Pozitivní FDA výbor Hlasování o Vantrela vytváří dobré podmínky pro Remoxy

V úterý Teva Pharmaceutical (NYSE: TEVA) získal velmi dobrou zprávu s anestetikem a analgetikum produktů (AADP) poradního výboru a FDA bezpečnost léčiv a řízení rizik (DSRM) hlasování Poradní výbor ve prospěch schválení společnosti Vantrela ER, formulace hydrokodonu vinanu, který má technologie jak s prodlouženým uvolňováním a zneužívání-odrazující, pro řízení chronických silných bolestí.

Podle American Society of medicíny sklonu (ASAM), 1,9 milionu lidí v USA měl použití látky porucha zahrnující předpis léky proti bolesti v roce 2014, přičemž čtyři z pěti nových uživatelů heroinu začal zneužívat léky proti bolesti.

Gabelli analytik Kevin Kedra věří, že kladný výsledek pro Vantrela vytváří dobré podmínky pro DURECT Corporation (NASDAQ: DRRX) a bolest Therapeutics Inc. (NASDAQ: PTIE) Remoxy, ústní oxykodon želatinové kapsle pro chronické bolesti.

FDA má naplánováno poradní výbor pro 5. srpna 2016 přezkoumat NDA pro Remoxy. FDA požádal poradce z obou anestetikum a analgetikum výrobky poradního výboru a bezpečnosti léčiv a řízení rizik poradním výborem, jak Remoxy je opioidní analgetikum, které má jedinečnou zneužívání-odstrašující profil.

Kedra poukazuje na to, že Vantrela panel poskytuje lepší přehled o FDA současného myšlení o ADOS a Remoxy je pravděpodobnost úspěchu. Analytik napsal, jsme přesvědčeni, že FDA tón na zasedání a příznivým výsledkem hlasování jsou pozitivní signály pro Remoxy, která by měla čelit ADCOM v srpnu. Příznivý tón a volit Ventrela ER nám větší míru jistoty, že Remoxy dostane pozitivní ADCOM hlas.

Podle TipRanks.com, který měří úspěšnost analytiků a bloggerů založenou na tom, jak jejich hovory provádět, analytik Kevin Kedra má roční průměrný výnos o 33,4% a míra úspěšnosti 50%. Kedra je zařazen # 2105 z 3990 analytiky.