Proč černé studenty Nechat College s větší dluh

Náklady na vysokoškolské vzdělávání může hořet díru v peněžence, zda platíte z kapsy nebo získání studentské půjčky. A ukázalo se, že v závislosti na rase, můžete skončit půjčovat více než svými spolužáky, aby ji až na cílovou čáru.

Nedávná studie z Brookings Institution vědeckým pracovníkem a dalších vědců ukázala, že závod hraje významnou roli v úrovních půjčka dluhu studentů. Černé studenti půjčil většinu všech skupin ($ 27.416), zatímco Hispanics půjčil řadě, s průměrným dluhem ve výši $ 17618.

Bližší pohled na zjištěních

Před dokončení studie, výzkumníci byli vědomi toho, že závod mezery existoval. Všechny stejné, byli překvapeni, když zjistili, že v průměru, černoši půjčit $ 7.700 více než bělochy financovat své vzdělání.

Zde jsou čísla podle rasy:
Černá

OSTATNÍ

Bílá: $ 19695

Asian: $ 18267

Hispánský: $ 17618

“Rozdíly v [socio-ekonomický status] a míru dokončení vysoké školy nemohou plně přihlížejí k rasové rozdíly ve vzdělání dluhu: rizik, kterým čelí menšiny v průběhu financování vysokoškolské vzdělání se mohou podstatně lišit od těch, které čelí bělma obdobným ekonomickým a vzdělávacím postavení “Brookings vědci Michal Grinstein-Weiss, Dana C. Perantie, Samuel H. Taylor, Shenyang Guo a Ramesh Raghavana uzavřena.

Co je za strohých rozptyly?

Související problémy

Podle studie, černé studenti mají menší ekonomickou podporu od svých rodin, než buď bílé nebo asijských studentů. Přidání do jejich obtíží, “[černá a hispánský studentů] je větší pravděpodobnost, aby se zúčastnili neziskové škol, které jsou špatnou hodnotu za peníze ve srovnání s státních školách a dalších vysokých škol,” dodává zpráva. Pro akademický rok 2015-2016, průměrné náklady na školné a poplatky u neziskových institucí byl $ 15610, ve srovnání s 9410 $ za veřejné čtyřleté studentů-stát a 3435 $ za účastníkům dvouleté školy, podle The College Board ,

Studie rovněž poznamenal, “rozdílné postoje k převzetí dluhu mezi lidmi v jednotlivých rasových kategorií” jako možný přispěvatel do mezery závod zadlužení.

7 způsobů, jak udržet nízké náklady

Je to těžké pro studenty získat kontrolu nad všemi faktorem, který ovlivňuje, kolik oni skončí půjčku na jejich vzdělávání. Ale stejně, to pomáhá udržet tyto faktory v úvahu, jak si vzít na dluh jít na vysokou školu.

1 Pečlivě analyzovat své možnosti před nástupem

Pokud uvažujete školu pro-zisk a náklady na účast je výrazně vyšší než u veřejné instituce, možná budete chtít hledat jinde.

Některé neziskové školy “mají tendenci uvádět na trh na nízkopříjmové menšinové studenty, kteří mohou mít méně informací o” kvalitě a jejich absolventů škol, dále jen “pracovní vyhlídky a menší povědomí o jiných možností,” Washington univerzitní profesor, Samuel Taylor, řekl CNBC.

2 Srovnat ocenění balíčků

Nemusí nutně vyloučit škol, které nebyly svůj preferovaný výběry, a to zejména v případě, že jste nabízejí dostatečné množství volných finančních prostředků ve formě stipendií a grantů. Jak pomoci klientům Review College Finanční pomoc vám několik tipů, že finanční poradci používají.

3 Maximalizovat Jiné zdroje financování

Soukromé stipendia jsou všude, a oni ne nutně omezený k středoškoláků. Současné studenti mohou platit také. Návštěva Fastweb, [FC: IT je napsáno: Fastweb.com] The College Board, Scholarships.com a CollegeScholarships.org začít hledat. Zvažte také federální práce studijních a pracovních příležitostí na částečný úvazek, aby pomohla vyrovnat náklady na účast. Pro více informací, viz 5 způsobů, jak dostat maximální finanční pomoci studentům.

4 Usilovat federálního financování Nejdříve

Pokud stipendia jsou nepřipadá v úvahu, federální úvěry jsou další nejlepším zdrojem financování, protože jejich úrokové sazby jsou často nižší, než to, co najdete u soukromých půjček a splácení termíny jsou pružnější. “[Pod] určitých okolností půjčky nárok na úvěr odpuštění. Navíc, federální úvěry nabízejí větší ochranu před katastrofou než některé ostatní úvěry dělat, protože mohou být vypouštěny v případě, že dlužník zemře nebo se stane zakázán, “poznamenává Kiplinger. Federal přímými půjčkami: Dotované vs. nedotovanou je dobré místo pro start učení o těchto úvěrů.

5 Prozkoumat výběru povolání Early

Na většině institucí, strávíte první dva roky absolvování všeobecné vzdělávací kurzy. Zatímco oni nemusí představovat velkou výzvu, měli byste použít tento čas moudře začít plánovat svou budoucnost. Navštivte centrum kariéry a prozkoumat své možnosti před volbou major.

6 soustřeďte

Pokud jste v nedávné době absolvoval a míří daleko od domova poprvé, bude vysoká škola představí spoustu příležitostí pro vás mít čas svého života. Neváhejte a nechat si vlasy dolů příležitostně, ale nemají dostat tak roztržitá, že jste zapomenout na důvod, proč to tam. Úvaha: čím více času strávíte ve škole, tím více studentské půjčky dluh budete vzniknou, pokud máma a táta jsou útratu.

7 Půjčit jen to, co potřebujete

Nemusíte přijmout každý úvěr, který jste nabídl. Místo toho, Myra Smith, výkonný ředitel služeb finanční pomoci na College Board, navrhuje analýzu nákladů na školné a poplatky, životní náklady, finanční příspěvek vaší rodiny a výše finanční pomoci, které jsou nabízeny určit, kolik byste měli půjčit. Také nezapomeňte pečlivě přečíst podmínky úvěru před podpisem na tečkovanou čáru, aby zajistily Dostáváte nejvíce konkurenceschopnou nabídku úvěru máte k dispozici.

Sečteno a podtrženo?

Bez ohledu na rasu, můžete minimalizovat své studentské půjčky zůstatky plánovat dopředu a dělat moudrá finanční a akademické rozhodnutí chvíle se zapsala. A pokud budete financování vzdělání vašeho dítěte, začít se vaše finanční dům v pořádku předčasně zapsat do předplacené výukového programu, 529 plán nebo Coverdell vzdělání spořicí účet, takže budete mít náskok, když přijde čas.