Proč Pouze 50% Američanů Got zvyšuje v roce 2016

Jen polovina Američanů dostal raise v tomto roce, podle průzkumu, který provedla Bankrate na začátku tohoto měsíce. Je nepravděpodobné, že 100% pracovníků si zaslouží raise nebo že 100% zaměstnavatelů mohl dovolit dát zvýší na Dokonce i jejich nejproduktivnější zaměstnanců. Přesto, pokud si myslíte, 50% zvuky nízká, zvažte následující důvody, proč stále více lidí nemusí viděli jejich výplaty zvýšení v roce 2016.

Zaměstnavatelé mají sílu vést ke snížení platů

Detroit nemocnice na začátku tohoto roku souhlasil s platem $ 90 milión urovnat skupinové žaloby. Sestry tvrdí, že jejich zaměstnavatelé sdíleli informace o svých platů a zvýšení mezd, aby jim brání v získání vyvolává, podle Wall Street Journal. Když zaměstnavatelé mají větší tržní sílu než pracovníci, mohou potlačit plat, legálně či nelegálně. Jednání ve vzájemné shodě, který údajně nastal v Detroitu by se do nelegálního kategorii.

Právní způsob, jak nepřímo potlačování vyplatila, je tím, že pracovníci podepsat dohody o zákazu soutěžit, které ztěžují změnit zaměstnání a usilovat o vyšší plat tím, že pracuje pro jiného zaměstnavatele v témže oboru. Dva přední ekonomové, Jason Furman a Alan B. Krueger, píší, že když existuje jen málo firem v odvětví, což může být případ po velkých firemních fúzí, to je snadnější pro zaměstnavatele “explicitně či implicitně nekalé praktiky a prosazovat dohody o nesoutěžení “. (Více viz nepodepisujte nesoutěžení bez čtení této).

Mnoho lidí pracuje v oblastech, které neposkytují vyvolává

LA Times uvádí, že za téměř půl milionu Kalifornie pracovníků v oblasti technologií, vydavatelství, zábavy a jiných informačních podniků, mzdy vzrostly o 44% od roku 2010, před úpravou o inflaci. Ale pro více než pět milionů pracovníků ve školství, zdravotnictví a pohostinství, vyvolává byly skromné, a někteří zaměstnanci viděli jejich plat snížen.

Když lidé pracují v oblastech, ve kterých zaměstnavatelé mohou snadno obsazení volných pracovních míst, jsou méně pravděpodobné, že bude mít možnost požádat o top dolaru. Pracovníci, kteří jsou těžší nahradit příkazový více peněz. Ale tam jsou některé výjimky z obecného pravidla. Starbucks, Walmart, McDonald, JP Morgan, Target a TJ Maxx všichni nedávno rozhodla o zvýšení mzdy svých zaměstnanců, píše Business Insider. V srpnu Wall Street Journal uvedl, že Američané v nejnižších placených pracovních míst bylo vidět nejrychlejší zisky důchodu, jelikož recese.

Pracný firem si to nemůže dovolit

Firmy, jako jsou restaurace, pro které nelze práce tvoří třetinu provozních nákladů, by mohlo dojít k zisku významné snížení zvyšováním mezd zaměstnanců na všech úrovních. To je důvod, proč mnozí odmítají výzvy k minimální mzdy $ 15 za hodinu. Tyto společnosti si nemyslím, že by bylo možné zvýšit jejich ceny natolik, aby kompenzovat vyšší náklady na pracovní sílu, aniž by ztratili příliš mnoho zákazníků. Jak již bylo řečeno, společnosti mohly zjistit, že zvýšení mezd pomáhá přilákat a udržet větší talent, což vede k firmu, která roste jak se zvyšuje spokojenost zákazníků.

Pracovníci nemohou snadno změnit zaměstnání

Vlastní obtížné najít novou práci může zabránit pracovníky ze zajištění nejvyšší mzdy je to možné. Lidé, kteří již pracují, může mít málo volného času, aby hledat práci a nedostatečné pružnosti časového plánu jít na rozhovorech. K dispozici je také nejistota, která má mnoho z nás zpět z měnících se pracovních míst: Co když moje nové spolupracovníky nebo nový šéf je nesnesitelný? Co když nemohu najít péče o děti, který pracuje s mým novým plánem? Co když dojíždět je nešťastný?

