Larry Robbin v Q1 Investments (GOOGL, HUM)

Larry Robbins je manažer hedge fondů Glenview Capital Management. Glenview používá odlišný přístup k většině zajišťovacích fondů. To obvykle udržuje zásoby na delší dobu a zřídka používá zastavit ztráty. Tato strategie má tu výhodu, že náhlé akce trh nebude spouštět žádné investiční akce a Glenview investoři mohou pohodlně projet na vlnách tak říkajíc.

V posledním čtvrtletí se 13680000000 $ fond vytvořila (2,45)% ztrát pro investory. Robbins investuje především do zdravotnických zásob, následované se službami a základních materiálů, které se na číslo třetí místo. Pojďme se podívat na některé z Robbinse pozoruhodný Q1 činnosti dle abecedy Inc (NASDAQ: GOOGL) a Humana Inc (NYSE: HUM).

abeceda Inc

V prvním čtvrtletí Robbins zvýšil svůj podíl ve abecedy Inc. o 62,51%, nyní vlastnící 371,849 akcií společnosti, která tvoří 2,07% svého portfolia. Abeceda byla založena dne 2. října 2015 a zahrnuje Google, hlavní předmět podnikání společnosti jako je vyhledávání, reklamy, mapy atd, a dalších podniků, nebo “Další sázky”, které jsou inkubátor projektů a dosud nejsou připravena přispět k příjmům Alphabet , Tento krok byl zaměřen na to, aby internetové služby společnosti Google “čistší a odpovědnost” a také k získání větší autonomie jednotek, které nesouvisí s internetovým službám. V prvním čtvrtletí roku 2016 Abeceda hlášeny zisk a příjmy, které zaostaly za očekáváním. To bylo v částečně způsobeno silnější americký dolar negativně ovlivnilo výnosy abeceda je. Navíc, abeceda je “Další sázky” měl provozní ztrátu ve výši 802 milionů $. Abeceda Akcie poklesly o pouhé 1% v prvním čtvrtletí.

Humana Inc

Robbins snížila svůj podíl ve zdravotní pojišťovna Humana, o 22,13% v prvním čtvrtletí. Manažer hedgeových fondů nyní vlastní 6,424,777 akcií společnosti v hodnotě 1,18 miliard $, která se skládá 8.59% svých podílů. V prvním čtvrtletí roku 2016, Humana hlášen pokles o 46% nárůst zisku, zraněn náklady spojené s jejich sloučením s Aetna Inc. a růstu klíčovým opatřením lékařských nákladů společnosti. Od začátku čtvrtletí do února před neustále roste o 16,56% po zbytek čtvrtletí akcie klesly 12,68%. Vypadá to, že ostatní správci hedge fondů cítil podobně jako Robbins, protože hedžové fondy snížily své podíly v Humana v průměru o 367,800 akcií v prvním čtvrtletí.