Nad line inzerce podrobně vysvětleny na příkladech

Nad line inzerce propaguje produkty, které používají média, jako je televize, rozhlasových stanic a podobně. Tento tytfrn write-up vysvětluje Nad linkovou reklamy s příklady.
Podnikání bez reklamy je jako mrkl na dívku ve tmě. Víte, co děláte, ale nikdo jiný nedělá.
– Steuart Henderson Britt
Reklama je velmi důležitou součástí podnikání. Ne laik by byli ochotni koupit výrobek, pokud to není řádně inzerována. Existují různé způsoby, ve kterých to lze udělat, především však techniky závisí na různých dalších faktorech, jako cílovou skupinu, typu produktu, specializovaných specifika, umístění, distribuční kanál, atd pod hranicí a nad line inzerce jsou dva důležité formy reklamy, které jsou široce používány v současné situaci. Vysvětlení stejně jako výhody a nevýhody nad line inzerce byly rozpracovány v předchozích odstavcích následovat.

Přehled
Nad hranicí (ATL) reklama je technika, která zahrnuje podporu produktů prostřednictvím tele-médiích a příbuzné zdroje.
Ve skutečnosti většina z reklamy, která je organizována od dnešního dne je nad řádku reklamy.
Online reklama se zvýšil o mílovými kroky, a jeho cílem je rozšířený publikum.
Ve skutečnosti, to je základní princip, že tato metoda je postavena na – oslovit masové publikum. Proto využíváme médií “masové”.
Firmy mohou zvolit jakýkoliv druh techniky, které si přejí, aby v závislosti na svých výrobcích.
Zatímco tradiční reklamní metody mohou být také použity v této techniky, se zaměřuje především na široké spektrum médií.
Když je přijat agentur, to ukáže být velmi přínosné, protože účtovat prodejní provize.

typy

Různé typy Nad linkovou reklamy jsou zařazeny níže:

Televize
Podle zpravodajského průzkumu 2014, průměrný Američan stráví téměř pět hodin v den sledování televize.
Televizor je nejdůležitější zdroj reklamy. K dispozici jsou možná méně počet kanálů, aby podpořily všechny reklamy.
Společnosti jet celou cestu ven najímat reklamní agentury a natáčet reklamy, prezentující své výrobky v nejvíce inovativním způsobem a ukazuje ho jako by to nejlepší, co existuje (bez ohledu na to, zda je vhodné či nikoli).
Malé podniky koupit televizní čas příliš, a propagovat sami co nejvíce, protože je to jedna z jistý výstřel způsoby, jak upoutat pozornost.
Představte si, že leží na gauči, znuděný s pravidelnými sitcomy jste sledovali, a najednou se reklama objeví, což dokazuje nejnovější přírůstek do svého oblíbeného obchodu s oblečením. Nyní, když se jistě bude, abyste posadit a vzít v úvahu, že? To je to, co inzerenti v hotovosti na.
Opět platí, že úspěch kampaně závisí na tom, jak efektivně zpráva prochází. Nic by měla být přehnaná.
Musíte prokázat správné používání vašeho výrobku prostřednictvím obchodní.

Rádiohohoho
Použití rozhlasové stanice mohou znít jako staromódní marketingový tah, ale věřte mi, je stále jedním z nejefektivnějších reklamních technik.
Ke konci roku 2014 celkový počet licencovaných rozhlasových stanic ve Spojených stanicích byly více než 15.000. Kromě toho tam bylo více než 6000 FM Překladatelé a zesilovače a více než 900 low-power FMS.
Laik může nebo nemusí poslouchat rádio stejně jako on sleduje televizi, ale to má přínos – lidé poslouchat rádio, zatímco oni jdou na večerní procházku, na cestách, atd. Nákup rádia čas pomáhá propagovat produkty, události , prodeje, atd.
Rádiové kanály mají pevnou slot pro hudbu a reklamy. I když lze předpokládat, že lidé nemají trpělivost poslouchat druhé, můžete si být jisti, že slyší alespoň část reklamy. To je důvod, proč inzerenti muset soustředit na vytváření účinných slogany a tag linky.
Další zásadní bod – existují rozhlasových stanic v každém městě. Musíte vybrat správný rozhlasovou stanici oslovit vaši cílovou skupinu.

Tisková média
Tisková média byl powerhouse marketingu po velmi dlouhou dobu. To zahrnuje noviny, časopisy, bulletiny, letáky, brožury, atd
Tisková média lze považovat za součást pod hranicí reklamy stejně.
Noviny a časopisy pomůže váš produkt oslovit cílovou skupinu.
Nezapomeňte, že existuje nesčetně mnoho novin a časopisů – musíte pochopit vaše publikum a pak propagovat svůj výrobek. Například módní časopis je více obyčejně koupeno módy bratrství a dospívajících dívek. Z tohoto důvodu, reklamní oblečení a kosmetiku v tomto časopise by bylo rozumnější než reklamní románů.
Noviny také liší podle měst a států. Pokud máte v úmyslu inzerovat váš obchod, který se nachází v centru města New York, je třeba publikovat zprávy v novinách, které výhradně hlásí město zprávy. Publikování stejný ve větším papíru může nebo nemusí načíst vám požadovaných výsledků, protože nevíte, kolik lidí v New Yorku četl, že zejména papír.

