Poradci: Dosažení klienty prostřednictvím Hashtagy

Pokud jste si finančního poradce, který používá sociální média pro své podnikání (jako byste měli být), s využitím hashtags krátkému spojení, kterým předchází libry, může pomoci potenciálním klientům tě najít na internetu.

Hashtag, který se používá většinou v Twitteru, ale i na Facebooku a Instagram a mnoho dalších sociálních médií, je v podstatě nápad. Je to běžné slovo nebo frázi, že to není v samotném obsahu podílu sociálních médií. Můžete ji použít k souvisí s větami ve vašich příspěvcích sociálních médií přilákat nové stoupence a fanoušky. Oxfordský slovník definuje jako hashtag (na sociálních sítích médií, jako je Twitter) slova nebo fráze předchází hash nebo libry (#) a slouží k identifikaci zprávy na určité téma. ”

Zde je několik tipů na to, jak a proč poradci by mělo být jejich použití. (Pro více informací viz:. Jak finančními poradci nejlépe využít Twitter)

Význam Hashtagy

Pokud jste pomocí sociálních médií osobně nebo profesionálně, může Hashtagy zdát jako formu nevyžádané pošty, a mohou být při použití v hmotě. Nicméně, oni jsou také skvělý způsob, jak sledovat aktuální témata a vyjádřit svůj názor na individuální téma. Poradci mohou také použít Hashtagy jako cenný digitální marketingový nástroj pro potenciální klienty najít na sociální média.

Použijete-li Hashtagy jako je #retirement nebo #financialadvisor, každý hledá pro ně on-line najdete všechny příspěvky sociálních médií na tomto konkrétním síti, která nimi včetně toho vašeho použit. To vám umožní oslovit lidi, kteří hledají téma, které jste sdílení informací o.

Hashtagy mohou být použity nad některými lidmi, ale některé fráze, když použitý vhodně, může pomoci finanční poradci spojit s potenciálními klienty. To je krása používání sociálních médií jako poradce. Je to snadný způsob, jak se spojit s potenciálními klienty na základě vyhledávání podle klíčových slov.

Použít aktuální témata

Je důležité si uvědomit, že ne všechny sociální sítě povolit použití hashtags; LinkedIn není, ale Facebook, Twitter a Instagram dělat. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak nalézt potenciální klienty pomocí Hashtagy je použít populární témata.

Při přihlášení do Twitteru, můžete nastavit svou polohu a bude zobrazit 10 nejoblíbenější témata v daném okamžiku. Tento seznam je pravidelně aktualizován témat, které lidé mluví o změně. Můžete použít témata sledování trendů (a jejich Hashtagy) při sdílení informací o oblíbených ničím novým subjektům. To je důležité zejména u finančních poradců, když je na trhu a zprávy průmyslu, jako je #FederalBudget a #MarketCrash. (Související čtení, viz: Implementace Small Business Sociální Media Strategy).

Hledání přes Popularita

Pokud píšete svůj vlastní příspěvek sociálních médií a chcete zahrnout hashtag pro větší dosah a expozici, ale nejsou jisti, zda je to být používán, můžete jej vyhledat před sdílením. Do vyhledávacího řádku Twitter, můžete zadat hashtag uvažujete o použití vidět, jak často lidé jsou to i ve svých místech. Pokud nevidíte žádné nové aktualizace (v poslední den nebo tak nějak) s hashtag, zkuste jiné slovo nebo frázi.

Ještě lepší je, při použití Hashtagy na Instagram, ve skutečnosti navrhuje společné fráze a popisuje, jak existuje mnoho míst s tímto hashtag. To vám pomůže snadno přidávat oblíbené Hashtagy do svých společenských podílů médií.

Hashtag Best Practices

Vždy mějte na paměti, že pro Hashtagy být efektivní ve své strategii sociálních médií, musí být relevantní k obsahu sdílíte. Zde jsou dva příklady toho, co dělat a co nedělat:
Postup: Jak začít spořit na #retirement v každém věku. Tip: požádat o radu odborníka. #Finanční poradce
Nenechte: Finanční poradce může pomoci vytvořit plán, jak dosáhnout všech svých cílů, a to i v neděli. #NFL

V prvním příkladu, kteří hledají #retirement nebo #financialadvisor najde své příspěvky, vidět své jméno a titul a doufejme, že proklikne na vaše webové stránky se dozvědět více o vás. Ve druhém příkladu je hashtag není relevantní informací sdílených takže není žádná souvislost mezi vaší firmy a trendy tématu. Když lidé vyhledávají #NFL hledáte nejnovější zprávy o jejich týmu a hry, které, nejsou zájem o finanční poradenství.

Hashtagy jsou cenným nástrojem objev ve své sociální mediální strategie tak dlouho, jak jste je správně a efektivně používat. (Související čtení, viz: Co poradci potřebujete vědět o SEO, sociální média.)