Proč Další Millennials potřebovat kreditní karty

Většina (63%) Millenials říci “Ne” s kreditními kartami, podle průzkumu, kterou si Bankrate a sestavil Princeton Survey Research Associates International. To zahrnovalo odezvy od 1,161 dospělých osob žijících v kontinentálních Spojených státech. I když odmítla k získání kreditní karty se může zdát jako finančně odpovědný věc udělat, je tam jeden zásadní nevýhoda: Mít a zodpovědně s použitím kreditní karty je jeden z nejrychlejších způsobů, jak získat a udržet si dobrý kredit (FICO) skóre. To znamená, že 18-k-29-letých jsou oproštění z plastu, a oni mají své důvody k tomu vedly. (Pro více, vidět kreditní skóre rozsahy: Co znamenají?)

Důvody Millennials Nemají karty

Mnoho Millennials prostě nechtějí kreditní karty a nemají pocit, že potřebují. Místo toho se obrátil na debetní karty, které nutí je být finančně odpovědný, protože mohou strávit pouze to, co je v jejich bankovních účtech. Jiní dbal varování od rodičů, z nichž mnozí kreditní karty a jiné finanční problémy, a to zejména v průběhu a po Velké recese. Poté, co prožil tohoto traumatu, po mnoho varování vzali držení. Navíc, mnoho milénia jsou na rozdíl od kreditních karet a potenciál pro další dluh, protože již mají spoustu dluhů – díky tisíc dolarů ve vynikajících studentských půjček, které zbyly z tohoto vysokoškolské vzdělání se jim dostalo v poslední době.

Úvěrová historie Woes

Nemít kreditní karty – a následnému nedostatku úvěrovou historií – vytváří další problémy. Patří mezi ně neschopnost kvalifikovat se pro mnoho druhů pojištění, nebo se přihlásit k mobilní telefon plánem bez velkého jistoty; dokonce může působit proti získání zaměstnání. Tyto nevýhody ani brát v úvahu koupi domu nebo zajištění je automobilový úvěr, z nichž oba značné míry záviset na vaší usazen úvěrovou historií. Nemít jeden dělá to mnohem těžší pro potenciální věřitele vědět, zda budete zodpovědný dlužník.

Výhody Mít kreditní karty

S kreditní kartu a používat jej odpovědně mohou usnadnit život. Účet kreditní karty může být připraven nouzový zdroj hotovosti, alespoň dokud si vybudovat skutečné úspory rezervu. S použitím kreditní karty pro nákupy automaticky poskytuje ochranu proti podvodům. I když totéž lze říci o debetní kartou, ochrana je obecně rychlejší s kreditní kartou a zloději nedostal skutečnou hotovost z vašeho bankovního účtu. Kreditní karty s sebou přináší i prodloužené záruky av některých případech cestovní pojištění. Je to skoro jako mít přístup k obrovskému mezinárodní advokátní kanceláře (najat bankou, která vydává karty) na vaší straně ve sporu.

Odměňuje Úspora peněz

Pokud se rozhodnete moudře, vaše kreditní karta může také přijít s programem cash back odměny, které vám poskytne až 3% zpět na nákupy provedené s kartou. Pokud dáte $ 1,000 na měsíc na vaší kreditní kartě (a zaplatit ho, aby se zabránilo úroky), vaše “odměna” bude extra $ 300 na konci roku. V podstatě je to jako dostat slevu 3% na každý kvalifikační nákup uděláte. Pokud si koupíte sadu sluchátek za 100 $, skutečné náklady pro vás je $. 97 Pokud jste disciplinovaní a splatit své poplatky za každý měsíc, je to zdarma peníze – bez poplatku na vás – a navíc získáte všechny další výhody stejně.

Sečteno a podtrženo?

Pokud jste tisíciletou který dosud vyhnout získání kreditní karty, zvažte registraci do jednoho brzy. Použít kreditní karty screener, jako je tento v Creditcards.com, najít nejlepší kartu pro vás. (Pro více, vidět 4 tipy pro vybírání nejlepších kreditní karty). Zaregistrovat pouze jednu kartu. Správa svůj dluh a kreditní karty zůstatek bude snazší, stejně jako kontrola pro podvodné použití a sledování vašich utrácení. Kromě toho, není tam žádný skutečný výhoda mít mnoho karet, pokud jde o kterou se stanoví kreditní historii – a nevýhody jsou zřejmé. Nakonec pomocí vaší kreditní karty na výdaje, které lze snadno splatit na měsíční bázi (aby se předešlo úroky). Budete v pokušení ji použít pro položky big-ticket, ale to, jak se lidé často skončí v dluzích.