Nejlépe 7 nejrychleji rostoucích Startups v Austinu

Austin, Texas, je jedním z národa je nejžhavější centra, která poskytují startech. Jako domov pro renomované SXSW Interactive Festival, Austin má vše, co podnikatelé potřebují, aby se jejich vize přijde k životu, včetně velkým množstvím investorů s hlubokými kapsami, četnými top-zařadil spuštění urychlovače a živé společenství vrstevníků. Zde jsou některé z nejrychleji rostoucích začínajících Austin-založené v roce 2016.

Dovednosti Fund LLC

Dovednosti Fund, spouštěcí vysokoškolské vzdělání půjčování, má manifest navržen tak, aby chytit pozornost každého, kdo bojuje s studentské půjčky dluhu. Společnost věří, že studentské půjčky by měly mít prospěch studenty i věřitelé. Spouštěcí poskytuje finanční prostředky pro studenty a IT programy, které učí pracovní dovednosti, včetně kódování boot tábory. Vzdělání podniky a studenti sdílejí riziko v dovednostech Fund zprostředkovala úvěrů. Společnost získala 11,5 milionů $ v počátečních finančních prostředků v říjnu 2015.

Silvercar

Tradiční pronájem automobilový průmysl uvízl ve slepé koleji a zoufale potřebuje inovace. To je to, co spoluzakladateli Todd Belveal a Bill Diffenderffer věřil, když se rozhodli zahájit Silvercar. Toto spuštění cestovní sektor klade za cíl změnit průmyslu tím, že poskytuje zákazníkům no-potíží, paperless politiky – zákazníci dojednat veškeré nájemní smlouvy prostřednictvím aplikace Silvercar je – transparentnost při poplatků a prvotřídní služby zákazníkům. Silvercar dosáhne své poslání pronájmem jednoho modelu vozidla v jedné barvě – stříbrné Audi 4A. Investoři milují tuto myšlenku, která pomohla spouštěcí zvýšit $ 50 milión v financi od srpna 2016.

Datical Inc.

IT spuštění Datical nashromáždil nadšené zákaznické báze a přibližně $ 15 milionů na financování od svého založení v roce 2012. nejziskovější produkt Spouštěcí je Datical DB, obchodní verze Liquibase, open-source nástroj vytvořený Nathan Voxland v roce 2006, použitých pro správu změn databázi během aktualizace aplikací. Toto řešení přizpůsobitelné databáze pomáhá programátorům aktualizovat systémy bez problémů a zároveň začleněním jedinečný regulační požadavky a politiky společnosti.

Humanify Inc.

Vedení Humanify zahrnuje zkušených Fortune-500 heavyweights a tech Geeks zručné při nasazování IT řešení. Produkt Spouštěcí to, stejného jména, poskytuje flexibilní digitální zásnubní software, který umožňuje podnikům přizpůsobit – nebo humanizovat – interakce s individuálním spotřebitelům rychle a inteligentně, jehož cílem je podpořit podnikání ‘spodním řádku. Humanify nejprodávanější body je, že je snadno integrovat do systémů, které podniky již používají, a že může být přizpůsoben tak, aby růst společnosti. Financování této Základní je utajený.

Sloveso

Sloveso sdružuje podniky, nadace a sociální podnikatele po celém světě pomocí konkurence a cenový model na proprietární platformu, aby bylo dosaženo společenské změny. Inovativní přístup Spouštěcí k měnící se svět je na lov; Sloveso uzavřel $ 2,3 milionů kole financování v roce 2015, jedna z největších vůbec k uvedení do provozu, sociální změnit Austin-založený. předních investorů společnosti patří k Tingari-Silverton Foundation a Graham Family Foundation.

Dropoff Inc.

Tradiční doručovací služby mohou dostat balíky na místo určení rychle, ale málo nabízejí služby tak rychle, jak Dropoff dělá. Toto uvedení do provozu se specializuje na dodávky ve stejný den a byl doručování balíků podnikům a jednotlivým zákazníkům v Austinu, Houston, San Antonio a Dallas úspěšně od roku 2014. Dropoff služby jsou nyní k dispozici v Los Angeles, Kalifornie, a oblast jižní Florida, včetně Miami a Fort Lauderdale. Dropoff zvýšil více než 8.000.000 $ od investorů, jako Silverton Partners, Austin Ventures a hrubec Capital.

NeighborFavor Inc.

Známý jako Favor v krátkosti, tato společnost obrátila gauč brambory do nakupujících tím, že poskytuje něco – v rozumných mezích – ke dveřím zákazníka. Tento rychle rostoucí, Austin-založený startup, který přináší vše od potravin až po spotřební zboží, prošel milion dodávkovou milník v listopadu 2015. Favor byl dostupný v šesti státech a jedné kanadské provincii od srpna 2016. Spouštěcí zvednutý přes $ 15 milionů za méně než čtyři roky.