Nákup vyloučený Home

Klady a zápory koupi zabrala domů by měly být považovány ze strany kupujícího před zahájením stejné. Kromě toho, jeden musí nést několik tipů na mysli nastolit skutečnou dohodu, při koupi zabrala domů.
V současné situaci, nákup vyloučený domů vypadá jako nádherné investice. Řada ekonomů pocit, že dnes domovy jsou dostupné jako tomu bylo v roce 2004. Samozřejmě, tam je šance, že lidé nemusí svědky pozoruhodné uznání v ceně nemovitosti na dlouhou dobu. S ohledem na stav, vyloučený domů může být dobrá koupě pro lidi, kteří potřebují místo k pobytu, spíše než lidé, kteří hledají na to z hlediska investic. Nicméně, usilující majitelé domů musí být velmi opatrní při nákupu vyloučený domů. Tím spíše, je-li vyloučený majetek bude jejich první nákup domů.

Najít Výpis

Internet je nejlepším místem k vyhledání Omezující výpisy. Typicky, bankovní internetové stránky a internetové stránky bydlení a rozvoje měst (HUD) mají k dispozici podrobné Omezující výpisy. Lidé by měli hledat propadlé domy prodávaných odboru pro záležitosti veteránů, Internal Revenue Service, správa Small Business, US Army Corps of Engineers, cla, US Marshals Service, ministerstvo zemědělství a rozvoj venkova, Fannie Mae, Freddie Mac, Federální pojištění vkladů Corporation a správa General Service. Na webových stránkách Národní asociace realitních kanceláří, má také nepřeberné množství informací o domácích zabavování na prodej. Noviny také nést informace o navrhovaných aukcích, jména majitelů domů a věřitele.

Důležité tipy

Propadlé domy jsou zlikvidovány v aukcích pořádaných na schodech okresního soudu. Lidé, kteří mají značné zkušenosti o koupi zabavování, můžete koupit zabrala domů v této fázi. Averzí k riziku jedinci neměli kupovat dům, který je vydražen v důsledku některého z následujících důvodů:
☛ Dražitelé není dovoleno nahlížet do majetku před provedením nabídku, i když to jistě je možné, že domov může být v případě potřeby závažných oprav. Vydražitel se očekává, provést platbu ihned a nemusí mít čas znovu zkontrolovat vlastnost. Titul listina může být nejasné, a tam může být další zástavní práva proti majetku, které mohou mít k tíži kupujícího. Kupující má také nechutný úkol vypuzovat rozrušený nájemníky z objektu, a ten může demolovat dům natruc před nabízení goodbye do domu, který byl kdysi jejich. Dům aukce také inklinují nafouknout ceny nemovitosti a může nakonec stát uchazeče mnohem více, než ve skutečnosti stojí za to. Tak, nákup v aukci není vhodné pro nováčky. Dokonce i zkušený hráč může být obtížné se orientovat výše uvedených rizik koupi vyloučený domů v aukci.
☛ Pokud vlastnost není rozprodány v aukci, banka skončí s listinou na majetku. Domácí který je nyní součástí inventáře banky, se označuje jako nemovitosti ve vlastnictví (REO). Banka může Cena, kterou REO za rozumnou postavu jen proto, aby ho zbavit. Kromě nízkých nákladů, tam jsou četné výhody nákupu vyloučený domů z banky.
☛ může kupující zkontrolovat dům před nákupem. V některých případech mohou banky zaplatí za opravy, které se nacházejí v průběhu předběžného domácí inspekce. Nákup bankovní zabrala domů je dobrý obchod pro první-time domácí kupující, protože kupující nemusí týkat sám / sama s vypuzovat nájemníky. Banka také inklinuje k jednání s dalšími věřiteli a zbaví daní a jiných zástavní práva proti majetku.
☛ ostřílený investor může zvážit nákup daň-lien vyloučení, který je důsledkem majitel domu prodlení na majetek nebo příjmy dani. Domácí, opět se prodává v aukci, a to může být zlikvidovány za méně než 60% nižší než je jeho tržní hodnoty, protože vláda se zajímá pouze o vymáhání daní.

jemnější body

❒ Jedna chyba, že většina-li poprvé kupující se zavazují: Nemají ještě před nákupem nemovitosti zvážit výhody a nevýhody. Většina z nich lákán cenovka. Nižší cena neznamená, že dohoda je ve svůj prospěch. No, to právě není reálné řešení. Předtím, než se přihlásíte na tečkovanou čáru, ptát sami sebe na pár důležitých veličin. Má dům potřebovat větší opravy; bys rekonstrukci domu a pronájem v budoucnu; máte kapitál k udržení domu, pokud nechcete najít nájemce k pronájmu místo – to je několik otázek, které vám mohou pomoci posoudit své úsilí a třídit své možnosti lepší.
❒ Kontrola domu, důkladně předtím, než se doplní svou mysl, aby vlastnit majetek, je absolutní požadavek. Pokud plánujete koupit vyloučený domov v jiném městě, je třeba provést několik výletů k webu a seznamovacích jízd místo. Ptát se někoho jiného dělat práci za vás, je to ztráta času. Je ti, kdo potřebuje být proaktivní a učinit poslední krok.
❒ vědí, že záležitosti sousedství. Jestliže tam byli množství zabavených nemovitostí v blízkosti domu plánujete koupit, může být schopen zvládnout velké opravy jako hodnoty domu samo o sobě je zastaralá. Kromě toho, naučit sousedství vypadá v průběhu dne a noci. V sousedství, která vypadá živý, ale nebude chovat ruchu, načte potenciální kupce investovat do nemovitostí.
❒ Další důležitou proměnnou je nutné čítač kontrola je aktuální stav domu. Současný stav domu záleží. To se odráží na stupni rekonstrukce domu vyžaduje i částku, kterou musí vysolit pro tento účel. Kromě špína a bláto vybudovat, existují různé plumbing- a kanalizační související s problémy, které nastavené v. Lepší zkontrolovat, jestli trubky jsou v dobrém stavu; Pokud tomu tak není, dělat cestu pro modifikací. Pokud se problém netřídí, může být komplikace v budoucnosti. Zatékání vody, s laskavým svolením z prasklých trubek, které prosakuje na stěnách není příjemná situace je ve ao změně stejné poté, co jste pronajal dům není zábavný nápad.
❒ Co se přidává do cen rezidenčních nemovitostí, je krajina. Přerostlé keře, neupravené stromy s větvemi ucpaných vést ke znehodnocení majetku. Jsou chvíle, kdy přerostlé větve vpadnutí mezery převážně do oken domu, a připravit cestu pro zhoršení.

Doufejme, že výše uvedené tipy na nákup vyloučený domů bude užitečné pro kupujícího, který má zájem o koupi jeho / její první domov. Cena srovnatelných vlastností je důležitým faktorem, který je třeba vzít v úvahu, bez ohledu na to, zda si koupí reo vyloučení daňového-lien, nebo nabídek při dražbě. Míra absorpce, nebo délku doby nutné k prodeji aktuální soupis Vzhledem k současnému rychlost prodeje, musí být rovněž vypočítána, protože míra absorpce nízká je trumf pro kupujícího.