Kroky pro koupi domu

Existují kroky pro koupi domu, který je třeba mít na paměti před nastavením své zraky na nový domov. Další informace o tom, co je zapotřebí, aby správná rozhodnutí při vychystávání ven domu, že nebudete litovat nákupu později …
Nákup nového domu vyžaduje spoustu plánování a času na přemýšlení, kromě manipulace s finančními problémy stejně. Než se dostanete do celého procesu dokončení transakce, zkontrolujte, zda máte důležité informace jsou zpracovávány a řízeny na svém konci. Kroky pro koupi domu poprvé, ne jen zahrnovat vybírala ten, který se nachází v rozumném místě, ale také ten, který má přístup k základním potřebám a zdravotnických zařízení.

Kroky, které při koupi domu

Níže je uveden seznam pro koupi domu, které obsahují mnoho věcí, které by měly být revidovány při manipulaci nákup nového domova.

rozpočtování
Sednout si se svým partnerem a sestavit finanční plán, jak budete řídit náklady nového domu. Zeptejte se sami sebe, pokud jsou stabilní peněžní moudrý, a pokud je to nutné se dostat do kontaktu s důvěryhodnou hypotečního úvěru. Musíte se podívat na vaše kreditní zprávy, aby se ujistil, že jste odpovědný za hypotéky, protože vaše finanční historie je důležité vyhodnotit s cílem získat jeden schválený.

Při pohledu na nové domy
Poté, co si hypotéku dopis s odůvodněním, že bylo schváleno pro určitou částku, začít hledat nové domovy nebo dostat do kontaktu s potenciálními možnostmi, které jste do užšího výběru. Získání agenta je jednodušší způsob, jak najít domy, které jste sami sebe a svého partnera v See. Mohou skenovat oblasti a podle svých potřeb do těchto domů, než naznačuje jejich možností, jak na Vás. Dostat do kontaktu s agentem, aby pomohli při procesu výběru.

Umístění domu
Ujistěte se, že okolí je právě tak, jak chcete. Pokud má škola v okolí je to, co měl na mysli, nebo nemocnice, nákupní zóny / divadla, zkontrolujte a ujistěte se, že udělat malý průzkum o těchto místech ao tom, jak daleko jsou od místa, kde si pobyt. V případě, že byt, byt, duplex, městský dům, atd. Je perfektní, pak by prodávajícímu palec nahoru.

Vytvoření Deal
Prodejci vrátit kupujícím ze tří důvodů – buď přijmout skutečnost, že máte zájem zaplatit požadovanou cenu, nebo se držet jejich výši Požadovaná cena nebo přijít s nabídkou protiproudem rozhodnout o ceně mezi cenou jste nabídku a požadovaná cena. Poté, co obchody jsou vyrobeny, smlouva se pak dal dohromady a podepsaný kupujícím, kam předložila pojivo (to znamená, že zálohu na dům). Přečtěte si pečlivě smlouvu v tomto bodě.

kolaudaci
Obecný kontrola se provádí z domu, včetně kontroly škůdců, který je důležitou součástí procesu nákupu. Jeden může kontaktovat hubitele zvládnout případné problémy v domě může být čelí. Budete potřebovat vědět, kdy byl dům postaven, jak elektrický / voda systém práce a další drobné detaily jako natěračské práce, úniky nákladů udržovatelnosti a tak dále. Snažte se dostat prodejce platit za opravy provedené na domě, když viděl, že tyto věci byly spatřen před nastěhoval. Získat inspekční papíry společně jako důkaz.

Uzavření obchodu na dům
Budete potřebovat právníka, aby vám pomohl ven s uzavření obchodu. Ujistěte se, že řešit veškeré drobné problémy, které by mohly přijít s agentem ani nikomu jinému účastní procesu transakce. Jakmile jste se rozhodli o uzavření obchodu, musí být všechny finanční dokumenty podepsala a kopie vyhotovené pro vás s původních dokumentů, jako jsou dopisu dokončení, vlastnictví dopis, atd ve svém držení.

Kroky pro koupi domu poprvé doma kupující, může zahrnovat mnoho technických detailů a zákonná ustanovení, které budete potřebovat pomoci s během této doby. Se za pomoci právníka, který dohlíží na jednotlivé kroky při manipulaci pořadí získání něco udělat, aniž by museli ujít žádné důležité detaily. Tyto kroky při dokončené může být vyčerpávající proces, ale na jejím konci budete mít svůj nový domov!