Nejlepší investice pro rok 2015

S nepřeberné množství investičních možností, to je velmi důležité vědět, která odvětví bude ziskový pro investory v roce 2015. V tomto tytfrn write-up, budeme se podívat na některé z nejlepších investic pro rok 2015.
Odborníci se domnívají, že finance 2015 je méně atraktivní na investiční přední straně ve srovnání s loňským rokem. Radí investování do akcií a říkají, že dluhopisy by mělo být investováno pro bezpečnost spíše než výnosy. Energetický sektor je vidět nízký, energetické zásoby klesly, a úrokové sazby klesly, spíše než předpovídají, nebo mohou očekávat něco jako článek o finanční příspěvek říká, že je lepší mít diverzifikované portfolio, které zahrnuje akcie nebo ETF. Pro komunální dluhopisy se zdá, že výhled nabídky a poptávky, které mají být v rovnováze. Ve státech jako je Aljaška, Severní Dakota, a Texas, produkce ropy převyšuje spotřebu. Pokud ceny ropy zůstanou nízké, dluhopisy v těchto státech mohou provádět méně, ale nebudou rozpadat. Do akcií, je vhodné investovat do odvětví zdravotní péče a technologií. Intermediate dlouhodobých dluhopisových fondů firemní jsou dobrá sázka. Vanguard High-Výnos Corporate a Federativní High Yield jsou příklady nevyžádané dluhopisových fondů, které jsou dobrým výkonem. Zde se podíváme na některé z nejlepších investic pro rok 2015.

Drahé kovy
Drahé kovy jako zlato a stříbro ztratilo velkou část hodnoty, kterou měl v posledních několika letech. Ale to neznamená, že investovat do drahých kovů není dobrý nápad déle. Palladium je dobrá investice volba, vzhledem k jeho rozsáhlým využíváním a Čína je jedním z největších trhů tohoto kovu. Kov je možné zakoupit ve formě tyčí nebo mincí. Podle InvestorPlace, cena palladia stoupat. Silver může být investováno do, letos se ceny sestoupily nyní a je pravděpodobné, že vzroste v blízké budoucnosti. InvestorPlace říká, že se očekává, že poptávka po stříbře růst o 25% nebo více v příštích letech, vzhledem k rostoucímu průmyslové poptávky po tomto kovu. Pro ty, kteří hledají diverzifikaci, mix ze zlata, stříbra, platiny a palladia je také dobrá investice volba. V případě náhlého inflace nebo by dolarové ceny zmenšovat, investice do drahých kovů se ukáže být hodnoty. Nejlepší z drahých kovů fondy pro rok 2015, podle údajů US News jsou: Fyzikální Palladium vývoj organizace (PALL)
Global X Silver Miners ETF (SIL)
ETFS Drahé kovy Košíky Trust (GLTR)
Podílové fondy
Pomáhají vám diverzifikovat své portfolio a přijít s nižšími náklady, čímž by se tato investice vhodnou volbou. Za druhé, analýza a sledování podniku se provádí profesionály. Také investoři neobchodují prostředky tak často, jak zásob. Článek o nejlepších investičních strategií pro rok 2015, TIME říká, že investice do ETF a podílových fondů je jedním z nejlepších strategií pro tento rok. Níže je uveden seznam nejlepších několika podílových fondů, které můžete udělat pro dobré investice v roce 2015. Pořadí byly získávány z Investopedia. Fidelity Select Health Care portfolia (FSPHX): Náklady poměr 0,76%, Kategorie průměr 1,43%
Vanguard 500 Index Inv (VFINX): Náklady poměr 0,17%, Kategorie průměr 1,08%
Vanguard Dividend Růst Inv (VDIGX): Expense Ratio 0,31% Kategorie průměr 1,08%
Vanguard Health Care Inv (VGHCX): Náklady poměr 0,35%, dividendový výnos 0,84%
Dodge & Cox International Sklad (DODFX): Náklady poměr 0,64%, Kategorie průměr 1,19%
Zásoby blue chip
Mohou být sázka na jistotu pro lidi, kteří hledají dlouhodobou investici. Tyto zásoby mají pověst provádění rozumně, a to i během hospodářského poklesu. Nabídli stabilní návratnost investic (ROI) v minulosti. Mnozí budou tvrdit, že investoři mohou získat vyšší návratnost investic v případě, že investovat do rozvíjejících se, relativně méně známých firem, ale riziko bude relativně vyšší. Vláda odvrátil fiskální útes, ale budoucí daňové zákony mohou hluboce ovlivnit výkonnost akciového trhu, a pokud se tak stane, Penny zásob budou ty první, aby se hit. I v případě, blue chip akcie jdou dolů, měli investoři nemohou zasáhnout tísňového tlačítka jako základy těchto společností jsou velmi silné, a vždy budou existovat prostor pro zotavení. S přihlédnutím ke všem úvahám, budeme radit investorům, aby blue chips akcie ve svém portfoliu. Níže jsou uvedeny některé zásoby, které můžete zvážit. Byly najaté Fidelity jako top 5 blue chip akcií, které byste měli věnovat více v roce 2015. Apple Inc (AAPL)
Wells Fargo & Co (WFC)
Walt Disney Co (DIS)
Qualcomm Inc (QCOM)
General Motors Co (GM)
Komunálních dluhopisů Fondy
Investoři v úvahu komunálních dluhopisů jako moudrý investiční možnosti pro rok 2015. Podle Forbes, ty, které vyšlo z trhu po krizi v roce 2008 může začít vracet díky příznivým podmínkám na trhu a vývoji v oblasti regulace. Nové vydání se očekává, že bude více než 375 miliard $. Výnosy krátkodobých splatností dluhopisů se očekává nárůst. Monolines, které byly pryč poté, co krize v roce 2008 Zdá se, že se vrátí a vydávání pojištěných dluhopisů by se měla zvýšit. Daňově výjimka, která Munis muset nabídnout, je jedním z důvodů, proč většina doporučujeme investovat do nich. Munis jsou bezpečná investice, protože historicky, většina dluhopisy byli schopni udržet svou hodnotu, zatímco úročení pro investora ve stejnou dobu. Některé státy, jejichž obecní dluhopisy jsou stojí za zvážení tohoto roku jsou Kalifornie, Massachusetts a Minnesota.

(Upozornění: Tento článek je určen pouze informativní charakter a neměla by být nahrazen radu vhodně kvalifikovaného odborníka. Neslibujeme nebo zaručit, že použitím těchto informací povede k určitému výsledku / výsledku. Čtenáři se doporučuje používat podle vlastního uvážení).