Must-číst pro Solitude Seekers! Nejlepší Kariéra pro introverti

Jste introvert, který hledá výběru kariéry, který vyhovuje vaší osobnosti? Máte pocit, že ekonomika nabízí pracovní místa, která vypadají pouze pro lidi, kteří mohou pracovat v týmech, má vůdčí schopnosti, být dobrý v komunikačních dovednostech, a tak dále? Pokud si myslíte, že neexistují žádné vhodné pracovní místa pro introvertní osobnosti, dovolte mi říct, že jste tak velmi špatně! Nezapomeňte, že jste nadaný a že existují kariéry, které vás vedou ke štěstí a úspěchu.
Než budeme diskutovat o nejlepší kariéry pro introverts, dejte nám vědět více o samotných introverts. Mnozí z nás ani neví, jestli jsme introverti nebo extroverti. Introverti jsou ‘známo, že “lidé, kteří jsou plaší a chtěl být sám. Vzhledem k tomu, extroverti je známo, že lidé, kteří jsou otevřený a přátelský.

V některých případech se ocitáme zápasí v obou těchto typů osobností. Je vhodné, aby se osobnostní test, aby bylo jasné, sami o kategorii, kterou spadají. Existuje mnoho osobnostní testy, které jsou k dispozici on-line. Nejslavnější a populární jeden by byl test Myers-Brigg osobnosti. Najdete zde spoustu bezplatných zkušebních verzí na internetu, ale doporučuje se koupit plnou sadu. Je to trochu těžké na kapse, ale naprosto stojí za to. Takže, jakmile jste si vzali test a poznat sám sebe, že je introvert, to je to, co musím říct, jak svou kariéru poradce!

Co se mi líbilo “Summer” bylo, že tyto čtyři světlé děti s nádhernou budoucnost. Svým způsobem byla ta s mozkem, a pak máte královna krásy a atlet a introvert. – Kevin Williamson

Domnívám se, že všichni v tomto světě je třeba, aby byl šťastný a úspěšný v životě, a jediným důvodem, proč jeden není šťastný, je to z důvodu tvorby špatná rozhodnutí v životě! Lidé se vždy mají tendenci činit rozhodnutí tím, že zvažuje trend, který následuje společnost. Ta myšlenka jít “out-of-the-cesta ‘je vždy omezován přemýšlet o tom, co jiní budou myslet na nás, když přijdou vědět, že jsme” odlišné “. Strach a nejistota nutí nás to, co jsme ve skutečnosti nejsou. Co si musíme uvědomit, je, že existuje důvod, proč nás Bůh udělal takhle, že? Průkopníky odpovědné za vynalezení revoluční myšlenky byly také odlišné od zbytku světa. Vezměte Albert Einstein například, že spadá do kategorie “známých introverti vůbec!” Vždycky zůstal ve svém vlastním světě, následoval své srdce a nikdy nestaral o to, co jiní musel říci o něm, a to všechno proto, že věří v to, co dělá, věřil v sebe! Klíčem k úspěchu v životě, je věřit v to, co děláte, a co je nejdůležitější, věřit v sebe sama. Vím, že je obtížné, neboť společnost má tendenci uvažovat introverti jako “asociální”, a vždy potřebuje příležitost k vyzvednutí na ně. Poslechu pojmy jako poleno, podivína, smolař, snob, není povzbudivý vůbec a dělá člověk cítí jako mimozemšťan z jiné planety, což dělá člověk cítí mizerně o sobě. Ale pak máte dvě možnosti aby učinil; buď udržet pocit mizerně a omlouvám pro sebe a snaží se být co nejste, jen aby potěšil společnost, která vás nikdy nepochopil; nebo, díky bohu pro výrobu vás zvláštní, a naučit se identifikovat a uznat své potenciály, které vám pomohou při rozhodování o své místo v tomto světě.

Aspekty uspokojení z práce pro introverti

Uvažujete-li z nejlepších kariéry možné introvert osobnost, vzpomínám na slova známého psychologa, Carl Jung, Introverty psychická energie proudí ven, získaných ze samoty. I tak obdivovat sílu introverts. Samota vám umožní pozorovat věci ve více cestě do hloubky ve srovnání s, když jste v davu, nebo když jsou “spíše extrovert”. Tam je velmi slavná kniha s názvem 200 Nejlepší pracovních míst pro introverti redakce @ Jíst a Laurence Shatkin, Ph.D. Autoři této knihy byly rozděleny do kategorií introvertní osobnost do šesti kategorií, který byl vyvinut Johnem Holandska a používaných v Self-Directed Search (SDS). Projděte těchto kategorií a zjistit, který z nich by vám dávají pocit uspokojení z práce, kterou hledáte. Kategorie jsou následující:
Realistické: Introverty, které spadají do této kategorie jsou dobří v pracovní místa, která mají realistický přístup v životě. Milují práci s přírodními prvky, které zahrnují faunu a flóru. Mají rádi pracují s prvky, jako jsou dřevo, kov nástrojů a strojů.

