Náplň práce a plat Travel Writer

Cestovní spisovatel píše podrobný popis o různých místech, které on navštívil a publikuje své práce v časopisech, časopisech a jiných zdrojů. tytfrn vysvětluje popis práce a plat cestopisů.
Rychlé tipy
Dobrý článek cestovní musí: mají nápadnou začátek
Začlenit individuální styl psaní
Určete příslušné incidenty
Cestovní psaní je úžasně kreativní profese. To zahrnuje psaní článků a průvodce po různých místech, stejně jako cestovní skripty a dokumentů. Neúmyslně, to vyvolává obraz uklidňující krajiny a další exotická místa a osoby s kamerou a notebooku, psala se stanoví podrobnosti o neuvěřitelné místo. Ano, vím, že jste pravděpodobně představit sami sebe, aby se Elizabeth Gilbertová, ale dovolte mi připomenout, že to není na růžích ustláno. To je obyčejný klam, že tato profese zahrnuje zábavu a rozpustilost a svobodu (do té míry, to dělá), nicméně, pokud si myslíte, že práce je všechno Hunky-Dory, může být nutné rekonstruovat své názory a pochopit, jasně, co si autor cestopisů dělá.

SMĚRNICE

Určité pokyny musí být následován cestopisci obecně. Ačkoli tito jsou většinou nastaveny sdružení oprávněným cestovním spisovatelů, je lepší pro každého spisovatele, aby v souladu s těmito podmínkami:
◆ Bez obsah musí být plagiát – nic (doslova nic společného), by měly být kopírována nebo převzaté z jakéhokoli jiného zdroje nebo publikována v něčí jméno, pokud je obsah vlastněn někým jiným.

◆ Při cestování s doporučeními a kontakty, musí spisovatel udržet silnou profesionální vystupování. Neměl by dělat nic zkazit vztah mezi jeho hostitelem a jeho šéfa.

◆ Obsah musí být autentická, přesné a oprávněné. V žádném případě jakékoliv nepravdivé údaje budou v písemné formě.

◆ Spisovatel může způsobit trvalé poškození jeho pověsti a image firmy a je pravděpodobné, že bude potrestána, a na černé listině když je chycen pokouší publikovat dobře napsaný, ale nepravdivé článek výměnou za hezký pobídky.

Pracovní profil
Stručně řečeno, cestovní spisovatel píše o místech, on cestoval do.
Na prahu své kariéry, je pravděpodobné, že psát o místním zajímavostem a pak postoupit k lepším projekty.
Dalším bodem – nemá psát výhradně pro časopisy a jiné publikace, má také k napsání příručky a brožury. Z tohoto důvodu by měl znát formát a vzor různých dokumentech.

Výzkum založený na psaní
Tento typ psaní cestování zahrnuje širokou škálu témat.
psaní výzkum na bázi zahrnuje psaní z kritického hlediska, tedy z pohledu třetí osoby.
Budete muset cestovat do nejlepších středisek, hotely, různých turistických center, slavných atrakcí, etc., a napsat recenzi o nich.
Mějte na paměti, Váš osobní názor nezáleží v tomto případě.
Se očekává, že napsání hodnocení toho, co místo je asi, jeho historii, slavní slangs (pokud existují), místní kuchyně, festivaly, nějaká zvláštní událost, která se odlišuje město od okolí, atd.
Tento článek může být součástí cestovní časopisů, internetových časopisů, internetových stránek, a jakékoliv další publikace pro kterou pracujete.
Jako spisovatel, budete muset být zakořeněny s žízní shromažďování co nejvíce znalostí jak je to možné. Proto je třeba transformovat se do cestovní novinář.
Dotazování místních obyvatel, majitelů restaurací, místní průvodci majitelé obchodů, atd, je pravidelnou součástí jejich práce.
Budete potřebovat, aby se rychlé poznámky a ověřit informace získané z různých zdrojů.
Budete muset napsat svůj článek vychází z výzkumu získané na den, a aktualizovat stejný, dokud tam pobytu.
Dalo by se velmi dobře zjistit nějaké nové informace o nějakém místě jste navštívili dříve den. Pro všechny víte, co můžete získat další den může být platná.
Poté, co jste udělal se svým výzkumem, budete muset spojit všechny své poznámky, upravovat a psát finální kus, případně na termínu.
Dalším důležitým tip je hledat nějaké informace, která nebyla dříve napsán. Pokud jste dostali turistické místo, které již bylo napsáno o v několika médiích, váš článek může nebo nemusí sbírat požadované čtenářů. Z tohoto důvodu, ponořit se hlouběji, dokud nenajdete něco, co váš článek jedinečná.
Mnoho nových spisovatelé podnik do výzkumu založené na psaní cestování. Průvodci a cestovní brožury jsou součástí této domény.

