Nejlepší Kariéra pro rok 2015

Co rok 2015 mají v obchodě pro uchazeče o zaměstnání? Jaké jsou top kariérní příležitosti, jak vydělat v tomto roce? V tomto tytfrn článku o nejlepších kariéru pro rok 2015, je uveden seznam 10 nejlepších kariéry, k nejvyhledávanějším pracovních oblastech stejně jako některé nekonvenční možností.
Věděl jsi?
Podle výroční Employment Outlook Survey Manpower je, se očekává, že počet zaměstnanců zvýšit o 19%.Trendy kolísáním na trhu práce vytvořit takové otázky, zda se má změnit kariéru, která odvětví zaměstnání si vybrat, jaký druh pracovních rolí přijmout, a na jakém platu. Ať už je to někdo, kdo se začíná svou kariéru, nebo někdo plánuje přepínač zaměstnání, nejtěžší věc je vybrat ten správný pole. Výběr práce je a měla by být individuální volby, ale je dobré vědět, jaké vyhlídky různé kariéry mít a zda to je ten správný čas přejít na konkrétní jeden. Zde hovoříme o roce 2015. Rychle se rozvíjejícím odvětví jsou v poptávce, a populární odvětví, jako technologie a zdravotní péče i nadále dominovat na trhu práce.

Top 10 výběru povolání pro rok 2015

Tento seznam těch nejlepších míst roku je založen na údajích z US News, která se řadí pracovních míst založených na různých faktorech, jako je objem růst a procentuální podíl v blízké budoucnosti, mediánu mzdy, pracovních vyhlídek, míra zaměstnanosti, jako i úrovně napětí v že práce a rovnováha mezi pracovním a soukromým životem dosaženo. Jejich data jsou rovněž založen na projektovaném počtu otvorů v různých odvětvích, jak je dáno BLS. Medián mzdy uvedené v tomto seznamu byly získávány z PayScale.

1. Zubař
Odhadovaný růst: 23,300 nových pracovních míst prostřednictvím 2022

Medián Plat: $ 1,22,953

Náplň práce: diagnostiku a léčbu onemocnění ústní, předepisování léků, provádění operací

Požadavky: absolventské hodnosti od akreditovaných zubní škol, příslušné zkušenosti a povolení vykonávat činnosti zubních lékařů

* Pokrok ve výzkumech spojovacích zdraví ústní dutiny se celkový zdravotní stav povede k větší poptávce po zubních lékařů v budoucnosti.

2 Praktický lékař zdravotní sestra
Odhadovaný růst: 37,100 nových pracovních míst prostřednictvím 2022

Medián Plat: $ 84.731

Zodpovědnost: trpělivých historií, provádějící fyzické zkoušky, objednávání laboratoře, analyzovat laboratorní výsledky, předepisování léků, a vzdělávání pacientů a jejich rodin o zdravotní péči

Požadavky: bakalářský titul v ošetřovatelství, procházející národní rady Licensure zkoušku (NCLEX-RN), a potom stupeň ošetřovatel, což může trvat 2-4 roky.

3 software Developer
Odhadovaný růst: 140.000 nových pracovních míst před 2022

Medián Plat: $ 67.207

Náplň práce: Vývoj počítačových programů a aplikací, které napomáhají při tom konkrétní úkoly, rozvíjet programy, které pomáhají ke spuštění počítačové sítě

Je zapotřebí Bakalářský titul v oboru počítačových věd, a dovednosti programování důkladné počítačové: požadavky.

* Hlavní příčinou růstu vyhlídky zaměstnanosti softwarových vývojářů je zvyšující se poptávka po počítačového softwaru.

