Kroky uzavření trhu: Co se stane během Uzavření

Následující write-up má v úmyslu jít osobu provede kroky uzavření. Pojďme se podívat na to, co se děje během této nešťastné postupu.
Uzavření je výsledkem že dlužník nesplní hypoteční splátky. Jedná se o složitý právní proces, který může trvat několik měsíců. Výsledkem je, že dlužník nebo majitele domů je vystěhován z domu z důvodu nemožnosti provádět platby. Věřitel se obecně obnovuje jen část poplatků z důvodu zahájení řízení s uzavřením trhu. V případě, že hypoteční listina má výkon doložky prodeje, je uzavření trhu může být dokončen mimo soudního systému. V opačném případě se věřitel může být nucen, aby se dlužníka k soudu. To má za následek soudní uzavření.

Power of Sale

Oznámení o výchozí
Pokud dlužník přeskočí zaplacení částky peněz, která se vztahuje na hypoteční úvěr, věřitel zašle oznámení o výchozím stavu majitel domu nebo dlužníka. Jak rychle se tato výzva doručená po prodlení, záleží na věřitele. V případě, že dlužník je schopen platit své dluhy, pak je vše v pořádku. Pokud ne, pak je to nejlepší pro dlužník kontaktovat věřitele a informovat druhé o neschopnosti provádět platby. Věřitel se mohou dohodnout, aby krátké prodeje. Krátkých prodejů bude mít za následek věřitele zotavuje jen část peněz, protože doma se prodává za méně než zbývající hypoteční splátky. Věřitel může souhlasit s krátkého prodeje s cílem ušetřit čas i peníze.

Skutek důvěry
Po požadovaném čekací doby, skutek důvěry je sepsána přenášení právní titul od vlastníka domu na správce. Je správce pověřen úkolem prodeje domu, v případě, že majitel domu není vyjdou s nezbytnými plateb.

publikace Období
Věřitel podá výpověď aukce s úřadem okresního rekordéru. Toto oznámení obsahuje jméno a adresu správce a jeho zpřístupnění, že majetek bude vydražen.

Aukci … …
Po stanovené čekací doby, domov je vydražen na schodech okresního soudu domu. V případě, že prodej je úspěšný, je věřitel obnoví příspěvky. V případě, že věřitel je banka a její pokus o aukci domu se nesetkává s úspěchem, banka převezme domu. Dům je pak známý jako REO nebo nemovitostí ve vlastnictví banky.

Soudní Uzavření Věřitel podá soudní spor s soud ukazovat důkaz selhání a hledání opatření k nápravě.
Dlužník obdrží kopii stížnosti a dopisu náročné platbu.
Obecně platí, že dlužník se očekává, že zaplacení částky do 30 dní, aby se zabránilo uzavření.
Veřejnost je informována o probíhajících soudních sporů.
Na konci zadaný čekací doby, rozsudek předán a majetek je nyní připraven být vydražen.
Nemovitost se pak prodávají prostřednictvím dražby, která podá nejvyšší nabídku od úřadu šerifa.
Uzavření trhu je třeba se vyhnout za každou cenu, protože to může mít za následek určité osoby kreditní skóre klesá až o 300 bodů. Uzavření trhu justiční je nákladný proces ve srovnání uzavření mimosoudní. Soudní prodej je povolen ve všech státech USA. Avšak síla prodeje je povoleno pouze v 29 státech. V některých státech, majitele domů má právo na vykoupení. To by znamenalo, že majitel domu může být schopen uplatnit nárok na vlastnictví po uzavření trhu tím, že zaplatí poplatky.