Cestovní Recenze
Jedná se o část psaní cestování, který zahrnuje osobní kontakt.
Aspiranti rozhodnou pro přezkoumání psaní muset vyvinout jemnou kritickou schopnost logického myšlení v kombinaci s ryzí ocenění technikou.
Pro psaní recenze, musíte mít osobní zkušenost místa, tedy nemusíte psát jen o speciality národní prostředí, ale to, co zažil stejně.
Z tohoto důvodu, budete muset znovu rozhovory s lidmi, dělat si poznámky, pamatujte náklaďák informací v kombinaci s stanovisku své vlastní.
To může být zvláště obtížné, protože každý má svou vlastní perspektivu a má právo na svůj názor, což je důvod, proč by bylo vhodnější zvolit neutrální zobrazení nebo tónem, který rozpracovává klady a zápory.
Nebuďte pod mylná představa, že čtenář je touha vědět o každý detail vaší cesty. Konkurence je tvrdá, aby se vaše příběhy zapojení a svěží, spíše než ty komplikovaně dlouhé.
Cestovní recenze jsou většinou psány pro časopisy, i když výjimky jsou dělány pro průvodců a cestovních portálů.
Můžete být požádáni, aby zmínit vše o svých cestách, ve většině stručné možným způsobem. Review-psaní kombinuje dovednost a uvedou podrobnosti o tom místě, a zažívá na vlastní pěst. To dává více osobní dotek na tento článek, a čtenář se ujistil, že místo je dost dobré navštívit.
Stejně jako všechny ostatní články, jste povinni fotografovat své zkušenosti. Zvolit dobré fotky každého místě a zveřejní je v jednotlivých článcích. Vizuály vždy bavit.
Můžete psát o své zkušenosti, pokud jde o kuchyni, hudbě, umění, kultura, nákupy, dobrodružství, muzeí a jiných místech přitažlivosti.
Není nutné psát osobní zkušenost za všechno, tedy může nebo nemusí navštívit všechna místa. Musíte zvážit své výdajového účtu stejně. Ale tam, kde navštívíte, se očekává, že vybojovat osobní příběh a publikovat své zkušenosti.

Blogování
Jedná se o nejnovější a možná nejlukrativnější formy psaní cestování.
S příchodem internetu se zdá, že tištěná média se, že pomalu pryč z kopce.
Většina nových spisovatelů, zkušení spisovatelé a nezávislí přednost použití on-line platformu předvést svůj talent.
Cestovní blogy jsou mnohem přístupnější než časopisů, novin, a brožury.
Mnoho pučící spisovatelé mají svůj vlastní cestovní blog, kde publikovat své vlastní výrobky, převážně osobní zkušenosti s atraktivními fotografiemi a videi.
Mnoho vlastní cestovní stránky, které podporují spisovatelé psát průvodce a články pro web.
Většina z cestovní kanceláře mají své vlastní webové stránky stejně.
Jako cestovní blogger, může být buď nezávislý na volné noze, nebo může pracovat pod internetových stránkách cestovní kanceláře.
Můžete cestovat do míst, a obohatit blog se svými zkušenostmi, nebo budou muset psát články a recenze a informativní úryvky o místě.
Můžete také přispět k cestování skripty a dokumenty a reportáže.
Nicméně, pamatujte, že to je stejně hektický, jen proto, že vaše články jsou publikovány on-line neznamená o nic méně práce. Váš výběr zůstane stejný, možná víc, protože on-line médií přitahuje více čtenářů.
Může být také nutné psát o politických událostech, průzkumy a další související úryvky o místo, které navštívíte. Dávejte pozor, abyste ověřit pravost a dohlédnout na to, že vaše spisy nebolí něčí city.

