Proč odchodu do důchodu podle věku 70, je méně pravděpodobné, že These Days

Věk 50 může být nový 30 a 70 může být nový 50, ale ne, když přijde do důchodu.

To proto, že většina 50-year-old pracujících Američanů čelit často skličující vyhlídky na další desetiletí a půl dojíždění, pracovní stres, a hnal přestávky na oběd před nimi. Přesto čtvrtina těchto pracovníků neočekáváme, že bude moci odejít do důchodu tím, co bylo považováno za zlatý standard věku odchodu do důchodu, věku 65 let. Podle 2015 studii Willis Towers Watson, už rezignoval na práci do 70 let.

Pokud to zní rozhodně ponuré, zapřít sami sebe: Jiné studie ukázaly, že odchodu do důchodu na 70 let je téměř nejvíce depresivní skutečnost amerických plánů odchodu do důchodu. Ve skutečnosti, na dalších 25% této over-50 kohorty, odpověď na otázku “kdy odejdete do důchodu?” je rezolutní “nikdy”. (Pro více informací viz: Práce v důchodu: Making co nejvíce z toho.)

kolize faktory

Co je na vině za tento vzestupný zvýšení věku odchodu do důchodu? Než začnete obviňovat americkou puritánské pracovní etiku, se domnívají, že zvýšení nákladů na zdravotní péči a růst mezd zaostává dělali to více obtížný pro mnoho lidí stále budovat své hnízdo vejce.

Mezi rozsáhlé škod z hypoteční krize a recese v letech 2008-2009, mnozí Američané utrpěli drastické ztráty na jejich 401 (k) y a další investice. Přes obezřetné spoření a strategické investice, mnozí ve střední třídě ztratila značnou část svého bohatství a podle studie Pew Research Center, byly do značné míry schopny obnovit tyto ztráty.

budoucí počasí

Studie Willis Towers Watson naznačuje, že jeden z pěti amerických mužů nad 65 let jsou v současné době pracuje, což naznačuje, že značný počet této kohorty může být čelí finanční náročnosti neuspokojená svými současnými úsporami a plateb sociálního zabezpečení. Překvapivě, toto číslo je ve skutečnosti nižší, než postavy z 1960, kdy byly použity mírně vyšší počet odchodu do důchodu věku mužů. Pokles důchodového věku, který následoval v následujících třech desetiletích-the 1970 až 1990, lze pravděpodobně přičíst plánů velkorysé Přínosem tohoto zlaté éry důchodů, které jsou často nabízeny zajímavé podněty předčasného odchodu do důchodu. (Související čtení, viz: Osobní důchodů. Přebalení do důchodu)

Konec zlatého věku

Máte-li podezření, že zlatý věk důchodů je u konce, máte pravdu. Bohužel pro mnoho pracovníků, tato éra byla nahrazena rozhodně méně zlatého věku 401 (k) s, které jsou mnohem méně pravděpodobné, že viset finanční pobídky pro předčasný odchod do důchodu. Bohužel, široká mezera mezi tím, co penziony nabízejí a co 401 (k) Šoffer je významná natolik, že pracovníci jsou často nuceni jednoduše pracovat déle, aby se rozdíl.

V podstatě, penziony nabízejí plán definovaných požitků, které zaručují minimální měsíční příjem pro důchodce: zaměstnavatel převezme investiční riziko. Naopak, 401 (k) y jsou plány definovaných příspěvků s žádnými zárukami, což znamená, že riziko nese zaměstnanec. V konečném důsledku to znamená, že jste mnohem pravděpodobnější, že přijít o peníze z 401 (k), a méně pravděpodobné, že předpovídat konečnou hodnotu svých investic po odchodu do důchodu.

Tento nedostatek se zabezpečením, i když zaměstnanec má značnou částku ve své 401 (k), – může přispět k úzkosti, že paliva delší pracovní let. (Pro více informací o důchody ve srovnání s 401 (k) s, viz Jaký je rozdíl mezi 401 (k) a penzijní plán?)

Sečteno a podtrženo?

Bez ohledu na to, kolik peněz vaše 401 (k) ztratil v roce 2008, můžete zkusit zůstat zdravý dobře do vysokého věku. Tím, že vyhne strmé účty za lékařskou péči-z operací na seznamy pracích léků na předpis, jakož i stále astronomické náklady na dlouhodobé péče a domech s pečovatelskou službou, budete schopni maximalizovat kvalitu vašeho života bez ohledu na to, zda máte lukrativní důchod nebo IRA, že si přejete byly dvojnásobné velikosti.

A konečně, pokud potřebujete pracovat po celou dobu svých šedesátých let nebo mimo-ať už jako součást rychle se rozvíjející ekonomiky česat, nebo v rámci svého dlouholetého profese – nepodceňujte potenciální výhody. Tento rok se Dallas Životnost Brain Studie prokázaly, že u dospělých nad 50 let, musí mít “nabitý program” korelovala s řadou výhod, včetně lepší paměť, zlepšené kognitivní zpracování a vyšší slovníku. (Pro více informací viz: Proč práce po odchodu do důchodu je dobré pro vaše zdraví.)