Poradci: 5 věcí Váš blog se musí dostat Right

Mít blog na vaše webové stránky může být cenným nástrojem pro vaše podnikání. Sdílení obsahu, který klienti hledaný může pomoci vyhlídky najít vaše webové stránky, když hledáte na internetu, a udržet váš blog aktualizován s novým obsahem pomáhá vaše webové stránky hodnost vyšší o Google. Čím větší obsah máte, tím více důvodů klienti mají přijít na své webové stránky, přečtěte si ji a kontaktovat.

Takže to, co dělá dobrý obsah? Nejlepší věc je snadno čitelný, se vztahuje k potřebám klientů a vybízí čtenáře, aby přijaly další kroky ke zlepšení jejich pohodu. Zde je pět vlastnosti zajímavý obsah. (Pro více informací viz: proč by Advisors blogu? Vzhledem k tomu, Bohatí investoři Přečtěte si je.)

1. Vyberte si své Témata moudře

Téma svého obsahu je velmi důležité. Čím více se týká otázek a potřeb klienta, tím větší je pravděpodobnost, že se to-číst a ještě lépe, sdílet na sociálních sítí. Pokud si nejste jisti, jak si vybrat téma na blogu, myslím, že zpět do své klientské schůzky během posledního týdne. Jaké otázky se ptají? Napsat příspěvek, který odpovídá na tyto otázky. Jestliže jeden klient měl na otázku, šance jsou jiní lidé měli také.

Psaní o populárních témat je další způsob, jak najít relevantní obsah pro vaše příspěvcích.

2 Jasně vysvětlit Předměty pro masy

Jednou z největších chyb poradci-či jakékoliv profesionální může udělat při psaní blogu příspěvků činí obsah příliš technické a používání průmyslu žargon. Při psaní, vždy přemýšlet o tom, jak zapojit čtenáře. Zápis do jazykového každý může rozumět.

To znamená vyhnout se akronymy. Finanční služby jako průmysl používá mnoho z nich, měly by se vyvarovat při psaní obsahu pro masy. Vysvětlete obsah takovým způsobem, aby čtenáři chtějí číst více a kontaktovat pro další informace. K dalšímu posílení své body, můžete zahrnout odkazy a zdroje. Pokud píšete příspěvek blogu o konci roku daňových tipů, možná budete chtít zahrnout odkaz na internetových stránkách úřadu IRS “. (Pro více informací viz: Udržování Poradce webové stránky atraktivní pro Prospects).

3 Zahrnout svůj osobní příběh

Pokud píšete o tématu Směřování, co dělá klienti chtějí číst váš blog během příštího finančního poradce je? Váš osobní příběh. Když čtenáři se vztahují k autorovi, oni se stále vracejí. Přemýšlejte o knihách pro čtení si vždy najít sám vrací do stejného autora?Většina obsahu by mělo být užitečné informace, ale nebojte zahrnout své vlastní názory a příběhy, aby se obsah osobnější a relatable. Je to mnohem jednodušší si pamatovat příběh, než je rovný fakta. Proč? Vzhledem k tomu, čtenáři se mohou týkat.

Píšete-li o plánování majetku a vy jste byl exekutor z pozůstalosti, můžete mluvit o tom, jak mají vůli byla užitečná při řešení majetek okamžitě. Je to dobrý nápad, aby zůstali daleko od politické a náboženské názory, nechcete přijít o klienty, kteří nemusí sdílet stejné názory.

4 Vydělávat na jakýkoli Jak-kroky

Mezi nejoblíbenější druhy příspěvcích jsou seznamy, výhody a nevýhody články a návody. Oni jsou snadno čitelné, snadno navigovat na mobilním zařízení (což je, jak mnoho lidí zobrazení jejich obsah), a odejdou čtenáře s žalovatelné stánek s jídlem. Když klienti mají kroky následovat, mohou se finanční věci do vlastních rukou a zlepšit jejich blaho, tj splatit dluh, ušetřit na daních, nákup životní pojištění. Když tam je výhoda, že čtenáři mohou snadno extrahovat z obsahu, budou vracet a bude pravděpodobně dosáhne na vás, autora, aby se dozvědět více.

5 Vždy obsahovat výzvu k akci

Co chcete, aby klienti dělat po přečtení vašeho blogu? Včetně výzvu k akci pomáhá podporovat klienty, aby se, že příští krok, který by mohl být návrh navštívit stránku s produktem na svých webových stránkách se dozvědět více, obraťte se na vás na začátek finanční plán, přihlásit do vaší e-mailové zpravodaje nebo spojit se s vámi sociální média, aby zůstali až do dnešního dne se váš blog. Ať už je akce, nenechávejte klienty a vyhlídky věšení. Stejně jako jste poskytla informace v poště, sdílet to, co by měli dělat dál, a vždy držet je připojen k vám. (Pro více informací viz: 5 obrovské výhody blogů pro vaše podnikání.)