Nalezení nejlepší úrokové sazby hypoték

Nákup domů může být největší a nejvýznamnější finanční rozhodnutí svého života, a bude pravděpodobně vyžadovat hypotéku na financování nákupu. Jak již pokročila domácí nákup technologie, proces hledání nejlepší hypotéky sazby lze provádět online. Abychom vám pomohli začít, kromě stručného tutorial o tom, jak nakupovat na hypotéky, hypoteční kalkulačky nástroj, dole je dobrý způsob, jak se seznámit s různými typy hypoték jsou k dispozici ve vaší oblasti.

Kalkulátor zahrnuje několik faktorů, které vám pomohou zúžit možnosti nejlépe hodí pro vaše konkrétní potřeby. Můžete porovnat plateb mezi krátkým a dlouhým smluv, vyhodnotit nižší počáteční úrokovou sazbu na nastavitelný-sazba hypotéky ( “arm”) versus tradiční opce s pevnou sazbou, nebo zda úrokové jediné ( “IO”) hypoték činí největší smysl pro vás.

Níže je uveden seznam faktorů zahrnutých do hypoteční kalkulačky:
Kreditní skóre: Úvěrová skóre je číselná vyjádření bonity osoby.

Místo: Musíte vybrat stav, ve kterém bude provedena hypotéky, a pak zúžit umístění buď nejbližšího města nebo poštovní směrovací číslo.

Výše úvěru: Odhadovaná hodnota domu nebo zůstatek na úřadujícího hypotéky, které byste chtěli refinancovat.

Hypoteční Body: Hypotéka bod se rovná jedno procento z celkové částky hypotéky. Existují dva typy bodů: Akční body, které reprezentují pre-paid úroků z hypotečního úvěru; a originace body, které jsou poplatek hypoteční věřitel může účtovat dlužníkovi.

Procento Down: Také známý jako zálohu, nebo počáteční platbou když se něco koupil na úvěr.

Produkty: Typ hypotéky máte zájem, například tradiční pevnou úrokovou sazbou hypotéky, ARM, nebo hypotéky IO. Možnost ARM vykazuje poměr například “7/1”, který představuje počet let hypoteční nese pevnou úrokovou sazbou. Po předem nastavený počet let, v tomto případě, 7, úroková sazba upravuje v závislosti na třech faktorech: úroveň indexu, že hypotéka je svázán s, jako je LIBOR; ARM rozpětí stanovené na začátku úvěru; a hypoteční Cap.

Nákup nebo refinancovat: Nákup hypotéky jsou používány k financování nákupu domu. Refinancuje se používají pro nahrazení starší úvěr s novou půjčku nabízejí lepší podmínky, za poplatek.