Nejjednodušší a Nejtvrdší Města pro získání hypotéky

Vzhledem k tomu, krachu na trhu s bydlením roku 2007, to bylo těžší získat hypotéky – zvláště pokud nemáte velkou kreditní skóre. To je kvůli zpřísnění úvěrových standardů, které zabránily cca 5,2 milionu hypoték v letech 2009 a 2014, podle zprávy 2016 od Urban Institute, Washington, DC-založené poradní středisko pro výzkum hospodářské a sociální politiky. Zatímco standardy se uvolnil do určité míry v posledních několika letech, získání hypotéky je dnes stále těžší, než tomu bylo v letech vedoucích k havárii. Jak se ukázalo, jak těžké je závislá na tom, kde žijete, Podle městského ústavu “bydlení Finance v kostce” grafu kniha za srpen 2016. Zde je pět nejjednodušší a nejtěžší měst získat hypotéku dnes.

Nejjednodušší Města získat hypotéku

Ve městech, kde je nejsnáze získat hypotéku, dlužníci kvalifikovat s nižšími průměrnými FICO kreditní skóre a nižší minimální dolů plateb, než dělat dlužníků na druhém konci spektra. Detroit vede žebříček snadno měst získat hypotéku, a dlužníci zde nárok na hypotéky s průměrnou FICO skóre 728 a průměrný poměr úvěru k hodnotě 90% – což se promítá do zaplacení 10% dolů. (Pro více informací viz Jak Fico skóre se počítají).

Nejjednodušší pět měst získat hypotéku, jsou: Detroit – Průměrná FICO skóre: 728 Průměrný LTV: 90%
Miami – Průměrná FICO skóre: 732 Průměrný LTV: 84%
Cleveland – Průměrná FICO skóre: 733 Průměrný LTV: 88%
Las Vegas – Průměrná FICO skóre: 735 Průměrný LTV: 88%
San Antonio – Průměrná FICO skóre: 736 Průměrný LTV: 90%

Nejtěžší Města získat hypotéku

Ve městech, kde je těžké získat hypotéku, dlužníci potřebují vyšší Fico skóre a větší dolů platby. Hypotéky jsou těžké dostat v San Francisku, kde dlužníci nárok s průměrným skóre FICO 770 a průměrný poměr úvěru k hodnotě 72% – což představuje neuvěřitelných 28% akontace (zvlášť vysoký počet vzhledem k San Francisco je nejvíce drahé realitní trh v zemi, se střední domácí hodnotě $ 1.058.474). (Více viz 10 nejdražších poštovních směrovacích čísel v San Francisku.)

Kalifornie má čtyři z pěti nejtěžších měst získat hypotéku: San Francisco – Průměrná FICO skóre: 770 Průměrné LTV: 72%
San Jose, Kalifornie – Průměr FICO skóre:. 766 Průměrný LTV: 74%
. Oakland, Kalifornie – Průměr FICO skóre: 762 Průměrný LTV: 77%
New York – Průměrná FICO skóre: 759 Průměrný LTV: 75%
Los Angeles – Průměrná FICO skóre: 758 Průměrný LTV: 78%

Nejjednodušší a nejtěžší města získat hypotéku mají něco společného: Když dlužníci s nižší kreditní skóre a platební dolů nárok na hypotéky – bez ohledu na místo – oni obvykle platit více za půjčky ke kompenzaci zvýšené úvěrové riziko věřitelů. I malá změna úrokové sazby hypotečních úvěrů může mít značný vliv na celkové náklady domova.

Pokud máte 30 let $ 100,000 hypotéku ve výši 4%, například, vaše měsíční splátka bude probíhat $ 477 a budete platit $ 71.870 v zájmu po celou dobu trvání úvěru. Téhož hypotéky na 4,5%, na druhé straně, bude stát 507 $ za měsíc, a budete nakonec zaplatí $ 82.407 v zájmu – dalších $ 10537 za nižší úrokové sazby. Pokud je to vůbec možné, vyplatí se pracovat na zlepšení své kreditní skóre a nastavení peníze stranou pro platbu dolů, jakmile si myslíte, že koupi domu může být ve vaší budoucnosti, bez ohledu na to, kde chcete žít. (Pro více, vidět je moje platba kreditní skóre dost dobré na hypotéku?)