Na internetu
Je to kouzelná hůlka 21. století, cesta, která vede k úspěchu, za předpokladu, že je používán správně.
Internet je monstrum reklam, to je místo, kde zájemci hledat novější produkty.
Přímo z reklam pay-per-click do nákupních míst, můžete mávat web jako meč, zobrazovat své produkty na stránkách sociálních sítí, blogů, atd
Musel jste našli několik reklam na levé nebo pravé straně své webové stránky, zatímco vy surfovat po internetu.
To je velmi užitečné médium reklamy, neboť zasahuje do velmi obrovské populaci.
Reklamy mohou být umístěny na různých internetových platforem prostřednictvím hypertextové odkazy.
Ať už je váš podnik je velký nebo malý, že internet je efektivní, obchodní způsob reklamy.

billboardy
Stavět billboardy je dobře známá strategie Nad linkovou reklamy.
Billboardy a transparenty zobrazí váš produkt je jemný, ale účinný způsob.
Byste našli několik billboardů po celé zemi na křivými a dálnic.
Opět platí, že tato strategie zasahuje do “smíšenou bag” druh publika – koneckonců, spousta lidí cestovat každý den, každý může hodit ležérní vzhled na billboardu.
Obrovské společnosti a značky jsou prakticky známý každému, ale menší podnik má velmi efektivně navrhovat billboardy tak, aby se nalákat zákazníka.

Výhody

◆ To je velmi výhodné pro firmy, které vyžadují přijetí celosvětového publika; technika zasahuje do tolika lidí a stále šíří díky word-of-mouth, což je velmi dobré pro společnost.

◆ Virální marketing trendy zachytit podstatu kampaně velmi rychle, čímž se vytváří příznivé recenze.

◆ Billboardy vybudovat povědomí značky.

◆ Není omezena expozice s ohledem na tiskové médium. Bez ohledu na to podle toho, co noviny najetí inzerát v to tam bude vždycky. Pro všechny víte, umístíte-li efektivní reklamy, lidé mohou těšit na koupi konkrétní noviny zjistit o vašem produktu.

◆ Časopis reklamy umožnit lepší zacílení.

Nevýhody

◆ Je nevýhodné pro podniky a výrobky, které se zaměřují na konkrétní místo.

◆ negativní zprávy se šíří tak rychle, jak, nebo možná rychleji než pozitivní zprávy. Proto virální marketing může ukázat jako škodlivé občas.

◆ Rychlost, kterou dostane výrobek ve známost může být značně pomalé.

◆ Tisková média mohou mít menší flexibilitu pro umístění reklamy. Náklady jsou také důležitým faktorem, který je třeba zvážit. Řádek výše nákladů na reklamu víc.

◆ Malé podniky může být obtížné používat sociální média, protože to trvá dlouhou dobu pro budování vztahu se zákazníkem, generování provozu, a vítězství nad důvěru zákazníka v produktu.

Příklady

Některé výše uvedených příkladech line inzerce jsou uvedeny níže:

◆ Počítač firma inzeruje svůj nový software na svých oficiálních internetových stránkách a sociálních médií. Hardwarový výrobek může být inzerována on-line stejně. Reklamní videa mohou být zveřejněny na webu.

◆ upscale multiplex mohou podporovat sebe přes noviny a letáky. To může také být inzerována on-line a v televizi.

◆ Nové realitní podniky jsou často podporovány prostřednictvím rozhlasových stanic a televizních reklam.

◆ Mobilní společnost může zahájit novou verzi svého produktu prostřednictvím dynamického reklamu v televizi nebo efektivní slogan na billboardy. Tento slogan může být oficiální znělka produktu stejně.

◆ Veškeré podniky často propagovat své výrobky v televizi – to zahrnuje kuchyňské roboty, kávovary, mikrovlnné trouby, atd

◆ Reklamní malých podnikatelských aktivit, jako pekařských obchody, kavárny, plánování událostí atd využít internet, stejně jako místní noviny a rozhlasové stanice jako platformy pro povýšení.

◆ butiky, autosalony, kosmetické firmy, kadeřnictví, atd často používají časopisy k propagaci svých výrobků.

◆ Billboardy jsou velmi účinné pro výrobky s vysokou hodnotu značky. Ty mohou zahrnovat boty, oblečení, doplňky a elektroniku.

◆ výrobky pro péči o dítě, hlídání dětí podniky, denní stacionáře, etc., jsou nejlépe propagovat prostřednictvím časopisů a televizních reklam.

◆ Léky a jiné farmaceutické produkty jsou také velmi účinně prosazovat prostřednictvím televize. Mohou být také inzerována prostřednictvím regionálních a národních časopisech.

Reklama je velmi důležité, aby katapultovat podnikání do větší výšky. Nad linky reklamy je velmi účinná metoda, pokud je provádí tou správnou cestou. Inzerenti musí zajistit, aby tato fáze je pečlivě proveden tak, aby obraz značku a pověst produktu zůstává nedotčena.