4 Lékař
Odhadovaný růst: 123,300 nové otvory, 2022

Medián Plat: $ 137.198

Náplň práce: Diagnostika a léčba chorob a jsou pacienti na správné výživy, hygieny a preventivní péči

Požadavky: Hlavní v předmětech jako je biologie, chemie, matematiky s velmi dobrým prospěchem, procházející Medical College Přijímací zkoušky (MCAT) na promoci a 4 roky v lékařské fakultě. V případě specializace, že stáže a typ a trvání sídelní programů “se liší v závislosti na zvoleném oboru.

5 Dentální hygienista
Odhadovaný růst: 33,3% růst zaměstnanosti do roku 2022

Medián Plat: 32,51 $ za hodinu na průměrnou

Náplň práce: Vedení zubní hygienu pacientů (obsahuje postupy pro čištění zubů, odstranění zubního kamene a plaku a nit) a vzdělávat je o řádné péči o dutinu ústní.

Požadavky: Přidružený titul v oboru dentální hygieny je potřeba. Bakalářský a magisterský titul v oboru dentální hygieny vede k lepším vyhlídkám na poli. Za účelem praxi je požadováno státem zvláštní povolení. Tyto požadavky se liší od jednoho státu do druhého, ale většina z nich potřebuje odstupňování z akreditované programu a absolvování písemné i praktické zkoušky.

6 Fyzioterapeut
Odhadovaný růst: růst 36% do roku 2022

Medián Plat: $ 66205

Náplň práce: Vyhodnocení pacientů, zkoumá jejich zdravotnické dokumentace, plánování a provádění rehabilitační programy pro zlepšení mobility pacientů a zvyšuje jejich sílu. Léčebné metody mohou zahrnovat použití strojů, hands-on terapie, cvičení a protahuje. Fyzikální terapeuti se zabývají dává celostní péče svým pacientům.

Požadavky: bakalářským titulem ve fyzikální terapii, následuje doktora fyzikální terapie stupně je zapotřebí. Chcete-li získat praktické zkušenosti, fyzioterapeuti vybrat pobytu nebo společenství, a to certifikace se specializují v této oblasti. Stát specifické licence pro praxi zapotřebí.

7 Computer Systems Analyst
Odhadovaný růst: nárůst 24,5% do roku 2022

Medián Plat: $ 64620

Náplň práce: Navrhování počítačových systémů a procesů pro klienty, pomáhá spouštět počítačové systémy hladce, plánování aktualizace a dohlížet na instalaci nových systémů, systémů pro testování a školení lidem na ně. K jejich povinnostem patří řešení problémů a opravy, v případě problémů se systémem.

Požadavky: je zapotřebí bakalářský titul v oblasti informačních věd nebo výpočetní techniky. Magisterský titul v oboru Business Administration je pomoci. Je také zapotřebí řešení problémů dovednosti, znalosti informačních technologií, a některé obchodní prozíravost.

Osm. Informace o bezpečnostní analytik
Odhadovaný růst: nárůst 36,5% do roku 2022

Medián Plat: $ 70668

Náplň práce: Ochrana počítačů a počítačových sítí před útokem, chránící citlivé informace z manipulace a pracují na vytváření povědomí o hrozbách na bezpečnost sítě.

Požadavky: Bakalářský titul v oboru počítačových věd, programování nebo inženýrství je potřeba. Master of Business Administration v informačních systémech se ukáže být výhodou.

9 Registrovaná sestřička
Odhadovaný růst: růst o 19,4% do roku 2022

Medián Plat: 26,68 $ za hodinu

Náplň práce: monitorování pacienta zdravotní stav, vykonávající léčebných procedur, podávání léčivých přípravků, a sledování pokroku při zdravotního stavu pacienta je v ceně. Jejich práce zahrnuje práci s pacienty různých zdravotních podmínek a ty, které patří do různých věkových skupin. Ti, kteří se specializací může pracovat s specifické skupiny pacientů, jako jsou určité věkové skupiny nebo se specifickým zdravotním stavu.

