Méně časté Jobs For Your Finance Udělen

Když je čas pro vysokoškoláky se rozhodnout své majory, drtivá většina se rozhodli s major v oblasti financí (nebo ekonomie) učinit v naději na zajištění vysoce placení a relativně stabilní zaměstnání po ukončení studia. Mnozí hledají příležitosti kariéry s bankovními institucemi, pojišťovnami a Big 4 účetních firem. Většina finance (nebo ekonomie) undergrads a MBA mají investiční banky, hedgeové fondy, poradenství v oblasti řízení a soukromý kapitál na vrcholu jejich seznamu priorit zaměstnanosti – zejména proto, že obvykle platit více a nést relativně vysokou úroveň prestiže.

Bohužel, existuje mnohem více studentů než příležitostí k dispozici v nejžádanějších finanční oblasti. Většina finančních studentů, a mnoho MBA, musí vážit na vyhlídku na práci na jednom z útvarů společnosti, obchodní banky, pojišťovny, účetní firmy nebo malé poradenské obchod (tj marketing, dodavatelského řetězce, atd .). Ale jen proto, že není možné přistát okouzlující finance zaměstnání – nebo nechtějí – nemusí nutně znamenat, že nepatří do této významné. Přečtěte si pár neobvyklých pracovních míst v oblasti financí, které byste mohli chtít, aby zvážila.

Když Finance nevyhovuje You

Finance není pro každého a po určité době, lidé a zájmy mění. Nemyslete si, že je nutné pracovat v oblasti, kterou získaného svůj titul v po zbytek své kariéry. Undergrad finance mohou studenti byli vystaveni, a ovlivněno, jiných tříd, které přijaly na univerzitě. Možná je to třída herectví, politická třída věda, dobrovolník příležitost, studium v ​​zahraničí či komunitní aktivismus, který vám vystaví perspektivních a autentických zájmů mimo světě financí.

Pomocí těchto zkušeností vést své kariérní možnosti. MBA, kteří byli kdysi undergrads mohou mít pocit, nepoctivý v práci několik let v zaměstnání, které jim nelíbí, nebo chybělo nadšení dál. Pár, který s konkurenčním trhu práce, a ony se mohou ucházet o povolání více v souladu s tím, co si myslí, že by mohlo být jejich skutečná volání.

Netradičních zaměstnáních pro levou mozkem

Pokud investiční bankovnictví, hedgeové fondy, management consulting nebo soukromý kapitál nejsou životaschopné možnosti pro vás, zvažte odpovídající své osobní zájmy se svými finance a obchodní dovednosti sad. Některé příklady zahrnují:
Prodej / Business Development

Mnoho finance obory tíhnou k technické pozice v rámci organizace, jako jsou finance, účetnictví, nebo dokonce i IT. Povinnosti, které se týkají měkké dovednosti (nebo mezilidské komunikace a týmové pracovní dovednosti) jsou často mimo zónu pohodlí. Jack Welch, bývalý generální ředitel společnosti General Electric, doporučuje, aby každý podnik profesionální by měl alespoň jeden prodejní práci v jeho nebo její kariéry. Vývoj obchodní / marketingová role vám umožní pochopit produktů a nabízených služeb vaší společnosti a musí být naladěni na preference a vnímání zákazníků. Kromě toho, pokud chcete, aby se zvedl na výkonných řad, budete dříve či později muset úspěšně získat dovednosti rozvoj podnikání. Proč to odkládat?

Podívejte se na partnery na investičních bank a poradenských firem: většinu svého času tráví ve vývoji klienta. Pro ty z vás, kteří jsou podnikaví nedostatečné, to znamená přinášet v příjmech (peněz) do kanceláře, takže úřad si může dovolit platy (a dát jídlo na stůl pro všechny). Hedge správci fondů a private equity partneři jsou často na road show získávání kapitálu a prodávají své investiční teze k cynické high-net-hodnotě investory, rodinných úřadů a institucí. Akciovým obchody také tráví spoustu času rozvíjet své vztahy se skupinami, které jim přinášejí společností (jako zprostředkovatele a investiční banky).

Když jste commoditized provoz, můžete se vsadit, existuje mnoho slabých interakcí podílejí. pro rozvoj podnikání dovednosti jsou kritické dříve nebo později ve své kariéře. Nováček, který se vyhýbá – nebo ještě hůř, dívá se dolů po – prodejní práci nakonec běží do jeho nebo její neschopnost být podporována nad rámec středního managementu.

Uvedení do provozu Company / Podnikatelská Role

Při hledání pracovních příležitostí, můžete narazit na startech s zajímavý produkt nebo nabídky služeb. Jako opatrností, většina začínajících nepodaří během prvních pěti let. Nicméně, malá firma může nabídnout jedinečnou technologii výrobek nebo službu, která spojuje mezeru, že trh je vnímavá k. Spojení podnikatelského prostředí znamená, že budete muset rychle provést celou řadu různých úkolů, jako je administrace, účetnictví, marketingu a strategie. Na vaší osobnosti základě můžete vychutnat tento druh prostředí, na rozdíl od mnohem strukturovanější, úzce definované práci uvnitř větší korporace.

Analytik / Associate pro neziskové organizace

Některé neziskové příklady společnosti patří Ford Foundation, Billa a Melindy Gatesových a další. Neziskový sektor je také v nouzi některých finančně zdatné jedinců – a co lepší způsob, cítit se dobře o sobě, než se připojit ke skupině, která se snaží učinit svět lepším místem?

Výuka nebo Dobrovolnictví

Některé společnosti umožňují odložit svůj pracovní datum zahájení tak, že budete pracovat za jeden nebo dva roky na neziskové organizace. Kromě toho existuje spousta manažerů v žebříčku Fortune 500 společností – například Bank of America, Goldman Sachs, Exxon Mobil a Coca Cola – kteří byli kdysi mírové sbory dobrovolníků.

Finance důstojník v armádě

Tito úředníci vykonávat funkci finančního řízení, včetně řízení smluv, rozpočtů a prognózování. Pokud tuto možnost zvážit dostatečně včas, armáda může pomoci platit za své vzdělávací náklady a zajistit zaměstnání po ukončení studia.

Finanční analytik pro agenturu vlády

Některé příklady vládní zahrnují pro vnitřní bezpečnost, ministerstvo obrany, Úřadu pro řízení a rozpočet, ministerstvo financí, atd

Sečteno a podtrženo?

Finance studenti a MBA nemají trucovat nebo podlehnout depresi v případě, že neobdrží pracovních nabídek od investiční banky, hedge fondů, vedení poradenské firmy nebo soukromého kapitálového obchodě. Pokud jste jedním z mnoha, kteří si musí vybrat (nebo možná navazovat) nový směr, mohlo by to být požehnáním, že jste unikl krysí závod 90-hodinový pracovní týdny. Případně máte možnost sladit své osobní zájmy prozkoumáním povolání, které se ukáže být překvapivě zábavné nebo více naplňující než tradiční cestou – co to znamená pro vás. Také můžete být v lepší pozici pro vedení příležitosti v této organizaci – efektivní vedení, po tom všem, vyžaduje autenticitu.

Nicméně můžete definovat velikost a osobní smysl pro hodnoty mohou vést k objevování své povolání – nejen svou nabídku. Jak již bylo řečeno velký Winston Churchill Odvaha je oprávněně ceněno první z lidských kvalit, protože, jak již bylo řečeno, “to je kvalita, která zaručuje ostatní.10:40:54