Proč Boomers a Millennials portfolií jsou nesrovnatelné

MarketWatch článek publikovaný 11. května 2016, porovná investování návyky baby boomu ve srovnání Millenials. Millennials preferují investice do rychle rostoucího technologií a společností založeného na inovacích, zatímco stárnutí baby boomers raději investovat do konzervativního starších blue-chip společností a společností zdravotní péče as více z nich se blíží odchodu do důchodu. Nicméně porovnání portfolia poválečné generace do Millenials je podobný srovnávání jablek s pomeranči. Baby boomers jsou více diverzifikované s jejich portfolia, které pokrývají širší škálu tříd aktiv; Millennials jsou stále zaměřena převážně hotovosti a akcií, zatímco stále více přitahován robo-poradců.

Baby boomu Advantage

Odhadované 77 milionů Američanů narozených v letech 1946 a 1964 představují baby boomu generace. Název byl odvozen z masivního prudkému nárůstu porodnosti po druhé světové válce, a v roce 2016, stále existují 75 milionů aktivních silných ročníků do pracovního procesu. Průměrná baby boomu portfolio je větší než portfoliu průměrného Millennial je. Tato doba navíc v pracovním procesu je samozřejmě hlavním důvodem pro to, jak silné populační ročníky mají více času, bohatství a příležitost získat majetek. Je také třeba poznamenat, Dow Jones Industrial Average (DJIA) se zvýšila z 191 na 766 během baby boomu porodních období od 2. ledna 1946 do 2. ledna 1964. Za předpokladu, že průměrný baby boomu začal investovat ve věku 20, to umístí investiční výchozí bod od roku 1966 do roku 1984, a DJIA vzrostl z 785 na 1.211 během tohoto období. Baby boomers měl tu výhodu, že vidí jejich počáteční investiční roky sklízet zhodnocení kapitálu.

Millennial Újma

Tisíciletá generace se narodila v letech 1982 a 2004. Millennials byly generace objevit osobní počítač a připojení k internetu. Ačkoli baby boomers zažili 13 medvědí trhy od roku 1946, ve srovnání s šesti medvědích trhů od roku 1982 pro Millenials, Boomers měl výraznou výhodu mnohem levnější startu na trhu s cílem zmírnit jejich výprodeje. Nejstarší 20-letý baby boomu začal investovat v roce 1984 s DJIA o 1.211. Srovnejme to s 20-letý millennial, který začal investovat v roce 2008 s DJIA na 12,800 přímo na útesu v medvědího trhu. Realitní bublina a globální finanční krize způsobila, že DJIA klesá na minimum 6,443. To odpovídá žaludku-víření negativním 51% ztrátu za 20 let staré millennial teprve začíná investovat, ve srovnání s více než 600% kumulativního přírůstku dítě boomu by ještě měl, protože starší výchozího bodu.

portfolio Porovnání

Strategie buy-and-hold pracoval pro silné populační ročníky, ale sežehl milénia, kteří si koupili v průběhu technologických a bytových bublin. To je kořen výrazně menší účasti Millenials s menšími účty než poválečné generace. Menší účty využívat levnějších poplatků účtovaných robo-poradci, které jsou poskytovatelé služeb správy majetku algoritmus na bázi; to vysvětluje, proč milénia nadále tíhnou k tomuto typu poradenství. Pointa je Millennials byly spáleny prostřednictvím dvou hlavních bubliny od roku 2000 a zůstávají opatrní a omezovány ve svých možnostech tříd investičního majetku.

Diverzifikace a zkušenosti

Baby boomers mají více dobře-zaoblené portfolií s vyšší diverzifikaci aktiv od akcií do nemovitostí, s pevným výnosem nástrojů, jako jsou státní dluhopisy, s vysokým dividendovým výnosem akcií a drahých kovů. Oni zažili Skládání kumulativní účinek diverzifikovaného vyváženého portfolia, zatímco milénia měli jízdu gut-trýznivou v relativně krátkém časovém období. Baby boomers měli luxus až 35 let hlavě začnou zažít vrchol a údolí cykly různých finančních nástrojů a tříd aktiv, což zlepšuje jejich rizikovou toleranci s pevnými polštářky zisku.