Plánování na Odcházející později? Zamyslete se znovu

Je tu problém ve Spojených státech. Je to velký problém, a to ovlivňuje téměř všichni do pracovního procesu. Problém má co do činění s odchodem do důchodu. Přestože se americký akciový trh prudce vyšší v posledních letech a vzal zůstatky na účtu pro odebrání s tím, američtí pracovníci jsou stále žalostně pozadu o své úspory. Pro většinu, tam je prakticky žádný způsob, jak budou mít dost peněz na důchod jako lidé dělali před 20 lety, kromě výherní loterijní tiket, centrum dědictví překvapení nebo nějaké jiné neočekávané neočekávané.

The New Normal

Lidé, kteří plánují odejít do důchodu v příštích 10 či více letech rezignovali k tomu, že pravděpodobně bude fungovat dobře do důchodu (vařit Dopad pokračovat v práci v důchodu). Přidání do zkázy a beznaděje okolní úspory na penzi je zpráva zveřejněná v tomto roce o tom, co důchodci mohou skutečně očekávat.

Není pochyb o tom, že pracovníci se přizpůsobily tomu, co je nový normál. 25. výroční Retirement Confidence Survey, vedené zaměstnaneckých výhod Research Institute zjistil, že 36% dotázaných očekává, že pracovat i po dosažení věku 65 let. To je až z 11% v roce 1991, v závislosti na studii. Překvapující 10% uvedlo, že nikdy v plánu odejít do důchodu.

Komplikujícím faktorem: Tam je přesvědčivé důkazy o tom, že vaše zdraví nemusí spolupracovat se svým plánem udržet funguje dobře kolem věku odchodu do důchodu vyjít s penězi,

Co se vlastně děje

Přestože pracovníci Zdá se očekávat, že mají delší pracovní život, studie zjistila, že skutečný věk odchodu do důchodu se nezvýšil tak, aby odpovídala očekávání. V roce 1991 pouze 8% pracovníků uvedlo, že do důchodu po dosažení věku 65 let. Podle nejnovějšího průzkumu, že počet dosáhl pouze 14%. Pouze 6% uvedlo do důchodu na 70 let nebo později. Střední věk odchodu do důchodu pro většinu lidí je 62 – mnohem dříve, než jaké bude pravděpodobně zapotřebí k udržení životní úrovně důchodců měli během jejich odpracovaných let.

Proč jsou lidé odcházející do pracovního procesu dříve, než bylo plánováno? Ve většině případů to mělo co do činění s zdravotních problémů: 60% uvedlo zdravotní problémy nebo zdravotní postižení. Ostatní citované změny na pracovišti, jako je například zmenšování nebo zavírání; péči o manžela nebo jiných rodinných příslušníků; a změny v dovednostech vyžadovat, aby vykonával svou práci. Není to všechno negativní, nicméně. Někteří říkali, že si to mohl dovolit, zatímco jiní šli do další kariéry.

Konečně, procento zaměstnanců, kteří očekávají pracovat za plat v důchodu činil 67%, ale jen asi 23% to vlastně dělal. Většina lidí, kteří pracovali v průběhu odchodu do důchodu let uvedlo, že si užil pracování (83%), nebo chce zůstat aktivní a zapojili (79%).

Takeaway

Co mají všechny tyto statistiky znamená? Pravděpodobně nejdůležitější je, že nebude “kopat plechovku po silnici”, jak klišé jde. Věřit, že budete řešit problém pro odchod do důchodu tím, že pracuje déle, než více šetřit teď není pravděpodobné, že se do práce.

Za druhé, průzkum důsledně zjistí, že američtí pracovníci jsou nereálné, co odchod do důchodu bude opravdu vypadat. Například 46% lidí v pracovní síly věří, že jejich zaměstnavatel sponzorované penzijním plánem bude hlavním zdrojem příjmů, ale pouze 21% současných důchodců tvrdí, že je to případ pro ně. Zatímco 28% zaměstnanců myslí totéž o IRA, pouze 16% důchodců tvrdí, že to stačí.

Pouze 9% současných pracovníků věří, že spoléhání se na sociální zabezpečení jako hlavní zdroj příjmů pro odchod do důchodu není realistické. A právě teď, 63% současných důchodců citují platby jako primární prostředek příjmů. Samozřejmě, sociálního zabezpečení (viz Typy dávek sociálního zabezpečení), je v lepším stavu, než se mnozí věří, že to bude za 10 let. Ale v případě, že nejhorší-scénář se odehrává – pokud sociálního zabezpečení byly až do konce – pracovníci budou muset nahradit, že peníze, asi 1300 $ za měsíc v průměru v důchodu.

To se nemusí stát, ale finanční plánovači radí plánování pro nejhorší případ scénáře.

Bití Trend

Slyšeli jste to předtím: Chcete-li zůstat zdravý déle, musíte jíst správné a cvičení. Prvním krokem v plánu je to, co můžete zůstat zdravý, jak je to možné. Pouze 21% všech Američanů starších 18 nebo splňovat pravidla fyzické aktivity pro kardiovaskulární a svalů-posilování činnosti. Mnoho chronických onemocnění – včetně diabetu 2. typu, srdečních onemocnění a některých druhů rakoviny – jsou přímo souvisí s nedostatkem pohybu.

Ušetřit co nejvíce, zatímco vy jste stále pracuje. Pokud je to možné, využívat příspěvků catch-up povolených do svého IRA a 401 (k).

Dále přemýšlet o tom, co byste udělali vydělávat ve svých pozdějších letech. Pokud jste strávil svůj život v kariéře, která zahrnuje mnoho fyzické aktivity, bude to pravděpodobně mnohem těžší vykonávat svou práci, jak jste věku. Přemýšlejte o tom, stát se poradce ve svém oboru, vstupuje správy nebo najít jinou kariéru, která nezahrnuje tolik fyzickou práci (viz 10 Money-Tvorba pracovních míst pro penzisty). Pokud jste v práci, která je vhodná k poradenství, zvážila dělá, co můžete postavit svou viditelnost ve svém oboru (stávají aktivní v profesní organizaci, například) a dělat nějaké konzultace předtím, než jste připraveni odejít. Pro více nápadů, viz Peri odchodu do důchodu: nový život Přechod a nesmí odejít do předčasného důchodu – změnit kariéru Místo toho.

Sečteno a podtrženo?

Jako by Američané potřebovali jakoukoliv další špatné zprávy o odchodu do důchodu, statistiky ukazují, že současná pracovní síla má míru optimismu ohledně jejich odchodu do důchodu, který pravděpodobně nebude mít úspěch, když se tam dostat. Místo toho, aby plány, které se spoléhají na neznámé budoucnosti, aby plány na dnešek. Zjistit, jak ušetřit více snížením nákladů a investování vyšší procento do svých penzijních účtů. Max se vaše 401 (k) až do zápasu zaměstnance a investovat do IRA (podrobnosti viz jsem maximu My 401 (k)! Co teď?).