Poradci: Víte, co tisícileté klienti chtějí?

Millennials jsou primárním cílem high-vydělávat poradci, podle Jefferson National v roce 2016 studii poradce úřadu. Nalezená studie, která nalezeno 36% bohatých poradců (ti s příjmy ve výši $ 500000 nebo více) řekl Millennials jsou jejich primárním cílem, ve srovnání s pouhými 22% u poradce s vysokým aktiv a 19% pro poradce jako celku.

Americké sčítání lidu Bureau dát počet Millenials na 83,1 milionu z června 2015, více než čtvrtina populace a větší, než jak generace baby boomu a Generace X. Jsou mění způsob, jakým Američané komunikovat, konzumují hudbu, zprávy a zábavu a dokonce mění způsob nakupování. Mohou být lehké váhy finanční, ale Millennial generace měly velkorozměrových vliv na americkou kulturu, jejíž vliv se již začíná projevovat v odvětví finančních služeb. (Pro více informací viz: Jak Millennials může být nejbohatší Generation Ever).

Deloitte Center for Financial Services odhadl, že mezi 150 miliard $ a 240 miliard $ v poplatků za správu majetku by mohlo být na stole do roku 2030. Pro poradci, pochopení toho, jak bude toto bohatství rozděleno mezi různými generacemi je nutností.

cílení Millennials

Myšlenka generace může být analytický konstrukt, ale odborníci říkají, že je skutečný důkaz, že finanční chování lidí a další “životní etapě tendence” se liší napříč generacemi. Tisícročná generace je nejvíce rasově různorodý v historii země. Více než 44% identifikovat jako rasové menšiny. Mnohé z nich jsou dvojjazyčné, a mnozí se narodili mimo území USA

Téměř třetina živě doma s rodiči – asi 32% z věku 18-34 let – v závislosti na Pew Research Center. To je nejvyšší úroveň od konce 19. století. A tento trend začal ještě před Velkou recesí. Ačkoli příčiny se zdají být ekonomický i kulturní, mnoho Millennials se “usadí” a později tolik jako jeden ze čtyř nesmí nikdy oženit, podle Pew Center. (Pro více informací viz: Advisors: Tady je to, co Bohaté tisíciletého klienti chtějí).

“Osobní výraz” je jednou z priorit Millenials, říká marketingový expert Heidi Cohen. Téměř 40% má jeden nebo více tetování a stáhnout nebo potok hudby více než jiné generace. Cohen cituje údaje, že zhruba jedna čtvrtina Millenials říkají, že se bude snažit značku, která sponzoruje událost nebo hudebníka se jim líbí.

Stejně zapojení sociálních problémů je k tomuto kohorty důležité. Podle Nielsen, Millennials ukazují rostoucí ochotu odvádět pojistné na produkty, které pocházejí ze sociálně odpovědné firmy.

Méně než 15% Millenials, že mají více než $ 100,000 investovatelných aktiv. Studie Deloitte navrhuje Millennials bude muset “přejít na vyšší příjmy” dříve, než se stanou atraktivní investory. Oni jsou také viděn být “value-vědomé” takovým způsobem, že může “přinutit předělat dlouhých-zakořeněné provozních modelů.” Deloitte říká, že digitální orientované robo-poradce tech řešení jsou výchozím bodem, ale cenový tlak bude pravděpodobně následovat, “zda firem to líbí nebo ne.” (Pro více informací viz: Přilákat tisícileté Klienti se zaměří na jejich potřeby.)

Sečteno a podtrženo?

Tyto Baby Boomers by měly být nejbohatší generace investorů do roku 2030, podle společnosti Deloitte, který použil data z Fedu 2013 Survey of Consumer Finance. Generace X, který někteří analytici myslet jako “zanedbané střední děti” spotřebitelského prostoru, jsou další velká poplatek pool vzhledem k tomu, že vstupujeme do nejvyšší vydělávat část pracovní síly.

Ale očekává se, že Millennial podíl na národním bohatství fondu roste nejrychleji. I když to zůstane poměrně malý, méně než 20%, po celá desetiletí, se očekává, že finanční aktiva Millennials ‘roste od asi 1,4 bilionu $ v roce 2015 na více než 11 bilionů $ 2030. Poradci by měli mít čas se učit své návyky a preference teď, a připravit, aby je jako klienti, jak se hromadí více bohatství. (Pro více informací viz: Jak Millennials Využití Tech a sociálních médií k Invest.)