Mateřská dovolená zákony a politiky

Mateřství je řekl, aby byl krásný a obohacující zkušenost pro každou ženu. Nicméně, dámy, které mají plný úvazek kariéru mohou čelit některé problémy při dělení čas mezi novorozence a jejich práci. Každý stát má některá pevně stanovená zákony mateřskou dovolenou a politiky týkající se regulace těchto případů. Chcete-li pokračovat v práci na stejném pracovišti po porodu, je důležité o nich vědět.
Mateřská dovolená je období, kdy zaměstnanec čerpá dovolenou po určitou dobu před a po narození jejího dítěte. Každá společnost, ať už veřejnou nebo soukromou, je zaměřen na sledování politiky mateřské dovolené, které přicházejí podle zákona o rodině zdravotní dovolenou (FMLA). Tento zákon byl schválen americkým ministerstvem pracovních norem správa služeb zaměstnanosti v roce 1993. Je definována strategie volna z důvodu pracovní neschopnosti, prázdniny listy a mateřství ponechává v podnicích, které mají více než padesát zaměstnavatelů. Všechny společnosti mají s dodržováním pravidel FMLA, šetřící několik změn v souladu s jejich HR strategie. Ty opravňují těhotnou ženu k minimálně 12 týdnů volna. FMLA dohlíží na to, že každá žena zaměstnanecké výhody z toho bez obav ze ztráty svého zaměstnání.

1. Způsobilost
Podle FMLA, těhotná žena nebo osoba, která se chystá adoptovat dítě musí být věnována dvanáct týdnů, to znamená, že 3 měsíce volna bez platu firmou ona je zaměstnán s. Nicméně, aby byly způsobilé k tomu, že zaměstnanec musí absolvovat nejméně 12 měsíců ve společnosti a měly by pracovaly pro 1.250 hodin na tomto místě. Ačkoli toto zůstává základní zákon o mateřské dovolené pro téměř všechny státy v Americe, počet listů, které lze podniknout, by se liší stát od státu. Například v Tennessee, stejný politika umožňuje žena jít na dovolenou po dobu 16 týdnů na porod.

Antidiskriminační
Každý zaměstnavatel rovněž spadá pod Těhotenství Diskriminace zákon, který zakazuje jim diskriminaci mezi těhotná a ostatních zaměstnanců. I když téměř všechny společnosti řídit tímto pravidlem, tam byly případy, kdy ženy, které ztratily své zaměstnání nebo šance na povýšení z důvodu těhotenství. Zaměstnavatelé by si měl uvědomit, že taková forma diskriminace je nezákonné a může dát je do právní problémy.

stránku.
Přestože se jedná o neplaceného volna, zaměstnavatel musí pokračovat v placení zdravotního pojištění zaměstnance. Tím je zajištěno, že dotyčná osoba pojištěna, i když nemůže přijít do práce. Neplacení faktor vede mnoho žen rozhodnout se pro kombinaci placené volno místo. To zahrnuje rekreační dovolenou, nemocenskou, mateřskou dovolenou a krátkodobé pracovní neschopnosti. Společnosti však v některých státech uvažovat o mateřskou dovolenou v krátkodobém kategorii invalidity ve kterém by byl zaměstnanec placenou nějaké procento z platu za období, kdy na dovolené.

Kdy požádat
FMLA vyžaduje, aby zaměstnanec dát písemnou žádost společnosti nejméně 30 dní před nástupem dovolené. Avšak v případě mateřské dovolené, je vždy lepší projednat se zaměstnavatelem o dovolené po prvních třech měsících těhotenství nebo v době, kdy má člověk požádal o přijetí. Někteří zaměstnavatelé také vyžadují po svých zaměstnancích, aby pravidelně navštěvovat společnost v období dovolené, aby podávala zprávy o jejich stavu a jejich předpokládané datum spojování.

Ačkoli diskriminace těhotenství stále existuje v mnoha místech, mnozí zaměstnavatelé provedlo nedávno pružné listy a pracovní podmínky jsou k dispozici pro zaměstnance, kteří očekávají porod. Aby se však zabránilo tuto podmínku ovlivňuje něčí kariéru, to je velmi důležité vědět, mateřské dovolené zákony země, jakož i personální politiky společnosti.