Nalezení Dostupnou Rizikové životní pojištění

Rizikové životní pojištění je snadný způsob, jak zajistit finanční zabezpečení své rodiny. Navíc, nemusíte platit obludně vysoké pojistné, aby si tuto základní nutnost života. Zde je několik tipů, jak se vztahuje bez hořící díru v kapse.
Termín politika je nejjednodušší formou životního pojištění, kde je pojistník vztahuje na předem definovanou dobu. Tyto typy politik poskytují výhodu Smrt kandidátů nebo příjemci, pokud pojištěný měl zemřít ve stanoveném termínu. Tato politika neposkytuje žádné jiné jiné, než je uvedeno ve prospěch výnosů. Jinými slovy, pokud pojištěný přežije záruční doba, on nebo ona nebude mít žádné výhody při splatnosti. Nicméně, on nebo ona může rozhodnout o obnovení politiky.

Existuje několik takových poskytovatelé pojištění působící na trhu, a výběrem z mezi nimi může být docela matoucí. Chcete-li přidat do bídy, plány všech těchto poskytovatelů mají několik rozdíly mezi nimi.

Zde jsou některé věci je třeba mít na mysli, když hledají nejlepší řešení:
Tip 1 – Hledání na správných místech

Doporučuje se nejprve poradili s vaší vlastní banky, a zjistit, zda jsou přidruženy s jakýmikoliv těmito poskytovateli. Pokud jste jsou spojeny s finanční instituce v žádném případě, pak zde můžete zkontrolovat také. Ale problém je, protože jejich orientace, bank a finančních institucí se obecně snaží tlačit tyto produkty na vás. Také jejich odrůda bude dosti omezené. Nejlepší variantou je hledat na internetu. Najdete zde několik možností, a to nebude mít žádný přebytek zavazadla někoho hard-prodávat tyto produkty na vás.

Tip 2 – Dotaz na citáty

Poté, co jste začali svůj online lov, budete muset požádat tyto poskytovatele pro uvozovek. Mnoho společností poskytovat své kotace zdarma. Pokusit se z nich mají prospěch. Vzhledem k tomu, existují velké rozdíly ve struktuře krytu poskytované různými společnostmi, jejich cena se liší také. Ve skutečnosti, některé z předních poskytovatelů může mít rozdíl, stejně jako 300 USD ve výši pojistného. Cílem je, aby trvat nejméně deset až dvanáct citáty, než budete moci porovnat.

Tip 3 – Srovnání uvozovky

Je naprosto nezbytné, aby jste porovnat cituje správným způsobem. Nestačí jim srovnávat jen tím, že pojistného, ​​ale také zkontrolovat, co mohou nabídnout. Některé z těchto politik bude mít menší prémie, ale zaplatí méně taky. Pak jsou tu další služby také, že je třeba vzít v úvahu. Nejlepší věc, kterou udělat, je podobný-to-like porovnání, porovnávání všechny funkce a ne jen náklady. Pokud si nejste jisti, o tom, správný druh rozhodnutí v tomto bodě, zeptejte se někoho, kdo ví o finance, aby vám pomohl ven.

Tip 4 – pravdomluvní

Vaše přihláška bude muset být vyplněna několik věcí, a ty musí být absolutně pravdivé informace o těchto bodech. Společné fakta, jako je věk a pohlaví nemohou být vyrobeny, ale jsou věci, jako je kouření, konzumace alkoholu a zdravotních podmínek, které lidé mají tendenci lhát. Nicméně, to je velmi pošetilé, co dělat. Je-li tvrzení, všechny tyto body jsou snadno ověřitelné. Pokud se zjistí, věcně nesprávné informace, politika výplaty budou propadne a kryt prohlášeno za neplatné. Například je výše pojistného pro kuřáka by byla o něco vyšší než ten, kdo není, ale přínos bude vyplacena v případě smrti. Nicméně, pokud lhát o tom, vaše příjemci nebude mít tuto částku příliš, a pojistné budou propadne vést k finanční ztrátě. Upřímnost je opravdu nejlepší politika zde.

Tip 5 – Neodkládejte

S pokrokem v lékařské ošetření v nedávné době, náklady na životní pojištění klesá. Ceny jsou již mnohem nižší, než byly asi před deseti lety, a oni jsou stále pokračují nižší, protože více vynálezy jsou prováděny. Ale to neznamená, že byste měli čekat déle. Nehody se může stát kdykoliv, a tento kryt by mohl být velkým přínosem, pokud se něco neobvyklého mělo dojít.

Upozornění: Tento článek je určen pouze pro referenční účely a není přímo doporučit nějaké konkrétní finanční postup.