Nejlepší Levné, zábava Destinace

Možná je to konec letních prázdnin sezóny, ale pokles je ještě lepší pro výlety, protože jsou kapky poptávky, takže se ceny letenek. Co se týče destinací, někteří lidé se zaměřují na exotické, ale myslím, Londýn, Paříž nebo Řím mohou být exotické, pokud jste nikdy nebyl, a tak může LA nebo New York. A samozřejmě, že je dobré mít možnost to udělat bez porušení banky.

Pokud jde o ceny letenek se podívejme, kde vyjednává jsou tyto levné lety – když uznává, že levný někdy záleží na vašem odchodu město. Dobrou zprávou je, že pokles je jen začátek levného cestování sezóny; Zima je hned za rohem a mnoho destinací bude super-levné začíná v lednu (viz letenku Ceny: Jaký rozdíl den dělá). Doba letu – a uložit – začíná právě teď.

S těmito výhradami, pojďme se podívat na některé zábavné destinací, které mohou být jak levné a alespoň trochu exotické. Některé z těchto letovisek jsou favority dolu; některé pocházejí z přátel a kolegů. Doufám, že si můžete vychutnat si výlet.

Spojené státy americké

Nová Anglie: Boston je levná destinace z mnoha odletů měst, a to díky mnoha hospodářskou soutěž v letectví. Výborným příkladem je nedávná $ 98 zpáteční jízdné z Dallasu (na hlavní letecká společnost). Načasování těchto obchodů je úžasný, moc, protože město Massachusetts je ideální odrazový můstek pro pádě zeleň prohlídek Berkshires, Vermont, New Hampshire, kdekoli. Podívejte se na cestovní ruch stránky Discover New England déle kuriózní bed & breakfast, než si můžete potřást klacek na.

Santa Fe, New Mexico: Toto půvabné město je domovem historických indiánské míst, jedinečnou architekturou, krásné galerií a muzeí, a luxusních lázní. Letět do Albuquerque – jsme viděli nějaké úžasné společností z New Yorku padat pod 110 $ v každém směru – pak je to jen hodina-dlouhá cesta do Santa Fe.

karibský

Nassau, Aruba, Bermudy: OK, možná Bermuda není technicky v Karibiku, ale my zahrnout částečně proto, že je přidruženým členem ekonomického / obchodní skupiny Caribbean společenství (CARICOM). Navíc jsme nemohli odolat obchodů. Příklad: New York na Bermudy pro pod $ 270 zpáteční. Také jsme byli svědky špína-levné ceny letenek do Nassau z Floridy a více a více obchodů na ostrově Aruba. Pokud je vaše představa zábavy patří bílý písek, zkontrolujte tyto ven.

Evropa

Barcelona: Toto krásné španělské město má svůj podíl na čelisti-svržení atrakcí, jako je Sagrada Familia architekta Gaudího a Picassova muzea, ale všichni také oceňuje teplo a přátelskost lidí. Jídlo je skvělé, taky, a tak jsou ceny akční na podzim. Viděli jsme nabídky z Dallasu pod $ 900 zpáteční jízdné a z Chicaga v rámci 550 $.

Skandinávie: Díky evropských diskontních řetězců, jako jsou Norwegian Air Shuttle a Islandu Wow Air, Skandinávii – Dánsku, Norsku a Švédsku – nebyly nikdy levnější. Viděli jsme zpáteční jízdné pro začátkem října z Los Angeles do Kodaně za dolů $ 500. Dokonce i když je to trochu chladno, to je příliš dobré, aby se jich vzdali.

Island: Pokud máte rádi jiného světa scenérie, možná pohled na polární záře a méně času na rovinu, zkuste Reykjavík. Viděli jsme září / říjen zpáteční jízdné z Baltimoru v rámci 440 $.

Dubrovník a Split: Tyto jedinečné měst na chorvatském pobřeží Dalmácie oba nabízejí nádherný výhled na živé modré moře obklopen červenými střechami budov. Rozdělit se objevily in-a-around velkolepé paláce římského císaře Diokleciána, a můžete jíst, spát a hrát na dohled od svých 1700 let staré zdi. Tip: Fly do Dubrovníku, kde jsme viděli pád ceny letenek z New Yorku za méně než 650 $ kolo-výlet a autobusy mezi těmito dvěma (nebo si pronajmout auto nebo pronajmout auto a řidiče).

Střední a Jižní Amerika

Galapágy: Toto souostroví ostrovů asi 600 mil od pobřeží Ekvádoru se nalézá na mnoha seznamu kbelíku, díky obří želvy, leguány pozemků a neuvěřitelné mořský život. Jeden kolega kdo byl doporučuje létající do Quito první (jsme viděli zpáteční lety v říjnu z Ft. Lauderdale za asi 300 $ kolo-výlet), pak na Baltra což je další $ 375.

Belize: Stále více low-cost dopravců dali přirozenou krásu Belize v dosahu; skvělé pro všechny druhy vnitřní i venkovní zábavy, včetně potápění, šnorchlování, nebo jen relaxaci. Nedávné zabývá patří Houston Belize City v rámci 260 $ round-trip.

Austrálie a Nový Zéland

Sydney: dlouhý let, ale stojí za to. Austrálie má příliš mnoho půvabů k seznamu tady, ale můžeme vyzdvihnout Sydney Opera House, Harbour Bridge, skály a všechny ty pláže s malebným procházkám. Zima v USA je v létě v Austrálii, takže můžete mít dvě léta. V poslední době jsme viděli společností z San Francisco od asi 1100 $ zpáteční a zhruba stejný z LA.

Auckland: Ať už jste do drsné krásy západního pobřeží pláže Toto město Nového Zélandu a okolních Karekare vodopády nebo si chcete užít velkoměsta zábavu, jako je dobré jídlo a nakupování, budete ji zde. Nejlevnější lety z Los Angeles Nedávné zahrnuty zpáteční jízdné v říjnu za o něco více než $ 1,000.

Pro ostatní radu o ukládání na další cestu, podívejte se na nejlevnější způsob, jak koupit dvě nebo více letenek.

Rick Seaney je CEO a spoluzakladatel společnosti FareCompare