Proč byste měli Nájem autorizované firmě

Jako rezidenční vlastníka nemovitosti, který najal autorizované firmě, máte nárok na několik ochran a výhody. Zde je několik důvodů, proč byste měli najmout autorizované firmě.
Rychlý tip
Navštivte Department of State stránkách licence rady pro záležitosti spotřebitelů “dodavatelé” ověřit, zda dodavatel je licencován, nebo ne.Neustále sluchu případy majitelů domů jsou Podvedl bez licence dodavateli za obrovské sumy peněz kvůli nekalým praktikám. Mnoho lidí si najmout dodavatele pro domácí přestavby, rekonstrukce, stavby, stavebnictví, nábytku prací atd, bez zjištění, pokud jejich dodavatel je licencován, nebo ne. Licencovaný dodavatel bude mít své číslo řidičského průkazu uvedeno na jeho vizitce.

Také bude mít potřebné zkušenosti a odborné znalosti k provádění přiřazenou stavební práce. Nejen to, ale v případě, že úkol nedopadne podle očekávání, můžete žádat o pohledávky z obnovy fondu rezidenční kontraktory. Proto, pronájem autorizované firmě je tou nejlepší volbou. Následující body bude dále vysvětlovat, proč je důležité najmout autorizované firmě.

Lepší nákladů Dynamics
Když se zeptáte na cenové nabídky, ve většině případů zjistíte, že ty předložené smluvními partnery bez řidičského průkazu bude mnohem nižší než o ty licencí. Důvodem je, že obecně, non-licencované dodavatelé jsou následující:
»Není pojištěn
»Nejsou vázány
»Neplaťte podporu v nezaměstnanosti pro pracovníky
»Nepřispívají k obnovení fondu obytné kontraktory

Nicméně, to vše vás ovlivní v nepříznivé způsobem. Najímání licencované dodavatelé se zdá poměrně drahé, protože platí všechny výše uvedené režii. V případě nelicencovaného dodavatele, budete muset nést břemeno pojištění, a tam bude v případě problému žádná kompenzace. V dlouhodobém horizontu, pronájem autorizované firmě bude pouze ukáže být finančně prospěšné pro vás.

Zajištěná zkušeností a odborných znalostí
Neexistuje žádný způsob, jak zjistit nebo potvrdit zkušenost nebo odbornost bezlicenčním dodavatele protože neexistuje žádný záznam o totéž. To znamená, že můžete skončit s nesprávnou dodavatele, kteří tvrdí, že mají několikaleté zkušenosti, ale může pracovali pouze na několik měsíců jako dělník. Ty by se věřit osobu, která vážně postrádá jakýkoliv druh zkušeností v oboru.

V souladu s licenčními požadavky, většina dodavatelé muset prokázat, že mají nejméně 4 roky odpovídajících zkušeností ve své kategorii, a také je třeba provést zkoušku řízení podniku. Proto, při najímání licencovanou dodavatele, který splnil náročné požadavky státu, můžete si být jisti, že vaše práce se bude zacházet odborně znalcem.

Kontrola pozadí
Je velmi obtížné spustit ověřením na zhotovitele. S licencovaným jeden, víte, že jste pronájmu správné jednotlivce. S neoprávněným jedné, si opravdu nemůže říct, jestli někdo má čistý trestní rejstřík, nebo zda existují stížnosti podané proti němu.

Před přidělením licence, jejich zázemí je skenován pro každou instanci trestného činu. Proto, pokud jste pronájmu licencovanou jedince, se vší pravděpodobností bude mít čistý záznam. Vzhledem k tomu, licence nebude uděleno, pokud existují nějaké nevyřešené stížnosti naplněné proti němu, můžete si být jisti, o najímání skutečnou dodavatele.

