Osobní půjčky po úpadku

Získání osobní půjčky po úpadku je jistě není příliš nezvládnutelná úkol. Opatrný přístup, rozvíjet pozitivní úvěrovou historii, a včasné splácení jsou některé klíčové body na opravit poškozené kreditů.
Získání osobní úvěr po úpadku zní trochu příliš optimistický, že? Je však možné se dostat špatnou úvěrovou osobní půjčky, a to i po úpadku. To pomáhá zlepšit dlužníka úvěrovou bonitu prostřednictvím efektivního hospodaření s časem při splácení úvěru. Tyto úvěry jsou uvedeny pro osobní použití, jako je školství, zdravotnictví, firemní automobily atd Tyto nezajištěné úvěry jsou poskytovány především na základě úvěrové historie dotyčné osoby a jsou splaceny ve splátkách.

Úpadek je stav, kdy je dlužník není schopen vrátit peníze on / ona dluží zpět do jeho / jejích věřitelů. Obecně platí, že se stává, že dlužník sám podá na dobrovolném bankrotu. Ale v některých případech, věřitelé musí zakročit proti dlužníkovi podáním konkurz.

Kodex USA (USC), který kodifikuje federálních zákonů USA, obsahuje 50 titulů. Z těchto 50 titulů, 11. kdo má “Kapitola 7” a “Kapitola 13” Řešení úpadku. V kapitole 7, všechny dluhy budou vymazány, nicméně některé z dlužníkova majetku je v likvidaci, s cílem zachránit ztrátu věřitele. Na rozdíl od kapitoly 7, kapitola 13 zákonů nemají zabavit majetek dlužníka; Dává mu / jí příležitost splatit dluhy přesčasů, za předpokladu, že on / ona může dovolit, aby se jim.

Využíváním Personal Credits Post konkurzu

Je možné využít osobních úvěrů po úpadku. Je však nutné přistupovat ten správný věřitele, neboť ne všechny penězoměnce poskytovat půjčky po úpadku. Pokuste se najít věřitelé, kteří se specializují na poskytování špatné úvěrové půjčky. Vyšší úroková sazba je však problém v případě těchto úvěrů. Dávejte pozor a důkladně prozkoumat různé možnosti, které jsou nabízeny na vás. Některé z nich mohou být pasti, aby se dlužník pád ve větším dluhu.

Osoba, která chce půjčku po úpadku musí splňovat následující kritéria. Kreditní skóre: Někteří věřitelé nabízejí půjčky po kontrole dlužníka kreditní skóre. Pro úvěr získat schválen, je vyžadována minimální kreditní skóre. Je možné podívat se na to tím, že nařídí kopie z kreditní zpravodajské agentury, jako jsou Equifax, Trans unie, nebo Experian.
Zajištění: Zajištění je další věc, že ​​věřitel může zvážit před nabídkou úvěru. Jedná se o ustanovení zabezpečení usnadňující věřiteli, v případě, že dlužník není schopen splácet.
Stávající dluh: Vidět, že váš dluh není příliš vysoká, jak to může ovlivnit vaše šance na využijí úvěr.
Čas: Pokud budete udržovat dobrou úvěrovou historií, bude vaší kreditní rating jít nahoru. V případě, že úvěrová historie zůstává pozitivní po delší dobu, získání úvěru by bylo mnohem jednodušší.
Než se dostanete půjčku, zhodnotit vám aktuální pozici, tj svůj majetek a své schopnosti splácet. Věřitelé obvykle nabízejí půjčky zvažuje pre-daňových příjmů dlužníka. Pokuste se zmenšit měsíční hypotéku, kterou potřebujete splatit. Porazím ji z 28%, což je běžně nabízené na 20%. To pomáhá snížit zatížení vašeho splácení kapacity.

Bad Kreditní osobní půjčky – paprsek naděje

Dříve, dlužníci nejsou schopni splácet své obrovské dluhy raději podat návrh na konkurz. To by setřete dluhy v jejich jménech. Ale to také znamenalo, že by se potýkají s problémy ve využívání úvěrů pro příštích 10 let. V takové situaci, poskytování špatné úvěrové půjčky přijde k záchraně. Ty poskytují nejen dlužníkovi s penězi, ale také oživit své úvěrové postavení. Mění výhled bankéřů vůči dlužníkům v pozitivním způsobem. V současné době existuje mnoho poskytovatelů úvěrů, kteří nabízejí špatné úvěrové půjčky. Na rozdíl od dávných časů, bankrot není neobvyklé, už ne. Je relativně snazší najít lidi, které mají problém s jejich úvěrové bonity v dnešní době. S nárůstem počtu úpadců, věřitelé působící v těchto oblastech špatnou úvěrovou jsou také zvyšuje. Ve skutečnosti, tam je konkurence mezi poskytovateli půjček, které poskytují špatné úvěrové půjčky. Bez ohledu na to, kolik vyděláváte, ukládání spolu s disciplinovaným výdajů je rozhodující pro jemné bonity.

Upozornění: Tento článek je určen pouze pro referenční účely a není přímo doporučit nějaké konkrétní finanční postup.