Proč makléřů-obchodníků neshodnou na penzijním plánem komisí

Oddělení nového zmocněnce, pravidla práce tak způsobuje velkou trhlinu v finančního plánování průmyslu, protože požadavky jsou projektovány, aby se vydělávat provize za transakce, které jsou umístěny uvnitř IRAS a kvalifikované odchod do důchodu plány mnohem složitější a komplikovanější. Některé firmy, jako je Bank of America Merrill Lynch, Commonwealth finanční sítě a JPMorgan Chase & Co. se proto přijímání nových obchodních modelů, které nemají účtovat svým klientům provize ve svých plánech odchodu do důchodu a účtech.

Mezitím, jiní, jako Morgan Stanley a Ameriprise Financial se chystají pokračovat v nabíjení svým klientům provize ve svých plánech odchodu do důchodu a účtech v souladu s požadavky Zájem o zakázce Osvobození (Bice). Všechny ostatní finanční firmy v průmyslu bude rovněž muset vybrat, který z těchto dvou cest přijmout. (Pro více informací viz: Impact fiduciárním pravidlo je: Jak se to již začíná projevovat.)

Tradiční model

Makléřských firem obvinili provize svým zákazníkům jako jejich primární podobě generování zisku po celá léta. Ale nové svěřenecké pravidla budou vyžadovat, aby jakákoli poradce, který pracuje s kvalifikovaným penzijním plánem nebo účet bezpodmínečně dát nejlepší zájmy svých klientů před jejich vlastní. To znamená, že některé produkty, které platí vysoké provize pro zprostředkovatele může být zjištěno, že je nevhodné podle nových pravidel, a mohl opustit kancelář předmětem disciplinárního řízení, pokud jsou používány namísto levnější alternativy.

Požadavky Bice

Účty, které účtují poplatky, na druhé straně, bude plně v souladu se všemi aspekty důvěrníka pravidla jako poradce nebudou motivováni používat jeden výrobek před druhým, protože platí vyšší provizi. Ale produkty na bázi provize může ještě být prodáván tak dlouho, dokud makléř řídí požadavky Bice, na základě kterých musí makléři zveřejnil výši provizí, které vyděláte, jakož i případné střety zájmů. Morgan Stanley a Ameriprise v úmyslu podnikat v rámci tohoto nového modelu, spíše než přijmout model poplatků pouze, že účtuje klientům plochý nebo plovoucí poplatek za aktiv pod správou. Dělají to, protože mají pocit, že to bude výhodnější pro klienty, kteří málokdy uvádějí obchody s nimi, a protože to jim pomůže přilákat a udržet poradce oba ze svých firem a dalších firem, které spoléhají na provizích, aby se jejich živobytí.

Tento rozdíl by mohl skončit vytvořením jasného vítěze, pokud jde o srovnání poplatek oproti konstrukcí na bázi provize, že finanční firmy sledují. Pokud se firmy, které si účtují poplatky skončit vytvářet vyšší úrovně příjmů, pak provizní bázi firmy mohou přejít na jiný model v určitém okamžiku, nebo naopak. Je také možné, že příjmy u obou modelů skončí tím, že alespoň trochu rovnat, a investoři budou pohybovat jejich účty firmy, která používá model, který nejlépe vyhovuje jejich cílů. Sporadické obchodníci budou s největší pravděpodobností preferovat uspořádání provizi založené na aktivní, zatímco obchodníci mohou vyjít dopředu o zaplacení příslušného poplatku. (Pro více informací viz: The New Důvěrník pravidlo: Budou Soudy obrácením to?)

CEO Ameriprise a předseda Jim Cracchiolo řekl InvestmentNews v rozhovoru, že “Provádění a realizace proti BiCE nemá vyžadovat, aby podnik dát více prostředků, aby se ujistili, že je vyšší úroveň podpory, compliance, změny produktů a platforem pro poradce a jejich výcvik. Jednodušší způsob, jak pro nás to by bylo říci, nebudeme podporovat, že i dostat ven. Bylo by mnohem efektivnější pro firmy a my bychom učinit mnohem více peněz. ”

Také řekl: “Některé z těchto klientů nebude sloužil jako dobře a kniha poradce je [podniku] by nemělo být tak úplné pro ně. Nemáme pocit, chceme pomoci našim poradcům, jak nejlépe umíme. Budeme pokračovat v pomoci našim poradci dělat víc poradenskou činnost. Nezapomeňte, 70% naší [správy majetku] firmy – jeho celková [příjmů] – je v podnicích založených na poplatek, prostřednictvím našich finančního plánování činností a našimi zábaly podniky a další. Stále cítíme chceme poskytovat nezbytnou podporu pro naše poradci tak, že nebudou narušovat jejich klientů činnost nebo mají klienti platit víc za účty a produkty, které již byly nabízeny. Myslíme si, že můžeme být v souladu. Pokud nemůžeme, nebudeme dělat to, ale cítíme, že můžeme být v souladu a kde my nemůžeme ořízne úroveň aktivity. ”

Sečteno a podtrženo?

Každý finanční firma, velké i malé, bude muset rozhodnout, zda chce posunout své plánování pro odchod do důchodu činnost na modelu poplatek bázi nebo se pokusit pokračovat v generování provize v souladu s požadavky Bice. Ti, kteří přijali modelu Komise bude pravděpodobně skončí přilákat klienty, kteří obchodují zřídka, zatímco poplatek-založené firmy bude nepochybně stala populární s aktivními obchodníky. (Pro více informací viz: Jak poradci mohou plánovat pro svěřeneckými změn pravidel).