Proč ETFs a Millennials jsou dobrý zápas

Popularita fondů obchodovaných na burze (ETF) nadále roste rychlým tempem. ETF může být skvělý zápas pro Millenials. Mnoho z výhod, které ETF přinést ke stolu může pomoci Millennials začít s investováním a začnou se cítit pohodlně s celého procesu investování.

ETF jsou podobné podílových fondů v tom, že každá akcie, které vlastníte je část většího počtu akcií v rámci fondu. Na rozdíl od podílových fondů, které jsou obchodovány jako akcie na burze cenných papírů a jejich cena může kolísat v průběhu dne. Můžete nakupovat a prodávat akcie ETF v průběhu obchodního dne, používat pokročilé obchodní strategie, jako jsou možnosti, a může koupit jak malý jako jeden díl najednou. Podílové fondy, na druhé straně, pouze stanovit cenu jednou denně po zavření trhu a mají minimální požadavky na investice často v rozmezí mezi od 2.500 $ až 5000 $. (Pro více informací viz: Proč ETFs je chytrá investice volbou pro Millenials).

Zde jsou některé z výhod, které ETF nabídka, že aby byly přitažlivé pro Millenials, kteří teprve začínají s investováním.

Nízké náklady

Jednou z největších výhod ETF je, že obvykle mají nižší náklady poměr než většina podílových fondů. Většina z nich jsou pasivně spravované a sledovat indexy. Čím nižší poplatky, tím vyšší bude váš návrat bude. Kromě toho, s vyšším vrátit více slučování může pracovat ve svůj prospěch. Krátké vysvětlení míchání je, že vaše peníze vydělává peníze, a čím více peněz máte tím více to dělá. To je velká výhoda bez ohledu na to kolik vám je let, ale pro Millenials slučování má dokonce více času na práci a může pomoci vést k větší hnízda vejce při odchodu do důchodu.

Je důležité dát pozor provizí, když nakupují a prodávají akcie ETFs zejména pro ty, kteří je aktivně obchodovat. Podívejte se na makléřské firmy, které mají nízké poplatky, vzdát dividenda reinvestiční poplatků, nebo dokonce vzdát celé Komise. (Pro více informací viz: dávat pozor na své fondu Expense Ratio).

Nízký Minimální počáteční investice

Když investujete do podílových fondů, které vyžadují minimální počáteční investice do fondu na start. Tato částka se liší od firmy k pevné a fondu fondů, ale z větší části spadá mezi $ 2000 do $ 5,000. S ETF se můžete dostat za cenu jedné akcie navíc vaší provize poplatku. To znamená, že můžete začít investovat za pouhých sto dolarů nebo méně, v závislosti na ETF samozřejmě. Pro každého, kdo právě začíná v pracovním procesu nebo se snaží splatit dluh, schopnost odstartovat malé, to je skvělý způsob, jak začít šetřit pro vaši budoucnost.

Opět platí, že největší opatrnost by bylo, aby se ujistil poplatky provize nejsou užírá výhod budou moci koupit malé množství akcií ETF. Nechcete, aby vaše investiční dolarů, aby se spolykána komisí. Navíc je jedna věc, kterou je třeba věnovat pozornost při otevírání makléřské účtu je minimální požadovaná ji otevřít. Některé firmy vyžadují tolik jako 2.500 $ jen otevřít účet, zatímco jiní nevyžadují minimální částku. (Pro více informací viz: 5 důvodů, proč si vybrat ETF Over podílových fondů).

Okamžitá Diverzifikace

Diverzifikace je klíčem k jakékoli investující strategie. Čím větší diverzifikace méně potenciální riziko existuje ve svém portfoliu. Vzhledem k tomu si můžete koupit jak malý jako jeden díl s ETF a tyto fondy mají celou řadu podkladových investic, které nabízejí snadný způsob, jak diverzifikovat investice.

Zatím si můžete také například jednoduše vytvořit alokaci aktiv, které potřebujete přidělování kapitálu na burze ETF a dluhopisů ETF. Můžete přidat i do komodit a nemovitostí, pokud chcete dále diverzifikovat. Použití podílové fondy k dosažení tohoto cíle by mohl vyžadovat od $ 5000 až $ 10000 do dosáhnout, a až se tam dostanete riskujete, že nebudou správně diverzifikované.

zvýšená transparentnost

ETF jsou povinny zveřejňovat své pozice každý den. Podílové fondy jsou jen to bude vyžadovat jednou za čtvrtletí. Se zvýšenou transparentnost, můžete si být jisti, že přesně víte, co jste investovali do. Po shlédnutí co se stalo v průběhu roku 2008 finanční krize, mnoho Millennials může cítit jistější začátcích, pokud vědí, že nikdy nebude pochyb o tom, co fond investoval do.

Sečteno a podtrženo?

ETF jsou skvělý způsob, jak pro Millennials začít investovat. Nabízejí jednoduchý vstupní bod, aniž by musel ušetřit tisíce dolarů. Oni také typicky mají nižší poplatky a jsou snadný způsob, jak diverzifikovat investice. Všechny tyto vlastnosti jsou skvělé pro každého, kdo začíná investovat a dokonce i více zkušeného investora. (Pro více informací viz: Jak Millennials může být nejbohatší Generation Ever).