PennyMac Hypoteční Recenze: Co byste měli vědět (PFSI)

PennyMac Financial Services Inc. (NYSE: PFSI) je společnost poskytující finanční služby, která se specializuje na poskytování hypotečních úvěrů a správu investic hypotečních tržních zákazníkům ve Spojených státech.

Co je PennyMac

PennyMac je hypoteční úvěry společnost, která byla založena na vrcholu světové finanční krize v roce 2008 skupinou ex-hypoteční a bankovní profesionály. Od svého vzniku, PennyMac se stala jedním z převládajících hráčů na americkém hypotečním trhu. Firma původně upraven hypotéky, které vznikly od jiných poskytovatelů úvěrů v rámci vládních iniciativ, jako je například Home Affordable Modification Program (HAMP).

PennyMac vnímán výklenek na hypotečním trhu, kde by to mohlo zlepšit služby zákazníkům a poskytovat inovativní řešení zákazníkům ve srovnání s většími poskytovateli úvěru. To vedlo společnost, která začala nabízet svou vlastní řadu hypotečních produktů, včetně pocházející nové úvěry na bydlení. Rozhodující okamžik v PennyMac historii byl jeho zápis na New York Stock Exchange (NYSE) v roce 2013.

Společnost nyní poskytuje úvěry na bydlení v 49 státech a má 690.000 zákazníků na své knihy. PennyMac si zachoval svůj rodící poslání: Assist majitelům domů a léčit americký trh domácí půjčování v tomto procesu. Společnost věří, její produkty a služby mohou napomáhat při zajišťování americký sen o vlastnictví domu.

Hypoteční produkty Nabízené

PennyMac nabízí zákazníkům pět typů nákup úvěru: nastavitelný-sazba hypotéky (ARMS), Federal Housing Administration (FHA) úvěry, úvěry s pevnou sazbou Jumbo úvěry a pro záležitosti veteránů (VA) úvěry.

• ramena jsou úvěry s pohyblivou sazbou, které poskytují pevnou úrokovou sazbu pro tři, pět, sedm nebo 10 let. Na závěr stanoveném termínu, úroková sazba se mění každý rok na základě indexu trhu.

• FHA půjčky jsou navrženy s flexibilitou v mysli. Charakteristika úvěru patří akontací volby z 3,5%, maximální příjem nebo vydělávat omezení, pojištění o FHA a federální vládu a flexibilní příjmy, dluh a požadavky na úvěr.

• PennyMac nabízí úvěry s pevnou sazbou v termínech od 10 do 30 let, dává zákazníkům možnost měsíční platby, které zůstávají konstantní po celou dobu trvání úvěru.

• jumbo půjčky společnosti jsou navrženy tak, aby zákazníkovi s personalizované služby. Klíčové vlastnosti půjček zahrnují půjčky až do výše 2.000.000 $, pevné a nastavitelné možnosti sazbou, a první a druhé domovy jsou povoleny.

• VA úvěry jsou vydávány PennyMac a jsou garantovány odboru pro záležitosti veteránů na pomoc veteránům při nákupu domů.

PennyMac rovněž nabízí zákazníkům refinancování a pomoc a podporu produktů.

Hypoteční sazby

Ke dni 30. dubna 2016, PennyMac nabízí konvenční 30-leté pevně úročené sazbou úvěru s úrokovou sazbou 4%, 0,36 bodů a roční procentní sazba nákladů (RPSN) o 4.188%. Společnost nabízí konvenční 15-leté pevně úročené sazbou úvěru s úrokovou sazbou 3,375%, 0,35 bodů s roční procentní sazbou z 3,593. PennyMac nabízí svým zákazníkům konvenční pětiletou ARM úvěr s úrokovou sazbou 4,125%, 0,215 bodů a RPSN z 3.893.

Úroková sazba je výše úroků z důvodu měsíčně z vypůjčené částky. Bod je účtuje poplatek ve výši 1% z výše úvěru. Účelem RPSN je včetně úrokové sazby, body, makléřských poplatků a jiných vedlejších výdajů požadovaných k zajištění úvěru.

Co Spotřebitelé říkají

PennyMac obdrží 3,7 z možného počtu pěti hvězdiček od Better Business Bureau (BBB). Hodnocení je nezávislý na hodnocení zákazníků. Třicet šest hodnocení zákazníků na webových stránkách organizace hlášeny negativní zkušenosti, se hlásí jeden recenzent neutrální zážitek. Negativní hodnocení měly jedno společné téma: nevýrazný zákaznický servis a špatně podal správu.

Yelp Inc. (NYSE: Yelp), která vydává crowdsourced názory o místních podniků, dává PennyMac dvě hvězdy z možného počtu pěti hvězdiček odvozené z recenzí spotřebitelů. Všeobecná shoda z 79 hodnocení zákazníků je, že společnost by mohla zlepšit svou obecnou správu a zákaznický servis. Pozitivní hodnocení zdůraznila individualizované služby zákazníkům obdržela od PennyMac.