Požadavky: An přidruženého vzdělání nebo diplom program pro pozici vstupní úrovně je nutné. Bachelor of Science v ošetřovatelství se stává průmyslovým standardem. BSN studijní program je pro absolventy z jiných oborů potřeby. Studenti se také musí složit národní licenční zkoušku a splnit další požadavky státní specifické.

1 Asistent fyzika
Odhadovaný růst: nárůst 38,4% do roku 2022

Medián Plat: $ 85935

Náplň práce: Tlumočení rentgenové paprsky a krevní testy, nahrávací pokrok pacienta, provádějící rutinní fyzikální vyšetření a léčení hygienické podmínky jsou zodpovědnosti. Práce se provádí pod dohledem lékaře, jehož rozsah se může lišit stát od státu.

Požadavky: je zapotřebí magisterský titul z akreditované vzdělávací program. S dohledem klinické školení je pomoci. Většina států vyžaduje profesionály složit certifikační zkoušku z Národní komise pro certifikaci asistenty lékaře. 100 hodin dalšího vzdělávání a re-certifikační zkoušky po 10 letech jsou jiné požadavky.
Lidé, kteří hledají nejlepší pracovních míst nabízených mohou vybrat mezi možnostmi bylo uvedeno výše, za předpokladu, že mají příslušné dovednosti, kvalifikace a zkušenosti.

Nejvyhledávanější Kariéra

– Zdravotní péče.

Se současnou generaci rostoucí více dbají o své zdraví, a naše zjevné a zjevné úsilí v oblasti prevence a boje proti nemoci, zdravotní péče jako svou kariéru je jedním z nejvyhledávanějších odvětvích. Zpráva BLS uvádí, že musíme zaměstnat více lidí do zdravotnictví, při zachování stávající zaměstnance.

Praktikovat jako profesionální poskytovatele zdravotní péče, kdo potřebuje získat platnou licenci přes Certification Board, kromě absolvování zkoušky registru. Jiné než průkazu, který je společný pro všechny lidi zaměstnané v odvětví zdravotní péče jsou nutné konkrétní kvalifikace v závislosti na oblasti, které jsou funkční v. Obecně platí, že bakalářský titul v lékařství, stomatologie, farmakologie, nebo jiných příslušných oblastech je dost kvalifikovat, aby se ucházet o práci. Některé z nejpopulárnějších možností v této oblasti zahrnují:
✓ Diagnostický Zdravotnický sonografista (Tempo růstu do roku 2022 – 27.000 pracovních míst, Median Pay – 27 $ za hodinu)
✓ povolání terapeut (Tempo růstu do roku 2022 – 29%, medián Pay – 34 $ za hodinu)
✓ Ergoterapie asistenti (Tempo růstu do roku 2022 – 12,900 nových pracovních míst, Median Pay – $ 24 za hodinu)
✓ estetik (Tempo růstu do roku 2022 – 39,8%, medián Pay – 12 $ za hodinu)
✓ Lékárníci (Tempo růstu do roku 2022 – 14,5%, medián Pay – 107.100 $ ročně)
✓ Lékařské zařízení Opel (Tempo růstu do roku 2022 – 30%, medián Pay – 51.447 $ ročně)
✓ Nutriční terapeut a výživu (Tempo růstu do roku 2022 – 21%, medián Pay – 48.571 $ ročně)

Radiologické technolog, epidemiolog, Licencované Praktické a licencí Odborné sestra, Fyzioterapeut asistent, domácí zdravotní asistent a farmaceutický laborant jsou některé z dalších pracovních míst v tomto odvětví, které byly poddůstojnické mezi top 50 na seznamu US News nejlepších míst pro rok 2015 ,

Engineering and Technology

Boom v oblasti IT se očekává, že i toto pole pokračuje být co nejvíce konkurenceschopné a lukrativní jako tomu bylo v minulosti. Ale mysl dobře, že zaměstnavatelé hledají inovativní myšlenky a správný druh dovedností.