Investigativní: Vyšetřovací typu introvert může jít o úlohy, které vyžadují extrémní myšlení, a pracuje pro zjištění faktů a čísel založených na myšlení atributy, které on / ona vlastnit. Introverti definitivně trpělivost a stálost dělat tento druh pracovních míst, protože získávají energii ze samoty a tím i jejich mysl je vždy hledá další.

Umělecký: Introverty mají tendenci být velmi umělecké, protože vědí, jak ocenit krásu života a ne jen brát věci jako samozřejmost. Proto umělecká kariéra je jedním z nejlepších kariéry pro introverts. Umělecky, mohou přispět k pracovní místa, která zahrnují pracují s formulářů, vzorů a vzorů, vytvářet nové nápady nebo jakékoliv takové práce, které lze provést bez dodržení jasný soubor pravidel a předpisů.

Sociální: Tato kategorie by vás mohly překvapit, proč introverti, o nichž je známo, že anti-sociální persona, bych chtěl dělat sociální práci? Nemyslím si, že introverti jsou asociální. Oni prostě vzít čas na otevření a zapadnout. Nevadí jim sdílet své nápady a myšlenky, všechno, co mysl je úsudku a hledání chyb oči které je obklopují. Společnost nikdy dává různé myšlenky či lidi šance, ale oni (lidé s novými nápady), je třeba bojovat a dokázat sami po celou dobu. Myslím, že míst, které zahrnují práci s lidmi, komunikovat a učit lidi, nebudou napadat pouze pro introverti, ale v případě, že odstranit strach z úsudku druhých a mají sílu přesvědčit a dát své stanovisko vpřed, mohou změnit negativní myšlení a učinit tento svět pozitivní a lepší místo pro život!

Podnikaví: Introverty mají různé silné stránky, jako je zaměření, trpělivost i práci včas. Všechny tyto přednosti minus strachu z kritiky a připomínky, může jim velmi dobrá pracovní místa, která zahrnují počínaje a provádění projektů. To si může vyžádat vést lidi, rozhodování, riskování, a často se zabývají podniky.

Konvenční: Pokud jste introvert, který nemá rád být součástí obrovské skupiny a zahájit projekty, pokud se vám nelíbí lidem zasahovat do vaší práce, pak běžné úlohy mohou být dobrou volbou, protože zahrnují následující po stanovený postup a rutiny. To zahrnuje především práci s daty a detaily, které jsou již stanoveny, na rozdíl od myšlenky, které musí být schválen!

Vrchol kariéry introverti

Nejlepší způsob, jak vyjádřit slova, která nemůžete mluvit nahlas, je pero je dolů. Spisovatel má pravomoc podat pomocnou ruku mnoho, aniž by někdo četl myšlenky. Pouze ti čtenáři, kteří se připojují k vám vaši klienti. Pokud patříte k těm, kteří mají hodně co říct světu, ale váhat přitom stačí začít psala si své myšlenky a kdo ví, stačí mohl být překvapen, aby věděli, že spojit se s tolika lidmi na celém světě prostřednictvím svého psaní ,

Steve Martin, slavný a talentovaný herec / spisovatel, je známo, že je introvert sám. Ale nemůžete dělat, že, když ho uvidíte na obrazovce, a to zejména jako Růžový panter, co? Existuje tolik věcí, které bychom váhat udělat, “být sami”, ale když jsme do kůže někoho jiného, ​​nám to nevadí jim dělá. Volba působí jako vaše profese by vám svobodu hrát různé role a dělat věci, které byste nikdy udělat sami, pokud jste ve vaší postavy.

Introverti mají tendenci mluvit méně, ne proto, že chtějí, ale proto, že nemají šanci. Z toho důvodu, hledají jiné prostředky k sebevyjádření, znamená, že stejně jako psaní, malování, sochařství, atd Pokud nechcete, aby učinily vše pro to, ale mají “oko pro umění”, pak se může stát exhibicionista.

