Přezkoumání Capital One peněžním trhu Capabilities (COF)

Od té doby svého uvedení na trh v roce 2013, Capital One 360 ​​nastavil laťku pro kompletní internetového bankovnictví zkušenosti. Webové jediná banka je dceřinou společností Capital One Financial Corporation (NYSE: COF), který je jedním z top 10 bank v zemi na základě vkladů. V roce 2012, Capital One získala ING Direct ze skupiny ING Group (NYSE: ING) a přejmenovala ji jako Capital One 360. S plným rozsahem bankovních služeb, včetně úspory, kontrola, hypotéky a investiční účty, Capital One 360 ​​soutěží v nejvyšší třídě přímých internetových bank, a je známý pro svou nízkou nebo neexistující poplatků, uživatelsky přívětivé webové stránky a vynikající služby zákazníkům. Jediná výtka osoba mohla mít o nabízení Capital One 360, bylo, že neměla nabízet účet peněžního trhu. To se změnilo v březnu 2016, kdy Capital One 360 ​​vypustil 360 peněžním trhu.

O 360 peněžní trh

Stejně jako u všech nabízených produktů Capital One 360, jeho nový účet peněžního trhu je jednoduché a nízké náklady. Nejsou žádné měsíční poplatky za údržbu a žádné minimální požadavky na vyvážení nebo minimální vklad. Účet nabízí dvě úrovně s možností získat vyšší úrokovou sazbu na vyšší úroveň. Pro zůstatky na účtech $ 10,000 nebo více, průměrné procento výnos (APY) byla 1% ke dni 16. dubna 2016. U účtů s méně než 10.000 $ se APY byla 0,6%. Neexistují žádné debetní kartou nebo šekem na tvorbu práva, ale finanční prostředky mohou být přeneseny elektronicky mezi ostatními Capital One účty a platební bilance za použití on-line palubní desky nebo mobilní aplikaci. Účet také umožňuje dálkové vkladu a přímý vklad. Účty jsou federálně pojištěné až do 250.000 $ za osobu a účet, a oni jsou federálně omezeny co do počtu výběrů, které mohou být provedeny ve lhůtě prohlášení.

Jak 360 peněžního trhu Porovnává

Pokud uvažujete jen APY pro srovnání, existuje několik on-line účty peněžního trhu, které nabízejí vyšší sazby než 360 peněžním trhu. Vzhledem k tomu pouze účty s no-poplatek, no-minimální požadavky a non-propagační sazeb, Dime Savings Bank of Williamsburgh, divize společnosti Dime Společenství Bancshares, Inc. (NASDAQ: DCOM), nabízí 1,1% APY z vkladů jakéhokoliv množství. První rychlost 360 peněžního trhu tier o 0,6%, zatímco ještě značně nad celostátním průměrem peněžního trhu účtů, dá to pod několika svých internetových konkurenty, jako Ally Financial, Inc. (NYSE: ALLY) na 0,85%, SLM Corporation (NASDAQ: SLM) ve výši 0,9% a Discover Financial Services, Inc. (NYSE: DFS) na 0,8%.

Pro vkladatele, kteří mají pocit, že přihlášení psaní a debetních karet privilegia jsou důležité vlastnosti pro své účty peněžního trhu, může 360 ​​peněžního trhu zklamat. Mnoho z jeho internetových konkurentů, včetně Ally, SLM a Discover, nabízejí obojí. Nicméně, to je snadné, aby se elektronické převody mezi ostatními 360 účty Capital One nebo externího účtu. Federální předpisy omezit výběry účtu peněžního trhu až šest za období prohlášení.

Pokud se rozhodnete na 360 fond peněžního trhu?

Se zahájením 360 peněžním trhu Capital One 360 ​​nabízí kompletní balíček on-line bankovních produktů a služeb. Vkladatelé, kteří mohou udržovat minimální zůstatky $ 10,000 najdou 1% APY je konkurenceschopná. Výhodou Capital One 360 ​​má přes jeho nejvyššího on konkurentů je jeho silná, low-cost lineup bankovních produktů, jako je bezplatné kontroly a úspor a investic low-cost. Capital One 360 ​​je také známý pro své prvotřídní služby zákazníkům, což je důležitým aspektem pro on-line vkladatelů. Držitelé účtu mají 24/7 přístup k zástupcům služeb zákazníkům. Pro zákazníky, kteří hledají konkurenceschopné ceny kromě kompletního internetového bankovnictví zkušenosti, Capital One 360 ​​ceny jako jeden z nejlepších.