Oblasti informačních technologií je vyplněn řadou pracovních míst, které vyžadují různé vzdělávacích prostředí. Mít dokonalou znalost informatiky je nezbytné, a je přednostní buď bakalářský nebo magisterský titul v předmětu. Zatímco studium v ​​oboru management můžete přidat do svého životopisu, někteří zaměstnavatelé také raději předchozí zkušenosti v oboru. Populární možnosti v této oblasti zahrnují:
✓ Databáze Administrátoři (Tempo růstu od 2.022 – 17.900 nových pozic, Median Pay – 69.579 $ ročně)
✓ Web Developer (Tempo růstu do roku 2022 – 20%, medián Pay – 55.057 $ ročně)
✓ IT Manager (Tempo růstu do roku 2022 – 50,900 otvorů, Median Pay – 79.584 $ ročně)

Strojní inženýři, stavební inženýři a stavební manažeři patří k několika dalších pracovních míst v sektoru technologií a inženýrství, které se objevují na US News ‘seznamu top 50 pracovních míst do roku 2015.

Obchod a finance

Je zde velký prostor pro růst v tomto odvětví z hlediska zaměstnanosti. Tam je poptávka po účetních a auditorů, kteří spravují firemní účty a výkazy roční příjem. Finanční analytici a finanční plánovači, kteří radí firmám na správná rozhodnutí s cílem vydělat zisky, jsou velmi žádané taky.

Můžete se stát autorizovaný účetní (CPA) a zvýšit své šance šplhat po firemním žebříčku. Existuje mnoho účetnictví a finance studijní programy nabízené různými univerzitami, což vede k oběma, bakalářské a magisterské stupňů. K tomu, existuje celá řada certifikačních kurzů stejně. Podnikový sektor je obrovský, a vaše zkušenosti může trvat vás daleko. Zde je seznam některých z nejvyhledávanějších míst v tomto sektoru:
✓ Market Research Analyst (Tempo růstu do roku 2022 – 31,6%, medián Pay – 49.359 $ ročně)
✓ Marketingové manažery (Tempo růstu do roku 2022 – 12,7%, medián Pay – 60.907 $ ročně)
✓ Accountants (Tempo růstu od 2.022 – 166.000 nových otvorů, Median Pay – 47.183 $ ročně)
✓ Financial Advisors (Tempo růstu do roku 2025 – 27%, medián Pay – 54.278 $ ročně)

Práce jako Operations Research Analyst, logistik pojišťovací agent, bankovní úředník, Business Operations Manager, a HR specialista mají také na nás zprávy jsou seznam 100 nejlepších míst pro celý rok.

Vzdělání

Výuka pracovních míst, ať už ve škole nebo vysoké škole, bude i nadále nejžádanější kariéry. Koneckonců, recese nebo ne recesi, bude vždy existovat poptávka po dobrých učitelů. Platy jsou konkurenceschopné, zatímco zkušenost předávání vědomostí je zdravotně nezávadné. Všechny tyto klady přidat k poptávce po pracovních míst v sektoru vzdělávání.

Lidé usilující být učitelé mohou začít s bakalářským titulem v oblasti vzdělávání od akreditované instituce a může jít o dělat vzdělávací obor buď základní školy vzdělání nebo středního a vysokého školního vzdělávání. I když to není nutné, aby učitelé soukromých škol získat učitelskou licenci, to je povinné pro učitele na veřejné škole mít jeden. Zvláštními potřebami pedagogové musí mít certifikaci ve specializovaných oblastech, jako je nakládání s studenty se zrakovým postižením, a tak dále. Učit na úrovni vysoké školy / univerzity, jeden musí mít magisterský titul v oboru vzdělávání a se dává přednost doktorský studijní, někdy s odpovídajícími zkušenostmi. Zde je seznam některých z nejoblíbenějších míst v tomto sektoru:
✓ školní psycholog (Tempo růstu do roku 2022 – 11,3%, medián Pay – 57.040 $ ročně)
✓ K-12 Učitelé (rychlost růstu do roku 2022 – přes 100 tisíc otvory pro učitele základní školy, 76.000 otvory pro učitele středních škol a více než 50.000 otvory pro učitele středních škol, Median platit – Rozsah $ 41000 až $ 46.000 za rok)