Jak jsem již zmínil, jakákoliv umělecká forma, která vám dává svobodu vyjadřovat své vnitřní já, stojí za to si vybírá jako svou kariéru. Dáváte-li přednost zpívat namísto říkat, a tančit ukázat, jak se cítíte, tak co ještě čekáte? Jdi a následovat své srdce.

Sektor zdravotnictví nabízí nejvíce Nejlépe hodnocené kariéry introverts mezi ostatními. To zahrnuje kariérní možnosti, jako je lékárníkům, technologa, zdravotnické informační techniky, lékaře, výživu, a tak dále.

Pokud jste ten, kdo nemá rád rušení týmové práce a je spokojený s tím práci úplně sám ve své kajutě, s důrazem a samoty, poté, účetnictví je dobrá volba. Práce, jako je finanční účetnictví, účetnictví, analytici lze provést sám, po stanovených zásad a postupů, a nemají komunikovat s ostatními.

Samota dává sílu pozorování a hledání detail řešení situací, tedy další možnost profesního by se stal konzultantem, druh, zcela závisí na vašich osobních zájmů.

Zvíře Keeper / instruktor / veterinář / zoolog

Mnozí z nás přednost společnosti zvířat místo lidí. Jsem milovník zvířat sám a vím, že množství štěstí a úlevy dostanete, když budete Pat a mazlit je. Zvířata jsou tam s vámi bezvýhradně, oni tě soudit, odsoudit vás, nebo kritizovat vás. Pokud jste milovník zvířat, pak míst, které zahrnují zvířata, je dobrá volba, aby zvážila.

Výzkum a vývoj

Pokud se vám líbí pozorovat věci a chtěl jít do extrémních hloubek určité téma, pak výzkum a vývoj pracovních míst může ukázat jako stojí za to jít pro.

Učitel / profesor

Nejlepší věc, o výuku pracovních míst je, že máte jízdního řádu sledovat každý den a učit podle plánu. Pokud si myslíte, že učení je něco, co chcete dělat, jděte do toho! Většina učitelů, které jsem poznal, jsou introverti od přírody. Proto, ať mluví, má smysl. Dobrý učitel je ten, kdo učí prostřednictvím vypracování hodně, to je ten, který vysvětluje se smysluplným smyslu.

Architektura / krajinářská architektura / Interiér Designer

Pokud jste fascinováni s dobrými interiéry a mají tvořivost faktor ve vás, pak můžete jít na těchto možností kariéry. Zahradní architektura je něco, co vám dá možnost vytvořit si vlastní mistrovské dílo pomocí přírodu. Koneckonců, introvert osobnost je ten, jehož činy mluví hlasitěji než slova.

Poté, co procházel výše zmíněných profesních možností, pokud máte stále pocit, že jste prostě nevejdou do žádné z těchto možností kariéry, tak proč ne být svým vlastním šéfem a začít něco z domova. Jeden z mých velmi dobrého přítele je introvert. Pokusila pracuje ve firmách, ale ona prostě nemohla zapadnout. Vždycky měl vášeň pro vaření. Ona je opravdu dobrý na to, aby čokoládu a dorty a teď se to dělá profesionálně! Myslíte si, že máte talent, který může proměnit v kariéře? Proč ne dát mu vážné kariéru orientované myšlení?

Ty nejsou ve skutečnosti třeba hledat možnosti, pokud jde o dělat kariéru. Vše, co musíte udělat, je shromáždit sílu ukázat světu, co jsi zač, a realizovat své přirozené potenciál. Každý, kdo má talent, a ty taky. Vše, co musíte udělat, je poznat to v sobě. Jak můžete očekávat, aby svět uznat něco, co sami dělají ne? A pokud jste jedním z těch, kteří si myslí, že váš talent je ztracen v závodě splnění požadavků a potěšit společnost, zhluboka se nadechněte a přemýšlet znovu. Když se dostanete dárek, a přestaňte jej používat, má dar jít pryč? Ne, to zůstane vždy s vámi a je jen na vás, jestli ji chcete použít, nebo plýtvat. Volba je na vás udělat. Nezapomeňte, že vždy vzít práci, která odpovídá vašemu zájmu, a nikoliv svou kvalifikaci. Vezmi si můj příklad například, dělal jsem mistrů v obchodě, ale já jsem po mém zájmu a pracuje jako spisovatel. Doufáme, že tento článek vám pomůže realizovat svůj životní cíl. Vše nejlepší!