Nejbizarnějších Profese jste nevěděli existoval

Chcete vědět, co podivné věci, lidé vydělávat si na živobytí? Přečtěte si tento článek tytfrn zjistit.
Nejvyšším úspěch je rozmazání hranice mezi prací a hrou. – Arnold J. Toynbee
Jsou chvíle, kdy jsem si přejí jsem byl cestovní show, který je zaměstnán na tenké vrstvě nebo National Geographic navštívit všechny exotických míst, povídání o několik místních obyvatel, a získat statný výplatu. Nejlepší práce na světě, pomyslel jsem si. Ale pak přišel Andrew Zimmerman a jeho chuť na bizarní potraviny – chyby, potkan placenty a shnilého žraloka, všechny jsou spotřebovány statečný muž.

No, to mě přemýšlet – co je nejdivnější věc, kterou člověk může udělat pro živobytí? Nemluvím o nějakém vzdáleném pralese, ale tady v mém krásném městě, naplněné highrises a milion lidí. A milionu lidí nemohou všichni dělat stejnou práci; někteří je třeba dělat něco opravdu jedinečného.

Tak jsem šel na cestě najít nejpodivnější a nejbizarnější profesí, které normální lidé, stejně jako vy a já, mají. A tady jsou:

Fortune Cookie Writer

Citáty, plněné kryptických málo zpráv, byly pravděpodobně vynalezený Japoncem v Kalifornii, a čínská restaurace je propagován a udělal z nich tradice, která známe z. Ale už jste někdy nad tím, kdo píše ty malé jmění na nich? No, samozřejmě, lidé! Wonton Food, největší výrobce citáty, pravidelně najímá štěstí cookie spisovatelé psát zajímavé předpovědi.

Profesionální Pet kočka chytač

Kočky mají mysl jejich vlastní, nebo ne? Takže, co děláte, když máte přemístit nebo vzít kočku k veterináři, a to nepřijde samo o sobě? Zde je řešení – najmout pet kočka chytač. Jordana Serebrenik z New Yorku zahájil službu s názvem “Catch vaše kočka ‘a účtuje poplatek ve výši kolem 80 $. Ona má neobvyklý talent pro jejich lov, používat jak instinkt a zkušenosti, aby dělat práci, která vyžaduje agilitu a ostré reflexy.

Professional ořezávátko

Autoři často vyžadují jejich tužky, které mají být perfektně naostřit. No, přesné ořezávátka jsou k dispozici pro tuto práci, ale také to může být provedeno pomocí odborníka v oboru ořezávání tužek. David Rees, bývalý karikaturista, dokonce napsal knihu o tom. Za poplatek si mailů tužka naostřený “s láskou a péčí”, spolu s jeho hoblin a osvědčení o pravosti.

Nábytek Tester

Nábytek musí být testovány, a to především z hlediska bezpečnosti a pohodlí. Bezpečnostní část se provádí pomocí strojů, ale pohodlí a snadnost použití, je potřeba nějaký lidský zásah soudit. Takže výrobci najmout lidi, kteří mohou testovat nábytek pro ně. Jediné, co musíte udělat, je sedět, ležet, kroutit, a někdy dokonce skočit na kus nábytku, aby zjistily její úroveň komfortu. Někteří výrobci dokonce mají přesné instrukce, a mohou vyžadovat, aby zaměstnanec naklonění určitým způsobem, nebo sedět na nábytku po nastavenou dobu.

Bed Tester

Název je poněkud zavádějící pro tuto profesi, neboť zahrnuje testování celou místnost, spíše než jen postel. Většinou najat hotelů nebo matrací společnosti, postel tester se musí spát v daném prostoru, a později nahlásit své zkušenosti. Vše od interiéru, hlučnost, měkkost matrace, osvětlení v místnosti, a teplota musí být považovány a vyhodnocuje testeru.

Teddy Bear technik

Medvídci jsou nejlepším společníkem dítěte. Bohužel to také znamená, že hračka je žvýkal, vytáhl a tlačil kolem. Stručně řečeno – ovládal poněkud hrubě. Ale menší slza mohou zarmoutit ty malé, a výměna je často prostě není pro ně přijatelné. Na záchranu nešťastných rodičů, Build-A-Bear Workshop, Inc. zaměstnává medvídek technici, jejichž úkolem je opravit medvědy, a nahradit všechny ztracené knoflíky, luky, a oči.

Pet Food Taster

Milujeme naše pooches a chtějí je mít nejlepší k jídlu, s mnoha vlastníky, kteří chtějí, aby měli stejnou kvalitu potravin jako oni sami. To je místo, kde člověk jídlo degustátor přijde. Chutná jídlo a kontroly, v případě, že zákazník by chtěl krmit, aby jeho / její pes. To, co se obvykle hledá je paštika texturu a velmi jemná chuť.

Gold Stacker

Někdy snili o koupání v moři zlata? Pak je tato profese je právě pro vás. Vláda Spojených států má kolem 4,500+ tun zlata ve svých federálních rezerv. Toto zlato se musí pohybovat po periodicky, a provádí se z větší části, ručně zlata zakladače. Jedná se o back-lámání práce s jistotou, ale také nejlepší rozhovor startér – představte si říkat někomu, že si vedete zlato pro bydlení.

Papírové ručníky Sniffer

Papírové ručníky jsou nutností v každé domácnosti, zejména ty s dětmi. Superabsorbent a tvrdá, ty mají ještě jednu kvalitu, která jim zalíbí těm z nás, kteří jsou trochu zvláštní. Jsou prakticky bez zápachu – před, během a po použití. Nezbytnou podmínkou, jak lze dovodit pobouření konkrétní značky obdržel, když jejich ručníky začal “zápach”. Výrobci proto použít “na ručníky štěnicemi kniha”, aby bylo zajištěno jejich ručníky jsou příjemné k použití.
Zde jsou některé další bizarní pracovních míst. Jdi přijít na to, co je třeba dělat!

profesionální Snuggler

Ethical Hacker

Prezidentské Jed Taster

Golfový míček Divers

moč Farmer

sýr Sochař

Je zvláštní, protože tyto práce jsou, oni vyžadují určitou jedinečnou dovednosti – jako citlivý nos nebo talent pro psaní vtipné jednořádkové předpovědi. Máte-li žádný takový talent nebo hobby, možná byste taky mohli živit z ní, a dej nám ještě jednu “bizarní povolání” psát.