Práce v kterékoli z těchto sektorů vám poskytne správný druh zabezpečení a mzdy v budoucnosti. Podívejte se, kde váš zájem spočívá, a pak získají kvalifikaci a zkušenosti potřebné pro vstup do pole dle vašeho výběru. Na rozdíl od výše narukoval, zaměstnání manželství a rodiny terapeutů, zneužívání návykových látek poradci a optiků bude mít také velmi dobrý počet otvorů v nadcházejících letech.

Nekonvenční výběru povolání pro rok 2015

Nekonvenční kariéra je ten, který není běžně vybrán lidmi. Někdy se rozhodli udělat kariéru v nekonvenčním poli může ukázat jako správné rozhodnutí, vzhledem k menší konkurenci a vysokou návratností, pokud máte k dispozici ty správné dovednosti. Níže jsou některé možnosti nekonvenční kariéry si můžete vybrat z:
✓ Kaligrafi: Kaligrafie je jemné umění vytvářet nová písma a styling stávající skripty. Kaligrafi jsou zaměstnaní u řemeslných obchody, zveřejňování domů, tiskáren, a tak dále. Ale mohou být také na volné noze, který nabízí své odborné znalosti jednotlivců a organizací. Dobrý kaligraf by měl být pozorní k nejmenších detailů, a měl by mít důkladné znalosti historie a historických skripty a písma.
✓ Undercover Detektivové: Undercover detektivové jsou buď soukromé detektivy nebo policistů, kteří se skrývají svou pravou identitu, aby se tajně shromažďování informací o lidech a trestných činů. Jedná se o velmi zodpovědný postoj a jeden musí podstoupit tvrdý trénink pro stejný. Jeden musí být ve střehu po celou dobu jak tam je také obrovský rizikovým faktorem zapojeny.
✓ chocolatiers: čokolády jsou kuchaři, kteří dělají cukrovinek s čokoládou jako klíčové složky. Měly by však neměla být zaměňována s výrobci čokolády. Master chocolatiers aby nejen lahodné dezerty z čokolády, ale také vytvořit umělecky řemeslně kusy z ní.
✓ Pohřby: Pohřby, aka morticians jsou lidé v podnikání pohřebních obřadech. Oni se pustí do ujednání o obřadech zapojených do kremační / pohřeb zesnulého, vedle plánuje kompletní pohřební obřad. Oni pracují na plný úvazek, většinou v krematorií a pohřebních síní.
✓ sládků: sládci jsou lidé, kteří vařit pivo v pivovaru. Jejich práce zahrnuje celý proces výroby piva, který zahrnuje řadu chemických procesů stejně. Oni jsou také zodpovědné za tvorbu unikátních pivních receptů.

Podle CareerBuilder, počet společností, které plánují zaměstnat v roce 2015 bude 12% bodů více než loni. Najímání plný úvazek a stálých zaměstnanců se má zvýšit v letošním roce. Ti, kteří najal v oblasti informačních technologií, finančních služeb, výroby a odvětví zdravotní péče bude mnohem vyšší, než je celostátní průměr. Prodej, zákaznický servis, IT, výroba a správa jsou některé další sektory, které bude dominovat nábor zaměstnanců neurčitou a na plný úvazek. 46% zaměstnavatelů plánují nábor dočasných nebo smluvních pracovníků, což je více než 42% ve srovnání s loňským rokem. V závislosti na čase, nekonvenční kariéry jako nukleární medicíny technolog, lékařské vybavení opraváři digitální Risk Officer, zdraví a wellness vychovatel a průmyslové organizační psycholog jsou některé nové otvory, které mohou také dobře zaplatit.