Peníze Účty Trh: jsou vhodné pro Millenials?

Millennials se snaží najít střední cestu mezi vybudování účet solidní úspory a tráví dost k udržení životní styl nezbytnou ve věku informací. V úvahu pouze překvapivý 17% z tisícileté obyvatel své finanční znalosti, aby top-zářez. Není to jako Millennials jsou jedinou generaci třeba zdůraznit, o penězích, protože manipulace finance mučí lidi všech věkových kategorií. Co dělá případ tisícileté je pozoruhodný je boj spravovat hotovost a obecnou nedůvěru finančních institucí, soukromých i veřejných.

V tomto aspektu, nebankovní možnosti mohou pomoci Millennials s výdaji a šetří peníze, ale co roste peníze? Je to vždycky dobrá volba mít peníze na té straně, která roste na jeho vlastní. Pasivně rostoucí peníze může pomoci každá osoba dostat se blíže ke svému ideální odchod do důchodu, ale existují nějaké spoření s vysokým výnosem účty, které rovněž poskytují Millennials dostatečnou likviditu a kontrolu nad jejich utratitelné peníze?

To je místo, kde účet peněžního trhu přijde vhod. Někteří si myslí, že to jako spořící účet, který roste lepší peníze. Otázkou je, zda-li se vejde “nejlepší z obou světů” očekávání tisícileté je.

Co může účty peněžního trhu Nabídka Millennials?

Účty peněžního trhu získat větší zájem než základní spořicí účty výměnou za pár poplatků a větší minimální vklad. Na rozdíl od CD účty, účty peněžního trhu nemají udržet zákazníky z zpět své peníze, když ji potřebují. Není nutné čekat na deset let k použití žádné úspory.

Peněžního trhu účty mohou pomoci tisíciletá dosáhnout své cíle zachránit, utrácet a pěstovat dobré peníze najednou. Tyto účty nabízejí snadný přístup k hotovosti držitele účtu. Držitel účtu může odvolat peněz on nebo ona potřebuje, při zachování výhod vyššími úrokovými výnosy. Za normálních okolností zájem o peněžního trhu účtů je jen o trochu nižší než u pokladničních poukázek.

Peněžního trhu účty jsou také poněkud přísnější svými minimálními zajistit rovnováhu svých požadavků. Tisíciletá má motivaci kontrolovat jeho nebo její výdaje tak, aby bylo možné využít vysoké úrokové sazby, a to řeší růst peněz a šetří problémů současně. Dalším způsobem, jak využít výhod z účtu peněžního trhu je pro držitele účtu k omezení kontroly on nebo ona píše na tři nebo méně. To pomáhá při stanovování finančních priorit.

Pokud se osoba rozhodne napumpovat svůj účet peněžního trhu, je to jednodušší, když on nebo ona už má základní spořicí účet u stejné banky, která zpracovává účet peněžního trhu. Je to snadné a rychlé převody peněz z účtu plátce na účet peněžního trhu s minimem na nulu zbytečných poplatků. Tam je obvykle žádný limit na to, kolikrát je možné převádět prostředky mezi účtem peněžního trhu a spořicí účet u téže banky. Dojde-li k náhlému olovnice úrokových sazeb, peněžní trhy nabízejí možnost převést peníze na spořicí účet, když úrokové sazby klesnout, s žádnými sankcemi nebo dodatečných poplatků za správu.

Průměrná úspora o tisícileté příjmů-vydělávat je jen o něco nižší než $ 1,000. Naštěstí existují účty peněžního trhu, které nabízejí minimálně 500 $. Některé banky nabízejí minimálně stejně vysoká jako $ 2500. Účty peněžního trhu, stejně jako ostatní spořící účty, jsou pojištěny v rámci Federal Deposit Insurance komise. Toto pojištění mají strop ve výši $ 100,000 na $ 250,000, od roku 2016.

Jsou účty peněžního trhu Vhodné pro Millenials?

Peněžního trhu účty mají své výhody a nevýhody. To, co lidem nabídnout, je možnost vydělat trochu víc z úspor a udržet své peníze. Generace milénia rostla při vědomí, avšak finančně zmrzačeného éry, která je provedla zabezpečení a kontroly hodnoty, zatímco držet s plánem vydělat velkou sumu peněz v budoucnosti. Účet peněžního trhu je silná možnost Millenials, protože nabízí méně přísné podmínky pro realistické výhody.