Je také těžké zavázat psychicky opuštěním zaměstnání, dokonce i nenáviděnou jeden, kvůli strachu z neznámého. Co když je nová práce je ještě horší? Co když se vaše nedostatek seniority znamená, že jste mezi prvními, aby se nechal jít, pokud existují propouštění?

Federální minimální mzda stagnuje

Federální minimální mzda byla $ 7,25 od července 2009. Celková inflace od roku 2009 do roku 2016 byl 12,7%, což znamená, že pokud pracovník koupil zboží za 100 $ v roce 2009, by to stálo $ 112,70 dnes. V případě, že pracovník byl pobírajících minimální mzdu po celou dobu, on nebo ona má dnes menší kupní sílu než před sedmi lety.

Mnoho pracovníků, kteří začínají na minimální mzdy nedostanou tam uvízl; jsou schopni se dostat zvyšuje každý rok nebo dva založený na počtu odsloužených let, zásluh nebo nákladů životních zvyšuje. Přesto zpráva 2015 od Rady prezidenta Obamy ekonomických poradců uvádí, že nejhůře placených pracovníků zaznamenalo v platech pád ze 1980 až 2014.

Pracovníci nežádají Více

Často nebude mít raise, pokud nechcete požádat o jeden, a mnoho lidí se bojí zeptat. V průzkumu 31,000 pracovníků publikovaných v roce 2015, PayScale.com zjistil, že pracovníci vydělávat nižší než 60.000 $ ročně, jsou méně pravděpodobné, že požádat o zvýšení platu (31% až 43% pracovníků v této skupině požádala o zvýšení platu), než pracovníky, kteří vydělávají více než 60.000 $ ročně (45% až 54% pracovníků v této skupině požádala o zvýšení platu).

Mladší pracovníci a ženy jsou také více váhají požádat o navýšení. Celkově lze říci, jen 43% Američanů někdy požádal o zvýšení platu ve svém aktuálním poli. Obavy nad ztrátou zaměstnání, nebo jak by mohly být vnímány, stejně jako nepohodlí sjednávání, držet mnoho pracovníků zpět z žádat o vyšší plat. Jiní si myslí, že si nezasloužím zvýšení platu, předpokládat, že se již zaplaceno, co to stojí, nebo jsou nepohodlné mluví o penězích se svým nadřízeným. (Pro více, vidět Když je nejlepší čas požádat o zvýšení platu? a 6 Plat vyjednávání Tipy pro ženy.)

Pracovníci Měli Get vyvolává; To prostě nemá pocit, že tak

Pouze polovina pracujících Američanů uvedlo, že jsem dostal raise v posledních 12 měsících, podle průzkumu Index Financial Security Bankrate to, provedené na začátku listopadu. Ale jejich odpovědi se neshodují s údaji z Federální rezervní banky v Atlantě, která zjistila, že méně než polovina pracovníků měly stejný nebo nižší příjem než oni dělali před 12 měsíci. Bankrate předpokládal, že lidé nemusí pocit, že vydělávat více, i když jsou, protože jejich životní úroveň nezvýšila, nebo proto, že se objeví sousedé či přátelé, které obdržely větší zvyšování mezd, než mají.

Sečteno a podtrženo?

Existuje mnoho důvodů, proč by mohla lidé nedostanou raise v daném roce. Někdy je to kvůli špatné výkonnosti vlastní zaměstnance, ale jsou zde i mnoho důvodů, které jsou mimo kontrolu pracovníků, který může odpovídat za nepřijímá zvýšení platu. Problémy sahají od zaměstnavatele tajné dohodě s ekonomickými faktory, na výzvy měnící zaměstnání nebo žádat o zvýšení platu.

Pokud jste mezi dělníky, kteří nedostávali zvýšení platu v poslední době, možná byste nyní mít lepší představu o tom, co byste měli být schopni udělat pro zlepšení své situace, ať už je to ozvat se, přepínání zaměstnavatele, nebo dokonce i školení pro práci v jiná pole. Do té doby, podívejte se na strategie, které vám pomohou vytvořit nějakou finanční volný prostor. (Více viz rozpočtu Základy a 4 Rozhodující Peníze rozsekává, jak ušetřit peníze rychle).