Nejdražší Mercedes si můžete koupit ve Spojených státech (DDAIF)

Nejdražší Mercedes Model si můžete zakoupit ve Spojených státech je AMG-S65 Cabriolet kupé, se základní cenou více než 230.000 $. Počínaje motorizovanou přepravu v roce 1886, Daimler AG (DDAIF) rozrostla do jedné z největších a nejziskovějších výrobců prémiových vozů na světě, s jeho Mercedes-Benz divize je zodpovědný za jedny z nejluxusnějších vozů v automobilovém průmyslu po celém světě , Je obtížné získat kompletní údaje o prodeji, zatímco rok je stále přicházejí, ale Mercedes-Benz USA hlásí celkový S65 prodeje kupé 12,510, cca 2000 měsíčně, a to prostřednictvím prvních sedmi měsících roku 2016.

Obsah

AMG-S65 Cabriolet je dvoudveřové sportovní kupé. S65 je k dispozici také ve verzi sedanu, který pohodlně pojme čtyři pasažéry. Vůz má silný 621 koňských sil, V12 motor, se sedmistupňovou automatickou převodovkou schopný vzletu z nuly na 60 mph v 3,7 sekundy. Základní cena, jen trochu plachý 250.000 $, znamená to, že Cabriolet je navržen s vysokým čistým jměním (HNWIs) v úvahu jako potenciální kupce.

Vysoká cenovka je způsobeno z velké části na dlouhý seznam zařízení a funkce, které nabízí Cabriolet. Vůz je standardně vybaven protiblokovacím brzdovým systémem (ABS) a drive-line kontroly trakce. Je také vybaven elektronickou kontrolu stability (ESC), přičemž zvláštní pomoc pro boční vítr vytáhnout. Bezpečnostní funkce jsou klíčem k tomuto modelu. Tento Mercedes hrdě zahrnuje dvoustupňové airbagy řidiče a spolujezdce namontované na sedadlech, boční výztuhy pro ochranu proti vážnému zranění ze strany nárazů a jedinečným kolizí / záchranného systému s názvem mbrace 2.

Jak technologie v automobilovém průmyslu roste stále důležitější, výrobci spoléhají na elektronických a počítačových systémů uvnitř auta jsou čím dál běžnější. S65 není výjimkou. Kromě Crosswind pomáhat, tento model je dodáván s čidlem slepém úhlu na každé straně zrcátku, které aktivně upozorní řidiče na vozidla a jiné objekty v mrtvém úhlu a pomáhá jim při vytváření bezpečných a plynulé přechody z jízdního pruhu. Cabriolet také přichází s parkovacím funkcí – Parktronic – která využívá automatické parkovací senzory pomáhat řidiči při parkování, a to zejména paralelní a pevně parkování na ulici.

S65 přináší řadu dalších zařízení a je k dispozici ke stolu. Patří mezi ně varovný indikátor pro otázky tlaku v pneumatikách, sadu první pomoci, senzor airbag-obsazení, senzor dětské sedátko s několika kamer, včetně ve zpětném zrcátku na pomoc při zálohování.

Pokud jde o pohodlí a zábavy je Cabriolet má celou řadu standardních luxusních prvků, které tvoří velkou část cenovky vozu. The (COMAND) Systém řízení kokpitu a dat obsahuje ovladač touchpad pro zábavu a klimatické kontrolou. Kupující také často volí, aby zahrnovala Burmester luxusní 3-D prostorový zvukový systém, FrontBass systém vysoké kvalitě zvuku a dvojí 12,3 palců s vysokým rozlišením obrazovek. Přístup na internet, pevný disk navigace, satelitní rádio, Bluetooth hands-free rozhraní, vyhřívaná sedadla, ovládací hlasový příkaz, centrál na počátku a soft-zavřít dveře jsou kromě jiného populárního vybavení, které mnozí řidiči se rozhodli zahrnout.

Jednou z možností, která pokračuje růst v popularitě je vůně rozprašovač, což rys atmosféru-nastavení, které předtím nikdy nebyl nabízen v každém výrobním autě. Mercedes má čtyři vůně z čeho vybírat. V pravidelných intervalech, zvolená vůně se atomizuje do kabrioletu kabiny, který nabízí jemné, ale znatelný aroma pro délku jednotky.

4.1 Ceny

doporučená maloobchodní cena výrobce (MSRP) pro S65 Cabriolet začíná na zhruba 234.000 $. Přizpůsobení ze strany kupujícího může řídit Cabriolet je cena podstatně zvýší. Například Designo Cashmere matný bílý model s 20-palcové AMG multispoke kovaná kola z lehkých slitin, černá kůže nappa sedadel a AMG karbonového vlákna / černá piano lak na dřevo v kokpitu funkcí – spolu s několika zábavu a pohodlí add-on balíčky – přidá přibližně $ 30,000 základní ceně. Cena a dostupnost doplňků a možnosti přizpůsobení se liší podle regionu a prodejce.