požadavky.
Za prvé, musíte mít smysl pro cestování. Jedná se především, abyste byli zvědaví o nových místech, dychtivost dozvědět se o jiných kulturách, zvyky, lidi, kuchyně, podrobnosti o tom, jak se tam dostat – zkrátka musíte mít zájem vědět všechno o určitém místě.
Je nutné užívat psaní. Existuje nespočet lidí, kteří si přejí, aby se stal cestovní spisovatelé; pokud chcete, aby vaše kus vyniknout, budete muset dát vaše psaní jinou chuť.
Dále se podívejme na vzdělání. Budete potřebovat bakalářský titul v oboru komunikace, cestování a turistiku, publicistika, atd Existuje celá řada certifikátů a diplom kurzy v cestovním ruchu stejně.
Stupeň vám pomůže dostat jasný start, i když je vhodné najít práci související částečný úvazek mezi tím, aby posílily své portfolio.

salary + 300
Střední plat cestopisů silně liší se zkušenostmi, zaměstnavateli a projektech.
Když mluvíme o vysokých platů pro autory cestopisů, jasně naznačuje konzolu 45.000 USD na 90,000 USD.
To znamená, že tento údaj přichází se zkušenostmi. Žádným nováčkem je pravděpodobné, že vydělat tolik, i když je najat nejlepší firmu.
Ne Sekání slova – bude vyplacena velmi méně v prvních dnech. Můžete začít svou kariéru s malými příspěvků do místních novin; Nicméně, tiskové médium je prakticky na pokraji úpadku, a ty jsou placeny méně stejně, kolem 100 USD do 200 USD za kus.
Budete mít větší výdaje s většími předměty, a navzdory tomu, že zaplatil slušnou částku, řekněme kolem 1000 USD na 2000, které nemusí být úplně prospěch.
Na volné noze mohou získat více nebo méně než běžné spisovatelé; tento údaj do značné míry závisí na obsahu – založena spisovatelů s dostatečnými kontakty vydělat hodně, řekněme kolem 90.000 dolarů ročně, zatímco někteří mohou rozdat si to zpočátku s celou řadou USD 40,000 – 50,000 USD.
Medián state-moudrý plat lze klasifikovat podle různého platových pásem. Například státy jako Idaho a Havaj mají řadu plat mezi 40.000 USD do 50.000 USD pro cestovní spisovatelů.
Platu řada 50.000 USD na 60.000 lze očekávat ve státech, jako jsou Colorado, Arizona, Vermont, Wyoming, Nevada, a Utah.
Kromě toho, širší kategorie lze považovat mezi rozmezí USD 60.000 a 80.000 USD. To zahrnuje stavy jako je Washington, New York Connecticut, Pensylvánie, New Jersey, Severní Karolína, atd
Nicméně, mějte na paměti, že tato čísla jsou velmi podléhají změnám, vzhledem k různé faktory v úvahu.

Job Outlook
Je obtížné předpovědět jakýkoli druh statistických údajů pro tuto profesi, vzhledem ke značnému množství možností zaměstnání, tedy můžete pracovat pro cestovní kancelář, časopis cestování, televizní kanál, na volné noze, atd.
BLS předpovídá relativně pomalejší rychlost růstu pracovních míst, tedy okolo 3% pro tuto profesi, v roce 2012 až 2022.
Přes pomalý růst, konkurence v této oblasti je překvapivě intenzivní.
Tato práce obnáší rozsáhlé cestování, protože budete muset navštívit místa, osobně psát o nich a dát své osobní názory.
Tam je velmi dobře možné, že vaše firma může nebo nemusí sponzor vám za celou cestu na začátku kariéry, a které by vás mohly čelit několik úskalí. Nakonec však budete moci vytvořit sami sebe.
To znamená, že budete mít větší zodpovědnost se zkušenostmi. Kreativní, jak to je, budete muset dodržovat určité pokyny.
Každá profese má několik úskalí na počátku; Nicméně to neznamená, že budete muset vzdát. Pokud psaní cestování (nebo jakoukoliv práci na to přijde) vás fascinuje, je třeba usilovat o to s naprostou oddaností. S postupem času, budete mít možnost definovat svůj vlastní styl, a nic nemůže zabránit v tom úspěch.