Nejlepší zaměstnáních, aniž by vysokoškolské vzdělání

Pryč jsou dny, kdy vysokoškolské vzdělání bylo povinné vybudovat kariéru. Váš talent může skutečně zabere místa a pozemky vám vysněnou práci jste vždy chtěli. Přejděte dolů a nechte se inspirovat.
Je to legrační, jak se budeme držet slyšení lidí jako Steve Jobs nebo Mark Zuckerberg, jak vysoké školy výpadky, kteří šli k revoluci ve světě s jejich ochranných známek výstřednost. To jsou ti, kteří neměli nechat nedostatek vysokoškolské vzdělání bránit jejich úsilí v nějakém smyslu.

Nicméně, jak jsme vychvalovat jejich ctnosti, jsme také pod velkým tlakem akceptovat, že takové bohatství nejsou propůjčený na všechny a různé. Který uvedl, že neexistuje žádný popřít skutečnost, že talent, spolu s upřímnou tvrdé práce může trvat vás místa. Zde je povzbudivá statistika – podle zjištění Spojených států Bureau of Labor, zhruba 40% pracovních míst v minulém roce šla k lidem, kteří neměli vysokoškolské vzdělání. Toto číslo se očekává, že v příštích pěti letech dosáhnout 60%.

Zatímco to je vždy prospěšné získat titul, který nemá jedno, neznamená, že budete i nadále bez zaměstnání nebo zůstat přilepená dělá něco, co vůbec rád. Za prvé, pojďme hodnotit naše zájmy a dovednosti, které nám pomohou zmapovat cestu k nalezení správné kariéru.

Jsi ty…
✔ Odchozí
✔ Creative
✔ Nadšený
✔ Efektivní
✔ Dobrá při zvládání stresu

Vy byste udělat dobrý Svatby
Byl bys v pokušení si myslet, že život je jedna velká party pro svatební plánovač, ale buďte ujištěni, že není. Tato úloha vyžaduje hodně tvrdé práce a trpělivosti, nemluvě o kamionů vytrvalosti. Chcete-li být součástí tohoto pole, nemusíte mít vysokoškolský titul, protože vaše zkušenosti on-the-job vás naučí dost. Ostřílený plánovači správně připíše svůj úspěch na dlouhé hodiny obětavou práci jako stážisté. Takže správný způsob, jak jít na to by bylo najít zavedenou plánovač událostí a pomáhat jí.
Tato úloha zahrnuje dělat spoustu kontaktů – ano, budete očekávat, že přinese v tom nejlepším DJ je nejmódnější kuchaře, nejúčinnější dekoratér, to vše za nejexkluzivnější místa konání, a na to, aby jí všechny funkce v jednom, plynulým pohybem. Vaše první dny bude těžké, ale pokud budete chtít rozdat si to, vzrušující kariéru vás čeká.

Máte tyto možnosti příliš … Stylista
prádelník vlasy
tapetář
Správce událostí
móda blogger

Jsi ty…
✔ Curious
✔ DIY-type
✔ Bláznivý o autech
✔ Dobrá u manipulačních přístrojů a příslušenství
✔ “mechanicky” / “Elektricky ‘nakloněný

Vy byste udělat dobrý automechanik
Pokud máte slabost pro upevnění auta, a byla úspěšná v tom, kariéru jako automechanik vás může dobře vyhovovat. Vnitřní části vozu jsou výsledkem důmyslné technologie, která je neustále aktualizován. Chcete-li držet krok s nejnovějšími designy automobilů a opravy, měli byste být dobře poučeni, aby se do odborného kurzu v předmětu. Samozřejmě, že hodně učení se provádí on-the-job. Ale je nutné být vybaven nejnovějším know-how, aby bylo možné na hřebík dobré příležitosti.

Máte tyto možnosti příliš … Instalatér
Elektrikář
DRIVER
Oprava gadgetů nebo počítače
Výtah technik

Jsi ty…
✔ Obezřetné s penězi
✔ Dobrá s čísly
✔ Bystrý pozorovatel trendů na trhu
✔ Dobrý investor
✔ Vlivný

Vy byste udělat dobrý finanční poradce
Finanční poradci obvykle pomáhají klientům při výběru nejlepší investiční možnosti v různých ty na trhu k dispozici. Tito odborníci musí mít přesný smysl pro pozorování, aby mohli pomáhat svým klientům. Potřebují vědět, trendy na trhu s cílem soustředit se na dokonalé investice a posílit portfolio klienta.
Tato úloha může nevyžadují vysokoškolské vzdělání, ale je třeba být velmi ostrý, aby se úspěch z toho. Certifikát kurz finančního plánování vám pomohou pochopit fungování investičního sektoru. Být v kontaktu s nejnovější na dění na trhu je absolutní nutností. Abychom byli schopni poradit někoho, pokud jde o jejich peníze, budete muset vybudovat pověst, která je dostatečně důvěryhodná.

Máte tyto možnosti příliš … Realitní makléř
Pojistovaci agent
Sales executive

Kromě výše uvedených možností diskutovaných, existuje několik dalších stojí za to podívat. To byste se divila znát cesty, které se otevírají jen na vás, navzdory nedostatku vysokoškolské vzdělání. Zde uvedené jsou některé z nich – letušek
Kontrolor letového provozu
Soukromý detektiv
spisovatel obsah
web designer
Soudní zpravodaj
Módní návrhář
Průvodcovská
Pracovník domácí zdravotní pomoc
Osobní asistent
Absence vysokoškolské vzdělání neznamená konec světa. Máte-li vynikat v něčem a chtějí proměnit v profesi, jste doporučuje pokračovat s ním. Nicméně, aby se některý z těchto pracovních míst, je důležité, že jste rozvíjet potřebné schopnosti a mají patřičné zkušenosti. Existuje mnoho certifikační programy, které mohou pomoci při získávání zaměstnání zručný. Měli byste zjistit svoji oblast zájmu a zabírají kurz způsobem. Tvrdá práce a plánování vás ujistit o finančně stabilní život.