Pochopení Bubble nové bydlení

Tato realitní bublina není jako ten poslední, která trvala zhruba od roku 2005 do roku 2006. Ten byl založen na uvolněné úvěrové standardy a pokryl většinu ze země. Na dnešním trhu, vidíme mnoho různých podmínek, včetně přísných norem úvěrů a segmentace. Co se týče tohoto posledního bodu některá města jsou nadhodnocený a v extrémním bublinkové území, zatímco ostatní města jsou podhodnocené a může představovat dlouhodobé investiční příležitosti.

Takže, která města jsou nadhodnocené a které jsou podhodnocené? (Související čtení, viz: Kdy je nejlepší čas na koupi domu?)

nadhodnocena Města

Fitch Ratings v nedávné době hodnocené nadhodnocený a podhodnocené měst na základě těchto faktorů: Místní ekonomické fundamenty
Míra nezaměstnanosti
Populační růst
úrokové sazby hypoték
ceny pronájmu
poptávka kupující
skladových zásob

Na těchto faktorů Fitch zjištěno, že tato města mají být nadhodnocené a jsou uvedeny procenta, jak nadhodnocený jsou: Austin, Texas 19%
Houston, Texas 18%
Phoenix 18%
U řeky, Calif. 17%
Miami na Floridě. 16%
Las Vegas 14%

Dallas a Denver nemusí dělali nadhodnocené seznam Fitch, ale oba v poslední době viděli ceny domů rekordně vysoká, dokonce vyšší než viděli v roce 2006. V Dallasu, střední cena za bytu je 1.130.000 $, a střední cena za domem je 1.350.000 $. (Pro související čtení, viz: Hledáte Alternativy k investování do nemovitostí?)

Bubble podobné podmínky v Texasu dává smysl. Domácí hodnoty v těchto městech neměl vyletět, stejně jako ostatní po celé zemi během hypoteční krize; oni byli viděni jako poněkud bezpečné útočiště. Před koncem roku 2014, poptávka po ropě byla silná, což vedlo k velkému množství pracovních míst, což následně vedlo ke zvýšené koupě domů a vyšším cenám. Spekulativní investoři také přesunuta do. Nyní ceny ropy propadla, pracovních míst bylo ztraceno, a ceny domů během hodně z Texasu se zdají být nadhodnocené.

V Miami, hlavní bublina tváření. Dokonce i když to není nejvíce nadhodnocená město na tomto seznamu na základě parametrů Fitch, musíte použít logiku každé situaci. Luxusní nemovitost v Miami byl v jednom ohni několik let, což bylo zapříčiněno čínštině, ruštině a brazilské investory. Podívejte se na to, jak jsou tyto tři ekonomiky nyní provádí: Ne tak velký. Je pravděpodobné, že nebudete vidět stejný druh poptávky po Miami lux nemovitostí, které máte v průběhu posledních několika let. Na vrcholu se, že podle RealtyTrac, 30% z Miami majitelů domů byli pod vodou na jejich hypotéky na konci roku 2014.

V Las Vegas, 27,9% majitelů domů byli pod vodou na jejich hypotéky ve druhém čtvrtletí roku 2015.

Po celé zemi, ceny domů jsou vyšší o 2,7%, na $ 236.400, než tomu bylo v červenci 2006, v souladu s Národní asociace realitních kanceláří, ale hodně z toho je poháněn příliš horké trhy, mezi něž patří San Francisco, Seattle, a Salt Lake City.

Přemýšlejte o tom, že 2,7% růstu na chvíli. Bez jakéhokoli růstu reálných příjmů a pracovních sil míry participace nyní na 38-leté minimum na 62,6%, to nebude možné, aby ceny domů vidět udržitelný růst. Na nějakém místě, na většině trhů, přijdou zpátky do reality. (Související čtení, viz: Kdy je nejlepší čas prodat dům?)

podhodnocené Města

Následující města nezaručují dobré investiční příležitosti. Pokud by byl horký trhy bubnové a deflační síly (jiný ještě souvisí téma) vedou k vyražení na akciovém trhu, pak to není pravděpodobné, že tyto trhy budou vidět ocenění v libovolném bodě v blízké budoucnosti. Nicméně, oni mohou představovat dlouhodobé investiční příležitosti.

Hlavním důvodem pro špatný výkon nemovitostí ve městech uvedených níže je průmyslová poklesy, ale město není vázána na konkrétní odvětví navždy. Pokud nové a / nebo nově horké Průmyslová vidět nízkou cenu příležitostí ke spuštění operace v těchto místech, může to vést k obnovenému růstu a zlepšení trhu s nemovitostmi. Města jsou následovány procentní jak podhodnocené jsou: Detroit 17%
Cleveland 16%
Providence 12%
Warren, Mich. 8%
Newark, NJ 8%

Sečteno a podtrženo?

Mnoho cenové zhodnocení v horkém trzích byl kvůli spekulacím investorů, nikoliv růstu příjmů a tradiční koupě domů. Díky čínské, ruské a brazilské trhy utrpení, budou zahraniční investoři začnou vyhýbat těchto typů investic, které povedou k poklesu cen z důvodu nedostatečné poptávky. To také povede k menšímu zájmu ze strany domácích investorů. Si prostě nemůže mít udržitelné oživení realitního když příjmy stagnují. Během několika příštích letech bude na některých trzích bude potrestán víc než ostatní, ale nyní se nezdá být nejlepší čas investovat do nemovitostí, pokud opravdu pochopit místní trh a mohou najít velký obchod. (Související čtení, viz: Kde jsou Nemovitost Zásoby Okruh?)