Money Management Tipy pro teenagery

Teenageři obtížné spravovat své peníze. Pokud se vezmou několik jednoduchých opatření, bude tento úkol mnohem jednodušší.
Když jste teenager, často mají omezené množství peněz k dispozici. Tak, to je velmi důležité, že budete trávit ty peníze uvážlivě. Je pravděpodobné, že jste schopni zjistit, o tom, kde všechny vaše peníze, je pryč. Je to znamení, že je nejvyšší čas rozvíjet zvyk sledovat své výdaje a utrácet opatrněji. Některé z níže uvedených tipů vám může pomoci v tomto úkolu.

Začátek Rozpočtování

Peníze, které vám každý týden nebo měsíc je pevná. Takže plánovat své výdaje v předstihu. Udělejte si seznam těch výdajů, které jsou nezbytné a přidělí určitou částku na každého z nich. To by mělo zahrnovat velké výdaje, jako jsou plány mobilní telefon, restaurace poukázky, plyn pro auta apod Navíc, malé množství musí být uchovávány stranou pro některé drobné neplánované výdaje, které jsou vázány na stát.

Sledovat své nákupy

Plánování rozpočtu není příliš těžké. Ale držet rozpočtu je obtížný úkol. Bedlivě sledovat na výdaje. Může se stát, že uděláte několik malých zbytečných nákupů za den, a to může shrnout do opravdu velkého obrázku. Aby se předešlo tomu pero dolů věcí, které jste si koupili a jejich cena každý den. O víkendech zjistit, zda vaše náklady neladí s odhadem ve svém rozpočtu v týdnu. Pokud tomu tak není, pak se ujistěte se, že snížit zpět na několika výdajů v následujících týdnech, aby se vešly své výdaje. Když se vám podaří omezit vaše výdaje, kompliment sami.

Šetřit na drahé nákupy

Když narazíte na drahé položky, jako je mobilní telefon, který chcete koupit, ale nemají peníze, cítíte zklamán. Máte pocit, že luxusní zboží, jako jsou tyto nejsou určeny pro vás. Neochabujeme. To neznamená, že jdete ven a koupit ji impulzivně. Začít šetřit nějaké množství každý týden. Pozastavit všechny druhy neoprávněné výdaje po dobu několika týdnů. Nakonec, budete překvapeni, aby zjistili, že můžete skutečně dovolit koupit věci, které, jakmile jste se cítil byli mimo dosah.

Vyhnout se používání kreditní karty

Můžete mít pocit, že je velmi výhodné koupit věci za použití kreditní karty, jen proto, že nemáte používat hotovost přímo na místě. Později, budete si uvědomit, že jste skončili platit více, než jste chtěl. Stává se to, protože úrokové sazby účtované společnosti vydávající kreditní karty jsou velmi vysoké. Takže je lepší, pokud si koupíte za použití plateb v hotovosti s cílem ušetřit dobré množství peněz.

Při manipulaci s bankomaty Care

Není pochyb o tom, že bankomaty jsou velmi vhodné k výběru hotovosti. Ale často se stává, že po výběru peněz z bankomatu, máme tendenci zapomínat, kolik peněz bylo přijato ven. To může vést k riziku přečerpání na vašem účtu. Takže, ujistěte se, že budete mít přehled o tom.

Trochu pozornosti a praxe vám pomůže rozvinout dovednosti hospodaření s penězi. To je jedna taková kvalita, která vám pomůže celý život.