných úvěrů a jsou určeny pro všechny veterány, stejně jako vojáků v činné službě v armádě, námořnictvu, námořní pěchoty, letectva, pobřežní stráže a Národní gardy. Nejlepší část o těchto úvěrů je, že hypotéka je 30-leté fixní sazba na úrovni platební povinnost a. Žadatelé s méně než perfektní úvěru jsou způsobilé využívat zero-dolů hypotéky, které mohou být použity na nákup rodinných domů, schválené byty a řadové domy.

► FHA-pojištěných úvěrů
Ačkoli Federal Housing Administration (FHA) pojištěných úvěrů vyžadují 3,5 procenta akontace, první-time daňový kupci domů úvěr ve výši $ 8000 a následná legislativa, která umožňuje dlužníci zpeněžit slevu na dani a použít ji k jejich koupi domova, má za následek dlužníci bytí schopen koupit domů, aniž by potřebné akontace. Je to proto, že lidé financování prostřednictvím státního financování bydlení agentury a neziskové organizace mohou být nápomocni druhý s výší akontace na úvěr FHA, čímž poskytuje dostatečný prostor pro nula-down hypotečních úvěrů.

► Dům Trading
To je jeden lukrativní způsob, jak koupi domu bez peněz dolů. Aktivní investoři přísahají politikou nemovitostí určených k obchodování. Když jeden obchoduje jednu vlastnost za druhé, investor je také ušetřena zákonná ustanovení týkajících se kapitálové zisky – faktor, který společníci scénáře, kdy vlastnost se prodává. To, přesně jeden spot-on pro které prodeji nemovitosti nabízí. Buď je to jeden velký majetek obchodované pro syndikát malých vlastností nebo přeskakování své město na koupi domu v all-dohromady nové město ji označit svůj rekreační dům.

► leasing s možností odkoupení
Pronájem nemovitosti může být doprovázeno dohodou uvádí možnost koupit uvedené vlastnosti, stejně. Pod podmínky zápisu bylo zmíněno, nájemce a pronajímatel vypracovat obchodovatelný částku, která by měla být uložena na stanovené lhůtě namísto majetku používán. Kromě toho tato dohoda také vloží klauzuli, která uvádí dispozice nájemce na nákup nemovitosti dříve pronajatý, za cenu stanovenou za celou dobu trvání leasingu.

► Federální Programy
programy ad hoc jsou uspořádány tak, aby usnadnily nízkopříjmovým rodinám vlastnit dům. Hospodářský a komunitní rozvoj venkova správa nabízí půjčky s pokorným úrokové sazby. Tyto programy jsou považovány za pro bono úsilí na podporu sociálně slabých rodin získat vlastnictví jejich vlastní.

► Piggyback Půjčky
Před sub-prime krize, využít půjčky představují nejpopulárnější způsob financování pro osobu, která byla přející si vlastního bydlení bez rozloučení s potřebným množstvím akontace. I když popularita těchto úvěrů klesla v důsledku těchto úvěrů svých bedrech velkou část viny za sub-prime krize, někteří poskytovatelé hypotečních úvěrů, přesto může být ochoten poskytnout no-peníze-dolů hypotéky.

Podle pokynů vydaných Freddie Mac a Fannie Mae, lidé, kteří mají v úmyslu koupit domů uplatní úvěru na bydlení jsou povinni po zaplacení 25% z kupní ceny domu. Zbývající částka lze zapůjčit z primárního hypotečního úvěru. Nicméně, dlužník může obejít 25% akontace získáním druhou hypotéku současně. Jinými slovy, primární hypoték poskytuje půjčku na 80% z kupní ceny, a druhý hypoték, zbývajících 20%. Zde se obě hypotéky jsou zajištěny stejné základní domě jako zajištění. Druhá hypotéka klamavě na primární hypotéku a nese mnohem vyšší úrokovou sazbu než primární hypotéky.

Tradičně, využít půjčky byly 80-10-10, 80-15-5, nebo 75-15-10 půjčky. První číslice zleva udává procento z pořizovací ceny financovaného primární hypoték, druhá hodnota je procentuální financován druhé hypoték, a konečný údaj je dlužníka kůže ve hře. V době, konečné číslo bylo sníženo na nulu a vyústil v žádném peněz dolů úvěry na bydlení. To znamená, že dlužník mohl snadno koupit dům bez peněz dolů. Druhá hypotéka, že piggybacked na primárním hypotéky byla typicky poskytována primární hypotečního úvěru, který získal z hlediska vyšších úrokových sazeb, než jaké platí se na primární hypotéky. V některých případech je druhou hypotéku byly poskytnuty prodejce / majitele domu. To nás přivádí k představě o financování prodejce.

► Prodávající Financování
Financování Prodávající často doprovázen piggybacked půjčky, protože druhá hypoteční byl poskytnut buď prodávající, nebo primární hypotečního úvěru. financování prodávající zahrnuje převedení název domu na kupujícího výměnou za poznámku, a právo na zamezení přístupu na majetku v případě neplacení. Poznámka je do značné míry jako hypotéky, která je vyplatila jako platba balónu ve lhůtě 5 až 10 let. Jelikož se jedná o hypotéky, kupující se očekává, že zaplatit prodávajícímu statný úroky z úvěru. Prodávající, podle pořadí požitek v podobě vysoké úrokové sazby z úvěru, kromě zájmu bezpečnosti v domě.

Ačkoli 100% financování prodávající je věcí minulosti, může to být možné, aby ctižádostivého majitele domu, aby se platit méně než 20% a ještě koupit domů, pokud se prodávající se zoufale snaží zbavit domu.

V současné situaci, nájemní smlouva s předkupním je nejlepší volbou pro lidi, kteří mají zájem o koupi domu s minimální akontace. Tím, že platí jak malý jak 1-5% z ceny nemovitosti, ctižádostivý domu může získat právo na koupi domu na sjednanou cenu v určitém okamžiku v budoucnosti. Ctižádostivý domu (nájemce), pak můžete pronajmout dům po dobu 3 let nebo tak nějak a zaplatit částku nájemného na pronajímatele nebo pronajímatelem. Na konci tohoto období, nájemce může koupit domů z pronajímatelem za předem stanovenou cenu nebo se může zdržet uplatnění opce. Vzhledem k současné situaci, většina prodejců jsou přesvědčování zájemců o vlastní bydlení uzavřít smlouvu o pronájmu s předkupním právem.