Poradci: Jak najít vysoký růst

Mnohé finanční poradci, a to i ty s velkým množstvím aktiv pod správou (AUM), se snaží dosáhnout druh růstu, které si přejí ve svých postupech. Například, pokud vaše praxe se skládá z převážně starších klientů, vaše AUM může být smršťování vzhledem k vysoké úrovni distribucí, které váš klient užíváte. Nebo můžete bojovat s otázkami, jako je time management nebo realizaci efektivní marketingový plán.

Pro vaše praxe finančního plánování, aby se daří, je nutné, aby růst vašeho klientskou základnu v průběhu času. Zde jsou některé nápady, které vám pomohou vyladit své praxi a dostat se na další úroveň. (Související čtení, viz: Důvěrník Pravidlo grandfatheringu šedé zóně pro FA).

Vyhodnocení svůj servis

Pokud vaše praxe se nezvyšuje tak, jak byste chtěli, aby to, pak si může být potýkají s nedostatkem kapacity. Tento faktor může být určen rozchod své schopnosti poskytovat přiměřenou, včasné služby ke všem svým klientům na pevných základech. Pokud existuje značný nepoměr ve službách, které poskytují někteří klienti ve srovnání s ostatními, pak jste chybí v této oblasti. Pokud je to pro vás problém, pak možná budete chtít, aby zvážila se zaměřením na užší segment klientely, jako ti, kteří pracují v určitém oboru nebo sdílet nějakou jinou společnou demografickou zvláštnost. Je důležité si uvědomit, že zatímco mnozí poradci se specializují na práci s vysokým čistým klientů v hodnotě, bohatství není výklenek samo o sobě. Ve skutečnosti je vysoce čistého jmění segment klientů je mezi nejvíce různorodé skupiny lidí, z hlediska jejich investičních cílů a potřeb. Zaměření na konkrétnější skupinu klientů vám může pomoci vyvinout větší standardní sadu postupů a poskytují úroveň poradenství, které se lépe přizpůsobí pro své klienty.

Můžete také chtít přidat další zaměstnance nebo dvě, které vám pomohou zefektivnit vaši práci, takže si nemusíte dělat všechno sami. Pokud tato řešení nejsou stravitelný, pak budete muset jednoduše snížit celkovou úroveň služeb, které poskytují, aby se uvolnilo čas najít nové obchodní příležitosti. (Související čtení, viz: Mobilní Investice: Co investoři chtějí).

Když přijde na rozvoj podnikání, mnozí poradci se snaží najít partnery, kteří jsou schopni trvale získat nové obchodní příležitosti. Pokud jste se potýkají tento problém vyřešit, pak nebuďte příliš rychle křídou to až nedostatkem úsilí nebo motivace. Mnoho poradenské firmy se stále snaží přijít na to, jak se přizpůsobit nové obchodní paradigmatu na dnešním trhu.

Pokud nechcete mít silnou přítomnost digitální, pak si může být vážně handicap vašeho podnikání a výhledem na důležitou cestu, která může generovat nové klienty pro vás. Personál i ostatní výrobci, že si najmete by měl rovněž doplňovat svůj vlastní dovednosti soubor. Například, pokud jste introvertní analytik od přírody, pak byste měli pravděpodobně vypadat najmout nějaké extrovertní zaměstnanci, kteří jsou skvělí lidé dovednosti.

Je také velmi důležité, aby měli být schopni říct lidem, proč klienti přijdou k tobě a proč se rozhodnou zůstat. Musíte mít jasné a stručné důvody pro to, že můžete hláskovat, když se naskytne příležitost. Efektivní marketingový plán bude poskytovat přehledné zobrazení toho, co vy a vaše firma může poskytnout a proč zvolit přístup, který užíváte.

Sečteno a podtrženo?

Běh rozrůstající, prosperující finanční praxe vyžaduje neustálé čas a úsilí. Při použití strategie popsané výše, můžete efektivněji plnit své povinnosti a zefektivnit své podnikání, takže budete mít více času k nalezení nových klientů. Přesně věděli, kdo si přejete, aby sloužil a proč poskytne pevný základ pro budoucí růst a úspěch. (Související čtení, viz: Proč Advisors Leave Wirehouses Jdi Independent).