Nejlépe 2 College Majors pro dnešní studenti

Pro mnoho US vysokoškoláků dnes, rozhodování o tom, co ke studiu ve škole se stává otázka, co je zajímá a vášnivý. Ale pro ty, kteří chtějí vědět, co potenciální kariéry se vyplatí nejvíc, budou muset sáhnout trochu hlouběji.

Letošní nejvyšší cena zaplacená velké společnosti pro vysokoškoláky oba pocházejí z oblasti strojírenství – jaderné a ropného inženýrství.

Nuclear Engineering

Časná plat pro jaderné inženýry je 68.200 $ ročně, a s mediánem odměny za práci pro lidi s více než desetiletou praxí je 121.000 $. Pokud máte obavy o splácení půjčky nebo chcete vidět, co dostane to nejlepší zaplacená zábava, mohlo by to být něco, aby zvážila.

Inženýr v této oblasti potřebovat pouze bakalářský titul, který eliminuje další studentské půjčky a ztracený v reálném čase zkušenosti v případě požadavku magisterského studia. Ačkoli někteří vyšší level pozice mohou vyžadovat magisterský titul, nebo dokonce Ph.D.

Většina jaderných inženýři pracují v odvětví energetiky, ale mnoho z nich také pracují v oblasti poradenství a pro vládu. Virginie a Pensylvánie má nejvyšší počet inženýrských prací jaderných, následovaný Washington a Jižní Karolíně.

Nicméně, vyhlídka práce pro jaderné inženýry nejsou velké. Výrobní odvětví nesplnil očekávání růstu a projekty jsou stále více dostává vypnout, protože nejsou ziskové. Dle se očekává, že Bureau of Labor Statistics zaměstnanost klesat 4% 2024.

Lidé, kteří uvažují o tento obor by měl mít zájmy v matematiky, přírodních věd, biologie, chemie a fyziky.

Petroleum Engineering

To je jeden z mála profesí umožňuje svým zaměstnancům získat šest číslic v jejich prvním roce zaměstnání, aniž by musely získat pokročilého stupně. Myslím, právníci a lékaři to dělalo? Ropná inženýrů průměrný nástupní plat je 101.000 $ a jejich mid-kariéry plat je $ 168.000, což je nejvyšší v zemi. Není to špatné peníze pro někoho jen s bakalářským titulem.

Asi 3400 pracovních míst se očekává, že budou přidány roce 2024 – nárůst o 10% – v závislosti na BLS. Toto číslo je závislý na cenách ropy, a může být větší, pokud ceny ropy stoupá a naopak.

Mnoho ropných inženýrů skončí práci v jiných zemích, někteří dokonce pracoval na ropných plošinách pro dlouhé úseky. To může také vést k vyšší kompenzaci a může být skvělý způsob, jak nedávné grady, aby posílit svůj životopis v době, kdy nejste svázáni s mladou rodinou. K dispozici je také dostatek příležitostí pro práci v laboratořích, pro ty, kteří nemají pocit, dostat své špinavé ruce.

Pro zájemce o inženýrství a věd o Zemi, inženýrství ropy je perfektní kombinaci obou. Ti v poli musí vědět, jak ropné funguje a jak se dostat na povrch, aby si to zpracovat.

Sečteno a podtrženo?

Top inženýrství absolventi pocházejí ze škol, jako je MIT, Stanford University a University of California-Berkeley. Chcete-li zjistit, jaké škole inženýrský program je podobný, jděte sem zjistit, kde byly hodnoceny. Pokud máte kotlety a úroky, aby bylo v oblasti strojírenství a to již nebude mít určité pole, které záleží na úkor jiné, zvážit chemickou nebo ropného inženýrství. Stabilita, vysoké nástupní platy a růst počtu pracovních míst je jen několik důvodů, proč by studenti být chytrý, aby zvážila tyto sektory. (Pro více informací viz: Nejlepší webové stránky najít práci ve strojírenství.)