Proč klienti by měli ušetřit více léčebných výloh

Léčebné výlohy budou pokračovat v užívání větší podíl svých klientů odchod do důchodu hnízdo vajec, podle HealthView Services 2016 Retirement náklady na zdravotní péči dat Report. Největším problémem je, že většina klientů netuší, to je ještě problém. Podle zprávy, pouze 12% pracujících Američanů vzali nějaké kroky k přípravě léčebných výloh v důchodovém věku a více než polovina přiznala, že nevíme nic o nákladech spojených s Medicare.

Je dost těžké, aby si klienti ušetřit dost pro odchod do důchodu, natož přesvědčit je, aby ušetřit ještě více léčebných výloh, které nemají ani vědí, že je třeba se obávat. Jak se vám dosáhnout? (Pro více informací viz: Top Retirement Prep Otázky pro klienty).

Fakta

Chcete-li spustit dát jim fakta o tom, co to bude stát, aby se postarat o jejich lékařských potřeb v důchodu. Poté, co vidí čísla a máte souhlas od nich, můžete vytvořit plán na zvýšení jejich zdravotní úspory. Zde jsou některé statistické údaje ze zprávy o HealthView, které lze použít, když mluví se svými klienty.

Pro průměrného 65 roků starý pár, který odchází do důchodu v roce 2016, bude promítaný náklady na jejich léčebných výloh v dnešních dolarech za 288.400 $. To zahrnuje Medicare dílů B, D a připojištění. I neobsahuje nic z kapsy, nebo na které se nevztahuje Medicare. Ty mohou zahrnovat věci jako zubní péče andvision pojištění. Máte-li zahrnout tyto položky náklady se zvýší na $ 377412. (Pro více informací viz: Essentials “Zdravotnická” kobliha díra ‘pro finanční poradce).

Tento nárůst je 33.000 $ více, než tomu bylo jen v loňském roce. Tento nárůst je tak velká, protože se očekává, že průměrná inflace za zdravotní péči bude 5,1% ročně v příštích 20 letech. Vzhledem k tomu, že sociální zabezpečení je úprava životních nákladů (COLA) byl nízký (nula pro rok 2016 ve skutečnosti), vzhledem k celkové inflaci jsou nízké důchodci budou muset absorbovat více svých nákladů na zdravotní péči při odchodu do důchodu.

Podle zprávy, více než se očekává, že v příštím desetiletí odchod do důchodu inflace zdravotní péče, aby nepřekročil COLA přibližně o 50%. Při tomto tempu se nakonec kontrola sociálního zabezpečení nebudou schopny pokrýt léčebných výloh.

A co vaše klienty, které nejsou dnes odcházejí do důchodu? HealthView odhaduje, že celkové náklady na zdravotní péči v případě osob starších 55 let, ale teď odchodu do důchodu na 65 let bude mít celkem $ 465.907 během svého odchodu do důchodu. Páry v současné době ve věku 45 a odchodu do důchodu ve věku 65 let budou mít celkové náklady na zdravotní péči ve výši $ 592.275. Pokud to není děsivé dost tato čísla byly počítány s použitím průměrnou délku života 87 pro muže a 89 pro ženy, tak náklady by mohly být ještě více, pokud vaši klienti žijí déle. (Pro více informací viz: Jak poradci může pomoci vypořádat riziko dlouhověkosti).

Jakmile jste přesvědčil, aby více šetřit budete muset určit, o kolik. Podle studie, náhradní příjem poměry (IRR) pravděpodobně nebude stačit k zajištění lékařské náklady jsou pokryty. Je to hlavně kvůli tomu, že když jsou použity nechcete platit pro všechny vaše léčebných výloh, jak vaše firma bude vyzvednout některé z těchto nákladů. Navíc, protože IRR používá průměrnou míru inflace a ne lékařskou inflaci bude mezera.

Budete muset pracovat s informacemi vašich klientů o jejich současných výdajů na zdravotnictví a co jsou v současné době šetří určit, o kolik více je třeba uložit na úhradu léčebných výloh.

Sečteno a podtrženo?

Léčebné výlohy i nadále poroste, což bude jíst do většího podílu hnízda vejce důchodců. Vzhledem k těmto faktorům, vaši klienti potřebují více šetřit na svých léčebných výloh v důchodu. (Pro více informací viz: Advisors: Have Klienti Zkuste při odchodu do důchodu pro velikost).