Merrill Kapky Možnosti odchodů do důchodu s komisí

Oddělení nového zmocněnce, pravidla práce tak má dalekosáhlý dopad na odchod do důchodu plánování průmyslu. Mnohé firmy a poradci, kteří pracovali s plány odchodu do důchodu a účty, které využívají předchozí vhodnosti standardu jsou nyní usilovně snaží restrukturalizovat své obchodní modely, aby se stala v souladu s novými předpisy.

Merrill Lynch právě přijata zásadní krok směrem k dosažení tohoto cíle tím, že odstraní transakce provizní bázi od všech svých penzijních účtů. Budou místo toho začne nabíjet svým klientům poplatek založeny na procentu aktiv pod správou. Tento krok znamená jediné největší změnou, kterou významného poskytovatele finančních služeb, aby se přizpůsobily novým pravidlům k dnešnímu dni. (Pro více informací viz: Impact fiduciárním pravidlo je: Jak se to již začíná projevovat.)

Dopad pravidla

Svěřenecký pravidlo je navržen tak, aby vyžadovat makléřů a poradců, aby bezpodmínečně dát nejlepší zájmy svých klientů před jejich vlastní ve všech svých obchodních jednáních. Morningstar odhaduje, že nové pravidlo bude mít vliv asi tři biliony $ klientských aktiv. Vzhledem k tomu, makléři, kteří pracují na provizi může být naváděny k používání produktů a služeb, které si účtují více než jiné alternativy, které může být vhodnější pro klienta, zprostředkování rameno Bank of America sdělil své makléři, že již nebude účtovat svým klientům provize ke dni 10. dubna příštího roku, kdy se nová pravidla oficiálně vstoupí v platnost. Nabíjením paušální poplatek za spravovaných aktiv, budou Merrill Lynch makléři moci přidělit majetku zákazníka objektivněji.

“To vyžaduje, aby klienti zapojit s firmou úplně. V případě, že klient není ochoten to udělat, budou muset hledat různé možnosti, “Alois Pirker, ředitel výzkumu ve společnosti Boston poradenské firmy Aite Group v rozhovoru pro The Wall Street Journal.

Klienti, kteří mají penzijních účtů Merrill Lynch, které jsou na bázi provize budou moci ponechat své účty, které lze po 10. dubna příštího roku, ale nebudou moci přijímat žádné další rady či služby na těchto účtech nebo učinit jakýkoli významný změny v nich, pokud převést na strukturu poplatků bázi. Merrill je vědom, že posun v jejich kompenzace modelu bude vyžadovat někteří klienti platit více, než byli. Jsou umožňující jejich makléři poskytovat klientům, kteří jsou postiženi se slevami poplatků, aby to vyhovovalo to. (Pro více informací viz: Merrill Lynch se zúčastnit Robo-Advisor Arena).

Starobní klientům, kteří chtějí nadále platit provize budou mít rovněž možnost přesunout své účty Merrill Edge Merrill je on-line makléřských služeb. Tato služba rovněž nabízí levnější alternativu fee-based a brzy nabídne robo-poradce službu s názvem Merrill hran Prohlídky investování. Ale většina Merrill je $ 2 bilionů spravovaných aktiv bude ovlivněn pravidlem, za méně než 10% jsou umístěny v penzijních účtů.

Cesta, která Merrill bere může sloužit jako příklad pro ostatní velkých makléřských firem, které mohou být uvažují o podobný krok. Merrill se zdrželo využívají nejlepším zájmu smlouvy o výjimce (Bice) ustanovení nové pravidlo, které umožňují poradci dostávat provize za transakce penzijním plánem, pokud jsou splněny určité požadavky a další papírování je dokončen. Zasvěcenci říkají, že to udělal proto, že další papírování je zatěžující a stále existuje vyšší potenciál pro makléře odpovědnosti. Nicméně, Merrill bude toto ustanovení používat, pokud jde o poradenství klientům o možných rollovers odchod do důchodu plánu ze strany Komise na bázi účtů na účtu poplatek bázi.

Sečteno a podtrženo?

odvážný krok Merrill má nahradit všechny jeho spáchání založené na penzijní účty do modelu poplatek bázi může být brzy kopírován jinými hlavními poskytovateli finančních služeb. Ovšem klienti si mohou nakonec zaplatí více celkově pod tímto novým uspořádáním, jako Morningstar odhaduje, že tržby založených na poplatek může být až o 60% více než příjmy provizní bázi. Brokers může skončit vydělávat tento vyšší stupeň platit dozvědět se více o investičních cílů svých klientů, tolerance rizika a časových horizontech. (Pro více informací viz: The Coming pro správu cizího majetku pravidlo:. Poradce a dopadu Client)