Nedá rozlišit od reality Důvody pro rostoucí ceny zlata

Přemýšleli jste někdy, proč jsou ceny zlata se zdají být raketovým tempem po celou dobu. Přečtěte si tento příspěvek pochopit, proč.
Zlato bylo vždy předmětem touhy pro jednotlivce, investoři, stejně jako státní pokladny vlády. Koneckonců, není tam žádný jiný objekt v tomto světě ekvivalent v měně, papíru a je to hodnota. ceny zlata měly vždy tendenci být výrazně vyšší ceny všech ostatních komodit. Nicméně, tam byly některé faktory, které zasílají ceny zlata stoupající po celou dobu. Jsem je uveden níže pro svůj prospěch.

Proč se ceny zlata Soar?

rostoucí inflace

Jedním z nejčastějších vysvětlení pro rostoucích cen zlata je stále rostoucí inflace po celém světě. Zlato jako zboží byla vždy spojována s ekonomickými výkyvy, kolísání úrokových sazeb apod Rostoucí ceny zlata nelze připsat klesající hodnotě samotného amerického dolaru. Koneckonců, všechny ekonomiky na světě jsou navzájem spojeny nějakým způsobem nebo jiný. Rostoucí inflace často snižuje důvěru lidí v jejich ekonomikách a hodnoty jejich měny. Výsledkem je, že lidé považují zlato za nejbezpečnější, aby se mohlo čelit nepředvídaným zvýšení cen. Odborníci často říkají, že zvýšení cen zlata začala od roku 1972, kdy tehdejší americký prezident Nixon zastavil USA zlatý standard. Zlato bylo volně prodat občanům s pohyblivou sazbou a americká vláda měla dosáhnout zisku z něj.

Vyčerpání zlata

Některé hlavní vyrábějící zlato národy po celém světě patří Indie, USA, Austrálie, Jižní Afrika, Čína, Kanada, Nový Zéland, atd obecně vysoká poptávka po zlatě vedla k rychlému úbytku dostupnosti zlata v dolech. Ve skutečnosti jeden z prvního a nejpřednější zlatého dolu se nachází na Kolář v Indii se nyní vypnut v důsledku vyčerpání zlata. Čtenáři by mohl namítnout, že je dostatek zlata po celém světě v jiné podobě v rozmezí od šperků až drahých kovů. Nicméně faktem zůstává, že tam je nedostatek dodávek zlata. Základní ekonomické zákony říkají, že každá komodita, která je omezena na poskytování služeb bude vždy vidět růst jeho cen.

nadměrná poptávka

Tam je trvale rostoucí poptávka po celém světě pro zlato. Odborníci uvádějí, že 75% zlata je zakoupen pro výrobu zlaté šperky, zlaté pruty a pro lékařské účely. Ve srovnání se požaduje pouze 25% z investičního zlata jako zlato dluhopisy a sběrateli a spekulanti cen zlata. Indie se stává, že země s největší poptávkou po zlatě těsně následované USA.

Gold Spekulace

Zlato trh byl vždy trh býci, s rostoucími cenami vytváří nový rekord všech dob vysoká každý den. Existuje několik Hedgers a spekulanti, kteří hrají na trhu se zlatem každý den snaží, aby soukromých zisků ze zlata spekulace. To je jeden jednoduchý, ale hlavním důvodem rostoucích cen zlata. Spekulace přes kolísající ceny zlata každý den, mají tendenci dělat malé časové zlatých kupující strach o cenách zlata. Držet stranou ztráty při nepředvídaných zlato zvyšování cen v budoucnu, tito lidé mají tendenci začít kupovat zlatou cestu, než se ve skutečnosti ji potřebují. Tato tendence tlačí nejen zvýšení cen zlata, ale také pomáhá spekulanti, aby značné množství zisku.

Války a ekonomická krize

Svět byl v politickém zmatku v některých nebo jiným způsobem za posledních jednoho a půl století. To bylo přes dva z nejnebezpečnějších světových válek. Tyto války nebylo možné bojovat muži sám. Nations potřeboval sdružování finančních prostředků na pohonné hmoty výdaje na válku čase. Války spolu s velkou depresí přinutil americkou vládu, aby přijala některá obtížná rozhodnutí jako dávat zákaz hromadění zlata. Stejně tak ekonomický scénář byl takový, že lidé snažili, aby se s penězi. V takových dobách lidé raději držet zlaté nugety přes papírové měny.

Je vysoce nepravděpodobné, že by někdy mohli zvrátit tendence zlato zvýšení cen. Je to jako býk stanovenou na útěku, který nemůže být nikdy přinutíme zpět. Ve skutečnosti, ceny zlata byly rychle stoupá od roku 2001 a nedošlo k žádnému zastavení. Ne, pokud je fiktivní král Midas ožije a používat jeho “Midas dotek”, aby se zlato vypadat jako jen další kov.