Nejlépe 7 Nejčastější chyby Finanční

Zde budeme se podívat na sedm nejčastějších finančních chyb, které často vedou lidi k významné ekonomické těžkosti. I v případě, že jste již čelí finančním obtížím, oproštění od těchto chyb by mohlo být klíčem k přežití.

Mistake No. 1: Nadměrný / Frivolní útraty

Velké bohatství jsou často ztraceny jeden dolar v čase. To se může zdát jako velký problém, když vyzvednout, že dvojité moka cappuccino, zastavte se na krabičku cigaret, mají večeři, nebo nařídit, aby pay-per-view filmu, ale každý malý předmět dodává nahoru. Jen $ 25 za týden strávený na jídelní ven náklady, které vám 1300 $ ročně, což by mohlo jít směrem k další splátky hypotéky nebo určitého počtu dodatečných plateb automobilů. Pokud máte trvalé finanční potíže, aby se zabránilo tuto chybu opravdu záleží – konec konců, pokud jste jen pár dolarů pryč od uzavření nebo konkurzu, bude každý dolar, počítat víc než kdy jindy. (Pro lepší představu, viz Squeeze Greenback z vašeho Latte).

Chyba č.2: Nekončící Platby

Zeptejte se sami sebe, zda opravdu potřebujete položky, které vás udrží platit za každý měsíc, rok co rok. Věci jako kabelové televize, předplatné rádio a videohry, mobilní telefony a pagery vás může nutit platit bez přestání, ale nechat vlastnit nic. Když peníze je těsný, nebo jen chcete ušetřit více, vytváří štíhlejší životního stylu může jít dlouhou cestu, aby výkrm své úspory, tlumit vaší z finanční těžkosti. (Pro více na tomto, vidět Get Your rozpočet v boji Shape).

Mistake č.3: Život na vypůjčené peníze

Pomocí kreditních karet koupit náležitosti stal se poněkud normální. Ale i když stále rostoucí počet spotřebitelů jsou ochotni platit dvouciferné úrokové sazby na benzín, potraviny a celou řadu dalších položek, které jsou pryč dlouho předtím, než návrh zákona se platí v plné výši, don ‘t být jedním z nich. Kreditní karta úrokové sazby, aby cena nabitých předmětů mnohem dražší. V závislosti na úvěr také dělá to více pravděpodobné, že budete trávit víc, než si vyděláte. (Chcete-li se dozvědět více o kreditních kartách, viz převzít kontrolu nad vaší kreditní karty a kreditních, debetních a Charge:. Zvětšujeme karty v peněžence)

Mistake č.4: koupi nového vozu

Miliony nových automobilů je prodáno každým rokem, i když jen málo kupujících si může dovolit za ně zaplatit v hotovosti. Nicméně neschopnost platit v hotovosti na nové auto znamená neschopnost dovolit auto. Koneckonců, budou moci dovolit platbu, není stejný jako je schopen dovolit auto. Navíc tím, že půjčování peněz na nákup automobilu, spotřebitel zaplatí úrok na znehodnocování aktiv, který zesiluje rozdíl mezi hodnotou vozu a ceny zaplacené za to. Ještě horší je, mnoho lidí obchodovat ve svých autech každé dva nebo tři roky, a přijít o peníze na každém obchodu.

Někdy člověk nemá jinou možnost, než vzít si půjčku na koupi automobilu, ale kolik má každý spotřebitel skutečně potřebují velké SUV? Taková vozidla jsou nákladné kupovat, pojistit a palivo. Pokud jste tažení člunu nebo přívěs, potřebujete SUV vydělávat na živobytí, je osmiválcový motor stojí za dodatečné náklady na vynášení velkou půjčku?

Pokud potřebujete koupit auto a / nebo půjčit si peníze, aby tak učinily, zvažte nákup ten, který používá méně plynu a stojí méně pojistit a údržbu. Automobily jsou drahé. Možná budete potřebovat jeden, ale pokud si kupujete auto více než potřebujete, vy ‘re hořící penězi, které by byly uloženy nebo použil na splacení dluhu. (Chcete-li zachovat čtení o tomto tématu, podívejte se do auta Obchod: nové nebo použité?)

Mistake No. 5: Nákup příliš mnoho dům

Když přijde na koupi domu, větší je také není nutně lepší. Pokud máte velkou rodinu, výběr 6000 čtverečních stop domů bude znamenat jen dražší daní, údržbu a pomůcky. Opravdu chcete, aby takový významný, dlouhodobý díru ve své měsíční rozpočet? (Pro více informací o koupi domu, viz Hypotéky: Kolik si můžete dovolit? a zmenšit svůj domov, aby se zmenšily náklady.)

Mistake č.6: Léčba vašeho vlastního domu Podobně jako prasátko

Váš domov je vaše hrad. Refinancování a při hotovost na to znamená rozdávání vlastnictví na někoho jiného. Také vám stojí tisíce dolarů úroků a poplatků. Inteligentní majitelé domů chtějí budovat vlastní kapitál, nikoliv provádět platby na neomezenou dobu. Kromě toho, budete nakonec zaplatí mnohem více pro váš domov, než to stojí, což prakticky zaručuje, že nebude vyjdou na vrcholu, když se rozhodnete prodat. (Pro další četbu viz hypoték. ABC na refinancování)

Mistake č.7: Obytná výplaty k výplatě

V lednu 2016, americká úspor domácností činila 6,20%, ale i další země měly výrazně vyšší ceny osobních úspor. Například, Nizozemsko, Itálie, Norsko, Německo a Francie sazby osobní úspory v průměru kolem 10% nebo více ve stejném období. Je zřejmé, že je možné, aby si vysoký standard bydlení, aniž by to s financováním dluhu. Asijské země se mohou pochlubit míru úspor z stejně jako více než 40%!

Kumulativním výsledkem překročení rozpočtu staví lidi do prekérní situaci – jeden, v jakém potřebují každý desetník, že vydělávat a jednu zapomenutou výplatní pásku by bylo katastrofální. To není pozice chcete najít sám sebe, když hospodářská recese zasáhne. V takovém případě budete mít velmi málo možností. Každý má možnost volby v tom, jak žijí, takže je to jen otázka úspor prioritou.

Sečteno a podtrženo?

Chcete-li řídit sami pryč od nebezpečí překročení výdajů jazyce sledováním malé náklady, které přidávají rychle, pak přejít na sledování velké výdaje. Přemýšlejte, než přidáním nových dluhů do svého seznamu plateb pečlivě a mějte na paměti, že byla schopna provést platební ISN ‘t stejné, jako by si nemohla dovolit nákup. A konečně, aby úspory část toho, co získáte měsíční prioritu.

Pro více informací, podívejte se na Seven Common investory chyby.