Podívejte se na tyto 3 nejlepší hypotéky pro lidi v Uzavření

Hypotéky pro ty, v uzavření trhu může pomoci zabránit vyloučení a uložit je bolest, že bude vystěhován ze svého domova v důsledku neschopnosti plnit hypoteční závazky. Zde je více …
Federální vláda zahájila řadu programů zastavit zabavování nemovitostí, které se staly na denním pořádku po kolapsu na trhu s bydlením. Některé z těchto programů jsou určeny na pomoc majitelům domů modifikovat hypoteční splátky, zatímco jiné pomáhají majitelům domů refinancovat svůj domov. Navíc k modifikaci hypoteční splátky a napomáhání hypoteční refinancování, Obamova vláda se také snaží poskytovat pomoc pro majitele domů, kteří nejsou schopni provést nezbytné hypoteční splátky, a to podporou věřitele, aby krátké prodeje.

Refinancování hypotéky se vztahuje k procesu nahrazení hypotečního úvěru s jinou hypotéku stejné velikosti s relativně příznivé podmínky splácení. Samozřejmě, že refinancování hypotéky je možné pouze tehdy, pokud má člověk pozitivní zastavěnou akciový domu.

Home Cenově Refinance Program
Lidé, jejichž úvěry jsou ve vlastnictví nebo garantovány Freddie Mac a Fannie Mae, mají možnost refinancování své hypotéky z nastavitelný-sazba hypotéky (ARM) na úvěr s nízkou pevnou sazbou. Ve skutečnosti mohou být schopni nahradit svou stávající hypotéku s jedním, který vyžaduje pouze úrokové platby nebo platby balonem. Tento nový hypoteční úvěr, který je poskytován na základě HARP (Home Dostupnou Refinance Program) nesmí přesáhnout 125% aktuální tržní hodnoty nemovitosti.

HOPE pro majitele domů Program
Nadějí pro majitele domů Program byl zahájen dne 1. října 2008. Tento program je určen pro majitele domů, jejichž úvěry jsou pojištěny u FHA (Federal Housing Administration). To může pomoci refinancovat své hypotéky, i když zastavěná vlastního domu je nižší než 20%.

Bad Kreditní Hypoteční Refinance
Ti, jejichž půjčky nejsou ve vlastnictví nebo garantovány Freddie Mac a Fannie Mae či jednotlivce, kteří nemají FHA pojištěných úvěrů, může zvážit blíží hypoteční makléř, který může být ochoten poskytnout nové hypoteční úvěr s cílem nahradit stávající hypotéku, za předpokladu, že mají dostatečný zastavěná kapitál v domě. Nicméně, dlužník mohou být nuceni zaplatit vysokou úrokovou sazbu z úvěru, a to může velmi dobře v rozporu s účelem refinancování hypotéky. Kromě toho hypotečních makléřů může také očekávat, že dlužník na nákup body, kde se náklady na nákup jeden bod se rovná 1% z celkové jistiny úvěru. Ačkoliv si zakoupí body sníží úrokové sazby, Internal Revenue Service (IRS) se domnívá bodů, jak je předem placeného úroku, který má být odečtena po dobu trvání úvěru, spíše než v době uzavření. Opět platí, že dlužník bude muset zaplatit nákladů na uzavření, které jsou poměrně strmý refinancovat hypotéku. Peněžní připoutáni dlužník, který není způsobilý pro refinancování pod HARP nebo HOPE, nemusí být schopen dovolit hypoteční refinancování v důsledku výše uvedených důvodů.

Je zřejmé, že refinancování hypotéky může pomoci zabránit zabavování. Nejlepší způsob, jak získat hypotéku po uzavření trhu je zlepšit kreditní skóre, které mohou spadat až o 350 bodů v důsledku uzavření trhu.