Náplň práce a Plat rozsah kartograf

Kartograf je ten, kdo sbírá informace pro mapy všeho druhu. Tytfrn článek níže vás informovat, pokud jde o pracovní náplni a rozsahu platového kartograf.
Tím, že výzkum v oblasti zrakového vnímání aby se podílel na designu, kartografové mohou mapy, které jsou účinnější a intuitivní pochopení.
– Cynthia A. Brewer, vedoucí oddělení geografie, Pennsylvania State University
Kartograf, jak je definována, je někdo, kdo zkoumá na různých předmětech, sbírá geografické a topografické informace a vytváří mapy a související diagramy. Kartografie je jedinečný a fascinující pole pracovat, a to zejména pokud máte zájem o předmětech, jako je geografie, geologie, archeologie, atd Budete muset věnovat velkou pozornost detailům, protože informace, které se zobrazují v obrazovém formátu bude pohlížet jako reference. V následujících odstavcích najdete podrobný popis povinností kartograf stejně jako jeho plat.

Pracovní profil

Co kartograf dělat, přesně? V popisu práce zahrnuje více než jen sběr geografických dat, protože on je zodpovědný za řadu povinností, uvedených níže:

Chcete-li zachytit, shromažďovat, udržovat a geografických dat.
Chcete-li pracovat s GIS (geografické informační systémy), aby bylo možné analyzovat krajiny.
Navrhovat mapy, nákresy, a provést další grafické znázornění pro publikování knih a časopisů.
Chcete-li používat různé nástroje a software pro navrhování stylů a formátů.
Ke komunikaci dat prostřednictvím tvarů a symboly.
Chcete-li používat software Computer Aided Design (CAD) na výrobu grafů a tabulek.
Na výzkum a zhodnotit autentických dat pro mapy.
Aby bylo možné analyzovat všechny druhy informací, a projedná s průzkumný tým, pokud jde o totéž.
Chcete-li pochopit a analyzovat data získaná pomocí dálkového průzkumu Země z družicových senzorů, k předvídání o životní prostředí na Zemi.
Chcete-li diskutovat a rozhodovat změnu měřítka mapy.
Chcete-li pracovat na 3D fotografií, získaných pomocí digitálních fotogrammetrických stanic nebo spřízněných vykreslování nástrojů.
Navrhovat související s databází.
Pro ověření přesnosti digitálních dat.
Chcete-li držet krok s novými technikami.
K identifikaci složitých problémů a relé spolehlivé informace.
Brainstormingu řešení má k dispozici účinný konstrukční strukturu.
Chcete-li používat matematiku a logiku zjistit alternativní řešení.
Abychom pochopili vědeckých pravidel, interpretovat příslušné údaje a sledovat výkon.
Chcete-li vytvořit 3D modely s funkcí detekce světla a sahat technologie (LIDAR).
Hodnotit a porovnávat technologické a topografický obsah.
Spolupracovat s externími zdroji o tom, jak používat, přístup, a ověřit letecké a satelitní snímky.

požadavky.

Keen pozornost k detailu
Přesnost a preciznost
rozhodnost
Tvrdá práce
Trpělivost
Inovační
vysoce kreativní
Pečlivé dovednosti pro projektování

Vzdělání

Budete potřebovat bakalářský studijní program v některém z následujících oborů: matematika, zeměpis, geologie, kartografie, geomatice, stavebnictví, designu, atd
Můžete také zkusit u subjektů, jako jsou věd o Zemi, studie průzkumu, pozemní stavitelství, námořní vědy, oceánografie, geofyziky, geochemie, dálkového průzkumu Země, fotogrammetrie, atd
Kartografové mohou začít s nějakým jiným označením, předtím, než nakonec pracovat na jejich forte.
Musíte mít dostatek počítačové znalosti, ve skutečnosti bude určitá míra v softwarovém inženýrství také pomoci, tedy začnete s tím související práce z vašeho oboru, která pomáhá kartografii, a nakonec překonat technických aspektů toho, co skutečná úloha.
Diplomy nebo kurzy v designu pomůže taky, protože se bude zabývat figurami a symboly.
Rozsah pole je velmi vysoká, můžete začít s alternativami, jako seismolog, geomatice / hydrografické Surveyor, geofyzik, oceánograf, photogrammetrist archeolog, grafik, softwarový inženýr, stavební inženýr, etc., než se dostanete ven rozsáhlé mapování projekty, pracují na politických, námořní a turistické mapy a další, vyhodnocování geografické rysy, silnic a konstrukce konstrukce atd
Uvědomte si, že některé státy vyžadují kartografové k získání licence.

salary + 300

Počáteční plat by mohlo být méně, někde mezi 15.000 USD do 25.000 USD.
Platy vzrůst s seniority, nicméně, mohl byste být zaplacena v závislosti na stavu, že je třeba, a agentury.
Podle BLS, průměrný plat kartograf je více než 56.000 dolarů ročně.
Se zkušenostmi, toto číslo mohlo zvýšit až na 90.000 USD.
Pokud pracujete na hodinovém základě, vaše odměna se liší, můžete získat zhruba mezi 20 USD a 45 USD za hodinu.
Na volné noze, můžete nabíjet poplatek na základě vašich službách.
Váš označení záleží na zvážení se svým platem, jakož i svého pracovního místa.
Například, pokud pracujete s nezávislou poradenskou firmou navigace, můžete si vydělat více než 50.000 dolarů ročně.
Naproti tomu, pokud pracujete s federální vládou, můžete si vydělat až 80.000 USD.
Stejný koncept funguje hodinové mzdy; nezávislý mapová služba nebo architektonická firma vám může nabídnout okolo 25 USD za hodinu, zatímco federální vláda nabídne kolem 40 USD.

Job Outlook a vyhlídky

Kartografové mají celou řadu pracovních rolí v práci, jak je uvedeno výše.
Jak oni se zvednou do řad, budou muset zvládnout více projektů, přiřazovat odpovědnost, řídit pracovníky, atd.
Musejí mít hodně technických znalostí, neboť řeší komplikované zařízení a softwaru každý den, nemluvě o nekonečné analýzy topografických, vzdušných a hydrografických dat navrhnout mapy, aktualizovat grafy, provádět výpočty, atd., s použitím elektronického přenosu, dálkového průzkumu Země a počítačové mapování.
Podle BLS, růst v této oblasti se předpokládá, že vzroste o 20% do roku 2022.
Má skvělé vyhlídky na získání zaměstnání, přičemž počet volných pracovních míst na stálý růst každý rok.
Pracujete prostředí budou většinou být pravidelné zaměstnání, pokud pracujete na počítačového softwaru a digitálních dat.
Nicméně, mohl byste být předmětem rozsáhlé cestování, pokud se výzkum a sběr dat.
Můžete najít práci v mapování agentury, vládní organizace, nezávislé poradenské společnosti, ozbrojených sil, architektonických a inženýrských firem, atd

Tím to vypadá, pole kartografie se zdá být fascinující směs vědecké, jakož i analytických subjektů. Musíte být v souladu s pracovními podmínkami a požadavky, samozřejmě, jako každé jiné oblasti. Ale pokud máte hluboký zájem a nadšení, nic se zastaví vás od dosažení vrcholu. Vše nejlepší.