Nejlepší Alternativy k výplatě půjček

Prostě, jak zničující výplatě úvěru může být vaše osobní finance jasné, jakmile pochopíte, jak jsou tyto úvěry strukturovány. (Pro více informací viz: Dejte si pozor na tyto půjčky a základy úvěrové linky).

Alternativy k výplatě půjček

1 Osobní splátky úvěru – Jednou z možností je osobní nezajištěný úvěr splátky od odpovědného věřitele, jako družstevní záložny, banky nebo jiné finanční instituce. Podle Centra pro odpovědného půjčování, na rozdíl od výplatě půjček tyto produkty se vyznačují: minimálně 90-ti denní vrácení
splátka volba
Žádné nespravedlivé zajištění (titul auto) Požadavek
Limity pro obnovení
Zvážení schopnost dlužníka splácet
Žádné povinné arbitráž
Jednorázový pouze pozdní / trestných poplatky

2 Platba plán s věřiteli – Pokud se problém týká dluhu, kontaktují jednu nebo více věřitelů a požádat vyjednat částečné platby nebo vypracovat platební plán na dočasné bázi. Někdy snížení nebo opoždění platby nebo dva je vše, co je potřeba.

3 Pay Advance – Někteří zaměstnavatelé poskytnout výplata záloh. Pokud pracujete pro velké společnosti, zkontrolujte s lidskými zdroji. S malým podnikání, po domluvě s majitelem o zálohu. Za normálních okolností, protože se jedná o předem a ne úvěr, neexistoval by žádný zájem. Je to důležité, samozřejmě, ne zneužívat praxi.

4 Úvěrové Poradenství – I když to není okamžité řešení, úvěrové poradenství mohou pomoci vyhnout se potápění hlouběji do dluhů. Navštivte Národní nadace pro úvěrové poradenství nebo volejte 1-800-388-2227 zahájit proces sestavení rozpočtu a vypracování plán splácení dluhu se svými věřiteli.

5 Pomoc v nouzi – Místní kostely a veřejné organizace často poskytují pomoc v nouzi, poskytování pomoci se vším od účty pro potraviny k tomu, že auto platby. Na capita příjem Program Low Energy Home Assistance (LIHEAP) pomáhá domácnosti s nízkými příjmy za finanční podpory směřující studené (nebo horký) předpovědi mimořádných událostí (stejně jako dalších otázek souvisejících s počasím).

6 Kreditní karta Cash Advance – Přestože kreditní karty cash advance není ideální, a to i při 30% RPSN, je to stále mnohem levnější než výplatě úvěru. Uvědomte si, že některé společnosti vydávající kreditní karty využít spotřebitelů, kteří potřebují rychlé peníze tím, že nabízí zabezpečené kreditní karty vázána na spořící účet nebo jiné majetkové hodnoty. (Pro více, vidět, jak cash advance Works).

7 Penzijních účtů – Je možné provést částečné stažení ze svého individuálního důchodového účtu (IRA) nebo 401 (k). Můžete (efektivně) půjčit od svého IRA jednou za rok, pokuta-free, když dáte peníze zpět do 60 dnů. Pokud ne, budete platit daně a navíc pokutu ve výši 10%, pokud jste mladší 59½. (Více viz byste měli půjčit od vašeho penzijního plánu?)

Některé (ne všechny) zaměstnavatelé povolit úvěry na 401 (k) účtů. Pokud vaše ano, můžete být schopni půjčit polovinu váš zůstatek až do výše $ 50,000with pět let na splácení úvěru. Samozřejmě, že peníze půjčil není úročení pro váš odchod do důchodu. (Více viz Někdy se vyplatí půjčit od vašeho 401 (k).)

Osm. Přátelé a rodina – Půjčky z lidí, které znáte může omezit vztahy. Nicméně, pokud budete potřebovat malou částku na krátkou dobu a jsou jisti, můžete zaplatit ji zpět, může být tato možnost pro vás. Nabídka zaplatit přiměřenou zájem o “půjčce”, neboť šance, kdo Vaše půjčky peněz bere to z jiného úročený účet.

9 Banka / Credit Union Cash Advance – Mnohé banky a družstevní záložny mají předpisy o ochraně kontokorent nebo cash advance. I když dražší než splátky úvěru, tyto možnosti jsou méně nákladné než výplatě úvěru. Informujte se u své banky nebo družstevní záložny vidět, co je k dispozici a zaregistrovat – jen pro případ.

1 Životní pojištění úvěru – Mnoho celé politiky životního pojištění poskytují půjčky, pokud máte peněžní hodnotu v politice. Nejlepší ze všeho je, máte celý svůj život splácet záda. Pokud se vám nepodaří splatit to, pojišťovna odečte půjčku od prospěchu smrti.

11. Možnosti online – Webové stránky, jako LendUp nabízejí půjčky, vzdělávání o financích a dokonce i příležitost k obnově poškozené kreditní skóre. Peer-to-peer úvěrování webové stránky, jako Prosper a půjčování Club také nabízí alternativy, které jsou levnější než výplatě půjček. (Více viz 7 nejlepších peer to peer lending webové stránky).

1200 Zastaváren – Máte-li něco hodnotného můžete použít jako kolaterál, zastavárna by mohl být zdrojem úvěr stojí za zvážení. Finanční náklady se liší podle místa, takže se ujistěte, víte, co se náklady na půjčky bude.

Pro více informací, podívejte se: Půdní Z osobního zadlužení.

Problémy s Payday Loans

Existují dva hlavní důvody, proč byste vážně chtějí, aby se zabránilo tyto půjčky.

• Vysoká cena

Někteří lidé se podívat na finanční náklady připojených k výplatě půjček a přemýšlet, “To není tak špatné.” To proto, že většina výplata půjčky jsou relativně malé finanční částky na krátkých časových obdobích.

Bohužel, když jste si to spočítejte, jiný příběh objeví. A $ 15 Poplatek za za $ 100 vypůjčené, například překládá do neuvěřitelných 390% RPSN – mnohem vyšší úrokové sazby než běžné půjčky.

• Opakované Výpůjční

Druhý problém – opakující se výpůjčky – se stane, když zjistíte, že je třeba znovu půjčit na splacení první půjčku, uvádí do pohybu cyklu dluhu. Ve skutečnosti, podle Úřadu pro finanční ochranu spotřebitelů, více než 80% výplatě půjček se převrátil nebo obnoveny během dvou týdnů.

Sečteno a podtrženo?

Je pravděpodobné, že další alternativy k výplatě úvěru, než si uvědomujete. Jeden nebo více z nich by mohly odpovídat vašim potřebám a bude dobře stojí za zvážení. Možnosti, které neobsahují půjček je třeba prozkoumat nejprve, ačkoli téměř jakýkoli jiný výběr je lepší než výplatě úvěru high-zájem.

Nicméně při manipulaci se současnou krizi vyřešit, a zahájí tísňové spoření ve fondu co nejdříve. I malé množství, zrušil každé výplatě, bude sčítat, a příště se ocitnete Stručně řečeno, budete mít co opřít, který nemá cenu vám ruku a nohu.