Dodržování kódy a postupy
Najmutím nelicencované dodavatele, riskujete z ostřelování z hodně své těžce vydělané peníze. Jak on není vázán žádnými kodexy a postupy, bude zhotovitel jen držet odkládá svou práci, a stupňovat náklady na práci ve mzdě a materiály. Na rozdíl od působení nesmírné obtíže, bude to také vést k obrovské konečné vyúčtování.

Licencovaní dodavatelé dodržovat přísné stavební normy, zásady a postupy. Z tohoto důvodu je nepravděpodobné, že dostane odloženo vaše práce, nebo vám bude účtována zvlášť.

Zabránit podvodným dodavatelé
Existují nelicencované dodavatelé, kteří budou vyžadovat obrovský pokrok citovat různé problémy, a pak uprchnout s penězi. Dokonce i když se je snaží znovu najít, bude to nemožné. Budete skončit ztrátou hodně pevném-vydělané peníze.

Tím, že najme autorizované firmě, budete určitě snížit riziko dostat Podvedl podvodnou osobou. Můžete požadovat, aby jim kontrolovat předchozí práci zhotovitele, a dokonce i mluvit s vlastníky domů pracoval pro. To vám řekne hodně o jeho silných a slabých stránek.

Snadnost podání stížnosti
Nemusí být schopen podat stížnost proti neoprávněným dodavatele stejně jako v mnoha státech, to je nezákonné najmout nelicencovaných dodavatelů. Proto, pokud jste se stali obětí podvodu dodavatele, je velmi málo, co můžete udělat, jak dostat své peníze zpět.

Pokud si najmout autorizované firmě, a práce je nestandardní nebo porušuje převládající kódy neplnění, pak máte právo podat stížnost proti němu. Tato stížnost lze podat proti zhotovitele průkazu, do dvou let od data obsazení nebo poslední den v práci.

Zajištěná kompenzace
Je-li nelicencované dodavatel dělá nestandardní práci a uteče, nebude moci uplatnit jakékoliv náhrady, čímž by došlo ke ztrátě spoustu peněz a času.

Na podání stížnosti, může být dokonce způsobilí požádat o obnovení fondu obytné kontraktory, a získat náhradu asi 30.000 USD. Každý licencovaný dodavatel se vztahuje na maximálně 30.000 USD pro každého majitele nemovitosti pracuje pro.

Dostupnost pojištění Cover
Bezlicenčním dodavatel nebude mít žádný druh pojištění. Proto, pokud dojde k nehodě na místě, nebo váš majetek dostane poškozený, jste povinni platit výhradně pro něj. Ve skutečnosti můžete použít majitel domu politiky za to zaplatit, a to bude určitě zvýší náklady na vaše prémie.

Licencovaní dodavatelé mají jak obecné odpovědnosti a pojištění odpovědnosti zaměstnance. Všeobecné pojištění odpovědnosti se vztahuje na všechny druhy poškození či nehody, na místě, kde je práce děje. Zatímco náhrada pracovníků zcela pokrývá zranění nebo nehody na pracovníky na vašich prostorách.

Zajištěná Záruka
Váš nelicencované dodavatel není povinen poskytnout jakékoliv záruky pro zpracování po práci je u konce. Na druhou stranu, bude licencovaný dodavatel poskytuje záruku na jeho zpracování.

Zkontrolujte Hodnocení a důvěryhodnost
Jak to je nezákonné pro neoprávněný dodavatelé do praxe v mnoha státech, nebude moci překročit kontrolu, zda existují nějaké stížností proti nim. Se vší pravděpodobností bude licencovaný dodavatel být registrován na webových stránkách BBB. Z tohoto důvodu, můžete zkontrolovat jejich hodnocení a důvěryhodnost před najímají.

Z tohoto důvodu je důležité, aby si najmout licencované a A + BBB-hodnocené dodavatele. Uschovejte všechny významné transakce a smluvních dokumentů. Zvláště záznam o všech kontrolách vyplacených dodavatelům a kopii původní smlouvy v případě podání reklamace. Pronájem autorizované firmě zajistí, že vaše práce je dobře udělaná.